Przejdź w specjalny bonus 100 zł na ubezpieczenie OC/AC od MubiMubi 150 zł zwrotu

Twisto kod rabatowy i kod promocyjny na Lipiec 2024 ⭐️
4.6/5 - (9 votes)

Najnowsze kody rabatowe, promocje, okazje i zniżki w sklepie Twisto

Podziel się ze znajomymi

Zobacz sklep

Lista aktualnych promocji i kodów rabatowych Twisto

 • Ekskluzywny

Twisto 50 zł – sposób na darmowe 50 zł + 50 zł za polecenie

Załóż konto i kupuj na raty.
 • Ekskluzywny

Twisto 100 zł za założenie konta – opinie. Darmowe 100 zł.

Załóż konto i kupuj wygodniej.

Kody rabatowe Twisto, okazje, i promocje - opis sklepu

Czym jest Twisto?

Twisto
Jest to Czeska firma działająca na Polskim rynku od 2018r., która oferuje głownie odroczone płatności online (Twisto Pay), kredyt odnawialny (Twisto Free) i kartę Twisto. Z wykorzystaniem Twisto możemy płacić za zakupy online lub z wykorzystaniem karty za zakupy stacjonarne a na spłatę zobowiązania mamy 21 dni za darmo lub płatność możemy odroczyć na dłużej lecz ta opcja jest już płatna. W Twisto podczas rejestracji wnioskujemy o dany limit kredytu odnawialnego, który jest nam przyznawany indywidualnie zależnie od naszej zdolności kredytowej. Korzystanie z Twisto wymaga pobranie aplikacji na telefon i rejestracji (można również korzystać z przeglądarki internetowej www bez pobierania aplikacji). W celu weryfikacji swoich danych wystarczy wykonać przelew weryfikacyjny, nie trzeba przesyłać skanów dowodu itd. Wykorzystane odroczone płatności powinniśmy spłacać wciągu 21 dni od płatności. Operator będzie nam przypominał o płatności mailowo i SMS. W przypadku naszej zwłoki operator obciąży nas dodatkowymi kosztami za opóźnienia w płatnościach. Twisto jest ciekawą opcją w porównaniu do kart kredytowych. Możemy mieć darmowe konto a gdy wyrabiamy się ze spłatą w 21 dni nie ponosimy kosztów. Limit kredytowy jest nam odnawiany po spłacie zadłużenia. Aplikacja wyświetla nam każdą naszą płatność i operację. Dzięki Temu Twisto pomaga nam zarządzać naszym domowym budżetem.

Karta Twisto

Do konta możemy domówić kartę wirtualną lub kartę fizyczną. Dzięki karcie fizycznej możemy korzystać z przydzielonego nam limitu w dowolnym sklepie akceptującym kartę MasterCard. Aby ją otrzymać nie trzeba wysyłać dokumentów o dochodach. Karta jest bezpieczna ponieważ dostawca nie na nosi na kartę kodu CVV (kod widoczny tylko na naszym koncie Twisto)

Jakie są opłaty w Twisto?

Do wyboru mamy 2 plany:
 • Online - Darmowy,
 • Space - koszt 9,99 zł miesięcznie (pierwsze 3 miesiące gratis)
Co otrzymamy w planie darmowym: Otrzymamy kartę wirtualną, którą można płacić w Internecie. W planie Space otrzymamy kartę plastikową. Twisto plany

Czy warto korzystać z Twisto?

To zależy od każdego z nas. Jednych przyciąga do Twisto możliwość otrzymania bonusu na start 50-100 zł innych możliwości odroczonych płatności. Jest duże grono osób, które lubią za zakupy płacić w późniejszym terminie i też grono ludzi co uważają taką opcję za złą. Twisto może przydać się do zakupów online gdzie nie jesteśmy przekonaniu do końca do produktu. Wtedy nie ponosimy "z własnej kieszeni" kosztów produkty a gdy nie spełni naszych oczekiwań możemy go zwrócić. Gdy chwilowo brakuje nam środków a są nam koniecznie potrzebne z ratunkiem również może przyjść Twisto.

Instrukcja jak skorzystać z promocji i kodu rabatowego Twisto

 1. Wyszukaj kod rabatowy lub promocję na Okazone.pl
  1. Szukaj zawsze aktualnych promocji i kodów rabatowych, aby zaoszczędzić jak najwięcej na zakupach.
 2. Skopiuj kod rabatowy Twisto lub przejdź w promocję.
  1. Klikając przycisk "Kod rabatowy" skopiujesz automatycznie odpowiedni kod. Jeśli chcesz przejść do odpowiedniej promocji, kliknij "Przejdź do promocji".
 3. Wykorzystaj kod rabatowy na sklepie Twisto.
  1. Kod rabatowy wklej w sklepie w trakcie realizacji zamówienia, a koszt koszyka obniży się o wskazaną sumę lub procent. Gdy przejdziesz w promocję, przekieruje Cię automatycznie do odpowiedniej strony.
Kod rabatowy - instrukcja korzystania

Najczęściej zadawane pytania o kody rabatowe do Twisto

Jak wykorzystać kod rabatowy Twisto?

Kod rabatowy Twisto należy wpisać w odpowiednim okienku w trakcie realizacji zamówienia w sklepie.

Jakie są aktualne kody rabatowe i promocje do Twisto?

Lista aktualnych kodów rabatowych i promocji

Czy kody rabatowe na Okazone.pl do Twisto są darmowe?

Tak, kody rabatowe na Okazone.pl są całkowicie darmowe.

Ile można zaoszczędzić używając kodów rabatowych Twisto?

Promocje zmieniają się w czasie i możemy zaoszczędzić w niektórych nawet ponad 70%

Czy z kodów rabatowych do Twisto korzysta się online?

Tak, większość kodów rabatowych dostępna jest za pośrednictwem zakupów Internetowych

Okazone.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych należą do odpowiednich podmiotów handlowych. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce