Skorzystaj z promocji CDA za darmo na 14 dni, a następnie zdecyduj czy chcesz opłacić płatną subskrypcję, czy zrezygnować z usługi. Opcja CDA jest świetnym sposobem na przetestowanie platformy i dowiedzenie się, czy warto opłacać subskrypcję za możliwość oglądania wielu filmów premium. CDA za darmo cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów, którzy chcą przetestować usługę. Aby przetestować CDA, należy podpiąć kartę do płatności. W każdym momencie możemy zrezygnować z subskrypcji CDA i jeśli zrobimy to do 14 dni będziemy mieli CDA bez płatności.

https://www.cda.pl/

Czy konto premium CDA za darmo nadal jest dostępne?

Niestety od pewnego czasu serwis nie udostępnia już konta premium CDA za darmo i żeby móc oglądać wszystkie filmy musimy wybrać opcję płatną. Natomiast nadal na serwisie znajdziemy wiele filmów za darmo, zarówno amatorskich jak i profesjonalnych produkcji.

Co dostaniemy za darmo?

Dostępne na CDA.pl treści bezpłatne to przede wszystkim filmy i seriale, które już dłużej istnieją na rynku i które nie są już objęte ochroną praw autorskich. Są to przede wszystkim klasyki kina, ale także starsze seriale telewizyjne, dokumentalne i animowane filmy.

Jednak największe zainteresowanie wzbudzają dostępne na CDA.pl filmy i seriale pochodzące z produkcji własnej lub w ramach współpracy z partnerami. Część z nich jest dostępna dla użytkowników za darmo, ale do niektórych treści wymagany jest abonament premium.

Abonament CDA Premium to koszt około 30 złotych miesięcznie i daje dostęp do wszystkich filmów, seriali i programów telewizyjnych dostępnych na CDA.pl. W ramach subskrypcji użytkownicy mogą oglądać filmy i seriale bez reklam, korzystać z opcji pobierania i oglądania treści offline, a także uzyskać dostęp do ekskluzywnych produkcji i materiałów dodatkowych.

Ponadto, korzystając z usług CDA.pl, użytkownicy mogą również kupować filmy i seriale na platformie VOD, a także brać udział w konkursach i zdobywać nagrody.

W skrócie, korzystając z CDA.pl, użytkownicy mogą obejrzeć wiele filmów i seriali bez płacenia, ale jeśli chcą mieć dostęp do wszystkich treści i korzystać z dodatkowych funkcji, muszą opłacić abonament premium.

Kliknij by ocenić
[Glosów: 0 Ocena: 0]