Jesteś na zakupie używanego samochodu? Zakup raport VIN, i dowiedz się jak najwięcej o historii danego pojazdu. Skorzystaj dodatkowo ze specjalnego kodu rabatowego carVertical dla serwisu Okazone, który wynosi od 20% do 73% w zależności od ilości zakupionych raportów.

Przejdź do rabatu poniżej.

CarVertical kod rabatowy na raport VIN – Instrukcja krok po kroku

Gdy już zdecydujesz się na skorzystanie z raportu VIN, aby sprawdzić pojazd przed zakupem, skorzystaj z kodu rabatowego. Obniży on cenę raportu nawet do kwoty 16,79 zł za raport, gdzie standardowa cena wynosi 78,99 zł.

Następnie postępuj zgodnie z instrukcją i wypełnij potrzebne dane pojazdu, aby otrzymać raport VIN. Możesz zakupić jeden raport i skorzystać dodatkowo z rabatu 20% lub dodać kolejny i otrzymać aż 73% na drugi raport.

Pamiętaj, aby przejść przez nasz link, dzięki czemu kod rabatowy “okazone20” aktywuje się automatycznie – Carvertical rabat

Jakie informacje o pojeździe znajdziemy w raporcie VIN?

Każdy raport będzie się trochę od siebie różnić w zależności od danej historii pojazdu oraz dostępnej dokumentacji w bazach danych. Podstawowe parametry, które możemy sprawdzić w takim raporcie:

Stan licznika pojazdu: To jeden z kluczowych parametrów. Zdajemy sobie sprawę, że przebiegi często są cofane, aby zwiększyć wartość pojazdu. Zakup auta z cofniętym licznikiem może oznaczać stratę finansową na samym początku. Warto zatem dokładnie zbadać historię przebiegu pojazdu przed zakupem. Gdy raport carVertical dysponuje takimi danymi, zostaną one przedstawione w przystępny sposób.

Historia kradzieży: Nabycie skradzionego pojazdu wiąże się z wieloma kłopotami. Nie warto ryzykować. Otrzymasz informacje, czy pojazd nie figuruje jako skradziony w bazach policyjnych, nie tylko w Polsce, ale także na przykład w Czechach, Holandii, Norwegii, Włoszech, na Litwie i innych.

Zachowanie pojazdu: Dowiesz się, jakie prace konserwacyjne były przeprowadzane na pojeździe, czy była wymieniana olej, filtry czy dokonywano innych napraw. Oczywiście, jeśli dane pochodzą z autoryzowanych serwisów.

Historia uszkodzeń: W przypadku informacji o uszkodzeniu pojazdu otrzymasz je wraz ze szacunkowymi kosztami naprawy. Informacje o uszkodzeniach pochodzą z aż 28 krajów. Istnieje także możliwość uzyskania zdjęć uszkodzonego pojazdu, jeśli takowe istnieją. Dzięki nim dowiesz się, czy auto było wcześniej wypadkowe, zostało zregenerowane czy demontowane.

Orientacyjna cena: Przybliżona cena za podobne modele.

Wyposażenie pojazdu.

I wiele innych parametrów i wskazówek, które warto sprawdzić w przypadku danego typu samochodu. Ogólnie rzecz biorąc, taki raport znacznie ułatwia uniknięcie pojazdu z podejrzaną historią.

Jak prezentuje się przykładowy raport?

Przykładowy raport rozpoczyna się od skróconego podsumowania najważniejszych informacji o sprawdzanym pojeździe. Następnie można przejść krok po kroku przez kolejne sekcje informacyjne. Na początku dowiesz się, czy pojazd nie był skradziony, przeszukując bazy danych wielu krajów.

Raport VIN: kradzież

Kolejnym ważnym elementem, który zostanie przedstawiony, jest historia przebiegu pojazdu. Wiele używanych samochodów w Polsce miało cofnięte liczniki, przyjeżdżając z zagranicy lub będąc na terenie kraju. Choć proceder ten był popularny, raport VIN pozwala na ewentualne sprawdzenie takich przypadków. W Polsce od 2014 roku istnieje obowiązek spisywania przebiegu podczas kontroli pojazdu, a niedawno również Policja podczas kontroli notuje stan licznika. Dzięki temu proceder cofania licznika staje się mniej powszechny. Raport zawiera także informacje o średnim przebiegu identycznych pojazdów oraz inne istotne parametry.

Raport VIN: stan licznika

Z raportu VIN dowiesz się również o planowanej konserwacji pojazdu oraz wcześniejszych zabiegach konserwacyjnych. Możesz dowiedzieć się, jakie naprawy były wykonywane w warsztatach czy czy był wymieniany olej silnikowy i filtry w odpowiednim czasie.

