Kryptowaluty jak zacząć? Przede wszystkim zacznij od edukacji, bo jest ona kluczowa jeśli chcesz rozpocząć kupowanie kryptowalut. Nie jedna osoba przekonała się już, że bez odpowiedniej wiedzy, kupując kryptowaluty z dziwnych źródeł, lub kupując niewiadomego pochodzenia kryptowaluty, sporo straciła. Osoby z odpowiednią wiedzą są w stanie sporo zarobić na kupowaniu kryptowalut. Dlatego zacznij od porządnej edukacji na temat Kryptowalut, zanim zaczniesz je kupować, aby nie popełnić żadnych błędów.

Kryptowaluty jak zacząć? Zacznij od miejsca, gdzie je możesz bezpiecznie kupić.

Gdzie kupować kryptowaluty? To pytanie jest bardzo istotne na samym początku przygody z cyfrowymi walutami. Mamy wiele miejsc, gdzie możemy je kupować, a wiele z tych miejsc jest niebezpiecznych lub po prostu zapłacimy bardzo wysoką prowizję za zakup wybranej waluty cyfrowej. Jednym z najkorzystniejszych miejsc na kupowanie kryptowalut są giełdy. Jedną z ciekawszych giełd, jakie możesz wybrać to giełda Zonda oraz giełda Binance. Na giełdach potrzebujesz założyć konto oraz je zweryfikować prawdziwymi danymi, a weryfikacja może zająć od kilku godzin do nawet kilku dni. Dlatego w pierwszej kolejności warto zacząć od założenia konta na wybranej giełdzie.

Jeśli zaczynasz dopiero swoją przygodę z Kryptowalutami, polecam zacząć od rejestracji na giełdzie Zonda, która to posiada możliwość zakupu Kryptowalut za PLN. Więc w łatwy i szybki sposób zakupisz swoje pierwsze kryptowaluty za naszą rodzimą walutę. Prowizje na giełdzie Zonda są bardzo niskie w porównaniu gdybyś chciał kupić za pośrednictwem kantorów lub innych źródeł. Więcej o giełdzie Zonda i procesie rejestracji poczytasz tutaj – https://okazone.pl/kupon-rabatowy/zonda-gielda-kryptowalut/

Dlatego gdzie kupić kryptowaluty? Najlepiej zrób to na giełdzie, gdzie zrobisz to najtaniej i zapłacisz najniższą prowizję. Możesz zrobić to również za pośrednictwem kantorów lub chociażby “Bitomatów” ale zapłacisz znacznie większą prowizję za zakup kryptowalut. Prowizja na giełdach może wynosić nawet dla nowego użytkownika 0,1-0,3% co jest bardzo niską wartością w stosunku do innych metod.

Kryptowaluty jak zacząć? Zacznij od edukacji

Często zadawane pytanie “Kryptowaluty jak zacząć?”. Odpowiedź na nie jest bardzo prosta. Zacznij od podstaw edukacji. Dowiedz się czym one są, gdzie je bezpiecznie przechowywać, gdzie je bezpiecznie kupić. Te podstawy pomogą Ci nie stracić na kryptowalutach i nie dać się oszukać w sieci. A w sieci jest pełno oszustw i osób, które będą chciały Ci odebrać Twoje pieniądze, podszywając się pod różnego rodzaju znane osoby.

Kliknij by ocenić
[Glosów: 1 Ocena: 5]