Aby nie płacić prowizji bankowi, za korzystanie z karty kredytowej po prostu spłacaj wykorzystany limit do 56 dni, a nie zostaną naliczone odsetki. Wydaj w przeciągu 3 miesięcy 1000 zł, korzystając z karty kredytowej i otrzymaj telefon.

Jak odebrać nagrodę powitalną od Citi handlowy?

  1. Złóż wniosek o kartę — Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie.
  2. Zaloguj się do Citi Mobile — Zaloguj​ się min. 1 raz za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.
  3. Płać kartą za codzienne zakupy, wydaj 1000 zł — Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.
  4. Odbierz nagrodę – smartfon vivo Y11s – Telefon zostanie wysłany do Ciebie najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informację o spełnieniu warunków oferty.
Kliknij by ocenić
[Glosów: 1 Ocena: 5]