Raport VIN: Oś czasu

W przypadku uszkodzeń, które znacznie obniżają wartość pojazdu lub dyskwalifikują go do dalszej eksploatacji, raport carVertical poinformuje o nich w przystępny sposób, wraz z oszacowanymi kosztami naprawy. W tym celu przeszukuje wiele baz danych z kilkudziesięciu krajów.

Raport VIN: uszkodzenia

Jeśli dla pojazdu dostępne są zdjęcia po wypadku, raport VIN przedstawi je. Często takie zdjęcia mogą pomóc uniknąć zakupu pojazdu, który został niewłaściwie naprawiony. Oczywiście, lepiej mieć nadzieję, że takie zdjęcia nie znajdą się w raporcie, jeśli interesuje Cię dany model.

Raport VIN: zdjęcia

Dodatkowo, dowiesz się, czy pojazd był kiedyś spalony, uszkodzony przez grad czy w wyniku powodzi, oraz inne istotne informacje w tej kwestii.

Warto również sprawdzić, jakie wyposażenie posiadał dany model w momencie opuszczenia fabryki. Raport przedstawi wyposażenie i podstawowe dane o pojeździe. Dzięki temu można zorientować się, czy kolor jest oryginalny, czy też wyposażenie nie zostało zmienione, na przykład przy naprawie po wypadku.

Dowiedz się, czy pojazd był wcześniej wystawiany na aukcję i w jakiej cenie. Ponadto, dowiesz się, jaki jest przedział cenowy na rynku danego pojazdu, który jest sprawdzany w raporcie.

Oraz wiele innych istotnych informacji i porad. Porady na temat tego, jakie elementy warto sprawdzić w używanym samochodzie przed jego zakupem mogą okazać się szczególnie przydatne. Każdy model ma swoje charakterystyczne cechy, które warto sprawdzić przed zakupem pojazdu.

Carvertical za darmo raport VIN?

Wiele osób szuka możliwości skorzystania z raportu carVertical za darmo, jednak jest to aktualnie niemożliwe dla indywidualnego kupującego. Raporty są profesjonalne i przekazują bardzo dużo istotnych informacji o pojeździe, dlatego są odpłatne.

Jeśli jednak chcemy zaoszczędzić na takim raporcie, wystarczy skorzystać z kodu rabatowego, dzięki czemu cena raportu wyniesie nawet 16,79 zł za jeden raport przy zakupie drugiego.

Darmowy raport VIN w Historii Pojazdu czy carVertical?

Na rynku mamy Państwową platformę, która za darmo pokaże nam podstawowe informacje o pojeździe, o jego właścicielach i przebiegu (dane przebiegu prowadzone od 2014r). Warto w wielu przypadkach skorzystać z darmowego raportu VIN, ale w wielu przypadkach będzie on niewystarczalny. Raport carVertical zawiera znacznie więcej informacji i przeszukuje znacznie więcej baz danych w tym bazy zagraniczne. Darmowy Raport VIN i raport carVertical to dobra opcja do sprawdzenia historii pojazdu a poniżej znajdują się różnice w raportach:

carVerticalHistoria Pojazdu
Znajomość numeru VIN wystarczy, aby uzyskać raportX
Natychmiastowe otrzymanie raportu
Międzynarodowe źródła danychX
Sprawdza urzędowe i prywatne bazy danych kradzionych pojazdów w Europie i Ameryce PółnocnejX
Wypadki międzynarodoweX
Szczegółowy raport dotyczący uszkodzeńX
Jeden raport dla wszystkich przypadków
ZdjęciaX
Obsługa klienta i pomoc w czasie rzeczywistymX
Zrozumiałe informacje
Dane bezpośrednio z pojazdów(raporty połączone z siecią)X
Nowatorska technologia blockchainX
Nadchodząca konserwacja – przewidywane kosztyX
Instrukcje wyszukiwania VIN – zadbaj o bezpieczeństwoX
Usterki typowe dla modelu – podejmij świadomą decyzjęX
Szczegółowe dane techniczne i wyposażenieX

CarVertical opinie

Opinie na temat raportów VIN carVertical są zazwyczaj pozytywne, a osoby chwalą sobie przejrzystość i dostępne informacje w takim raporcie. Na temat firmy wypowiadają się czołowe media w kraju. Jest to jedna z największych firm w Polsce oferujących taką usługę, a na świecie skorzystało już ponad 1 000 000 osób w 50 krajach. Co pokazuje skalę, na jaką działa firma. Skorzystałeś z raportu od carVertical? Zostaw opinie poniżej, aby więcej osób mogło poznać zdanie innych na temat raportu VIN.

Kliknij by ocenić
[Glosów: 1 Ocena: 5]