Poradnik jak zarobić przez internet

Glo promocja, dzięki której zakupisz urządzenie do podgrzewania tytoniu już za jedyne 19 zł, jeśli zakupisz urządzenie z kodem przez Internet. Aby odebrać kod, dzięki któremu kupisz urządzenie Glo w promocji za 19 zł odbierz przechodząc na stronę poniżej.

https://alterzone.pl/R/SWSPHQBMQ

Przechodząc na stronę, potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Wszystkie wyroby tytoniowe szkodzą zdrowiu i są uzależniające.

Promocja do wykorzystania w sklepie Internetowym, w sklepach stacjonarnych lub w punktach Żabki, lub Trafika

glo za 29 zł

Ale to nie wszystko. Kod na 30 zł, za który zakupimy urządzenie za 19 zł otrzymamy od strony Alterzone, na której dodatkowo możemy wygrywać inne nagrody. Aktualnie do zdobycia wiele kuponów na produkty tytoniowe.

Możemy również zbierać punkty w programie lojalnościowym i wymieniać je na cenne nagrody. Punkty otrzymamy przykładowo za wykorzystanie kodu 30 zł na zakup urządzenia, za zadania lub polecanie.

Glo promocja instrukcja odebrania kodu rabatowego

Warto skorzystać z promocji Glo, aby otrzymać urządzenie za jedyne 19 zł a dodatkowo kupując je online w sklepie discoverglo.com dostaniesz kilka wkładów NEO w prezencie. Ile to zależy od danej promocji, jaka jest aktualnie. Zazwyczaj są to 2 paczki wkładów NEO, ale czasem może być ich więcej.

Aby skorzystać z promocji zacznij od:

  • Zarejestruj się na stronie alterzone – https://inspirationclub.pl/r/AXZFZK
  • Przejdź w obrazek wyświetlający odbiór kodu rabatowego 30 zł
  • Przejdź do zakupu urządzenia Glo (gdy zrobisz to online otrzymasz dodatkowo darmowe wkłady NEO) i skorzystaj z kodu rabatowego 30 zł a urządzenie glo otrzymasz za 19 zł.

Skorzystanie z promocji Glo opłaca się każdemu, bo gdyby nie ona za urządzenie trzeba by było zapłacić znacznie więcej. Warto zrobić to również przez zakup internetowy, aby otrzymać darmowe wkłady NEO

Aby sprawdzić, jakie inne promocje są dostępne, zajrzyj na naszą stronę, gdzie zbieramy wszystkie promocje w jednym miejscu, aby każdy mógł skorzystać z najlepszych promocji, nie tracąc czasu na ich szukanie – https://okazone.pl/kupon-rabatowy/masz-wybor/

Glo promocje – gdzie znajdę wszystkie?

W jednym miejscu zbieramy promocje Glo w tym miejscu – https://okazone.pl/kupon-rabatowy/masz-wybor/

Zapoznaj się ze wszystkimi promocjami, znajdziesz tam również promocje na Vasue.

Zalety zamiany standardowych papierosów na urządzenie Glo

Na wstępnie należy pamiętać, że palenie jest szkodliwe dla zdrowia i najlepiej w ogóle z niego zrezygnować. Jeśli jednak nie możemy tego zrobić, warto wybierać alternatywy, które są zdrowsze dla naszego ciała. Według informacji dostępnych na stronie discoverglo.com możemy dowiedzieć się, że Glo może posiadać około 90-95% mniej substancji szkodliwych (w porównaniu do tradycyjnie palonych papierosów). Pamiętaj jednak, że nadal ten produkt szkodzi zdrowiu.

Tradycyjne papierosy produkują sporo dymu i popiołu. Korzystając z alternatywy, możemy pozbyć się znacząco dymu i odpadów, ponieważ nie mamy do czynienia ze spalaniem, lecz z podgrzewaniem wkładu tytoniowego.

Urządzenie jest proste w obsłudze i posiada 2 tryby pracy dla jeszcze lepszych doznań. Na jednym ładowaniu możemy mieć do 20 sesji palenia.

Nie musimy palić ciągle jednego smaku, ponieważ mamy do użytku wiele smaków o różnej intensywności. Sprawdź, jakie firma oferuje dostępne smaki na ich stronie lub w sklepach stacjonarnych. Dobierz smak i intensywność do własnych preferencji.

Glo opinie użytkowników

Kliknij by ocenić
[Glosów: 4 Ocena: 4.3]