Przejdź w specjalny bonus 100 zł na ubezpieczenie OC/AC od MubiMubi 150 zł zwrotu

Walutomat kod rabatowy i kod promocyjny na Lipiec 2024 ⭐️
4.1/5 - (7 votes)

Najnowsze kody rabatowe, promocje, okazje i zniżki w sklepie Walutomat

Podziel się ze znajomymi

Zobacz sklep

Lista aktualnych promocji i kodów rabatowych Walutomat

  Kod 50% na prowizję przy pierwszej wymianie.

  Wymieniaj waluty online i skorzystaj z dodatkowego rabatu.

  Kody rabatowe Walutomat, okazje, i promocje - opis sklepu

  Walutomat kod rabatowy

  Walutomat kod rabatowy często oferuje, aby klienci mogli obniżyć koszt związany z wymianą walut. Warto wcześniej sprawdzić, czy istnieje kod rabatowy do Walutomat, aby nie przepłacać na prowizji. Kod rabatowy Walutomat wystarczy wpisać w trakcie realizacji zamówienia, aby ogólny koszt wymiany walut się obniżył.

  Firma często również stosuje różne promocje, które również pozwalają zmniejszyć prowizję, jaką normalnie płacimy za wymianę walut. Często też znajdziemy kod rabatowy Walutomat tylko dla pierwszej transakcji. Firma w ten sposób zachęca nas do przetestowania ich platformy. Jeśli nam się spodoba, a ceny kursów będą niskie, zostaniemy z firmą na dłużej.

  Kod rabatowy to jeden z ciekawszych sposobów na przyciągnięcie nowego klienta do firmy. Dlatego warto z takiej okazji skorzystać. My zaoszczędzimy część pieniędzy, na niższej prowizji, a firma pozyska nowego klienta.

  Walutomat kurs euro, dolara, funta — korzystaj z najlepszego kursu

  Walutomat pozwala nam wymieniać waluty internetowo. Powstał on w 2009 r i jest jedną z największych i najpopularniejszych platform tego typu. W Walutomat możemy wymieniać i sprawdzać takie waluty jak:

  • kurs Euro,
  • kurs Dolara,
  • kurs Franka,
  • kurs Funta

  Walutomat

  Jak wymienia się waluty w kantorze Walutomat?

  Na platformie Walutomat możemy dokonywać wymiany walut online 24/7 a kantor obsługuje wszystkie banki w Polsce. Proces wymiany walut jest bardzo prosty i intuicyjny. Najnowsza technologia pozwala zrobić to w bardzo prosty sposób. Należy wykonać następujące czynności:

  • Założyć konto w serwisie,
  • Wpłacić środki przeznaczone na wymianę,
  • Wybrać walutę, na którą chcesz zamienić pieniądze,
  • Wybrać jedną z 3 metod na odebranie przewalutowanych środków

  Do wyboru mamy możliwość odebrania pieniędzy gotówką w ponad 300 punktach odbioru, na wskazane konto odbiorcy lub osobiste konto walutowe, a środki możemy wymienić na dwa sposoby — przelewem lub za pośrednictwem portfela walutowego.

  Dlaczego warto wymieniać waluty w Walutomat?

  Znajdziesz tutaj znacznie mniejsze prowizje niż w przypadku Banków lub Kantorów stacjonarnych, a wszystko zamienisz wygodnie online. Banki lub Kantory stacjonarne zarabiają znacznie więcej prowizji na zamianie walut. Przykładowo Walutomat zarabia na wymianie walut 0,06% - 0,2%, Bank 1,5-6% a kantor stacjonarny 1,5%-10%.

  Kurs w Walutomat zależy od ofert tysięcy innych użytkowników, a nie od kursu NBP. Odebrać swoje środki z Walutomat możemy poprzez wypłatę na własne konto, konto innej osoby lub euro w gotówce.

  Jeśli chcesz szybko i tanio wymienić popularne waluty to miejsce jest dobre dla Ciebie i zaoszczędzisz sporo na wymianie, szczególnie gdy skorzystasz z kod rabatowego Walutomat.

  Prowizje

  Jedyną prowizją, jaką zostaniesz obciążony, to maksymalnie 0,2% wartości wymiany co czyni to miejsce jednym z lepszych do wymiany walut online. Dokładna prowizja waha się w przedziale od 0,06% do 0,2% i zależy od kwoty wymian, jakich dokonujesz, im większe tym prowizja niższa. Gdy obrót miesięczny nie przekroczy 200 000 zł, to prowizja utrzymuje się 0,2%. Powyżej tej kwoty zaczyna maleć. Dokładne informacje o prowizji znaleźć można na stronie firmowej.

  W zależności od konta bankowego mogą zostać doliczone dodatkowe koszty wypłaty do 9 zł. Natomiast korzystając z promocji, można tę kwotę obniżyć nawet o 50%. Jeśli posiadamy konto bankowe w poniższych bankach, możemy liczyć na darmową wypłatę: Alior Bank, BZ WBK, ING Bank Śląski, Millennium Bank, Pekao SA, PKO BP, T-Mobile Usługi Bankowe, Nordea Bank, Kredyt Bank, Deutsche Bank.

  Czy wymienianie walut w Internecie jest bezpieczne?

  Wymiana walut w Internecie to wygodne i szybkie rozwiązanie dla osób, które potrzebują dokonać operacji walutowych bez wychodzenia z domu. Jednakże, wiele osób zastanawia się, czy taka transakcja jest bezpieczna i czy można jej zaufać.

  Wymiana walut w Internecie może być bezpieczna, pod warunkiem, że dokonujemy jej poprzez renomowaną firmę lub platformę. Przed dokonaniem transakcji warto zawsze sprawdzić opinie innych użytkowników na temat danej platformy, aby upewnić się, że jest to rzetelna i godna zaufania firma. Warto również wybierać platformy, które są regulowane przez władze finansowe, co daje gwarancję bezpieczeństwa i uczciwości transakcji.

  Innym sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa podczas wymiany walut w Internecie jest korzystanie z płatności za pośrednictwem karty kredytowej lub PayPal. Dzięki temu, nie musimy podawać naszych danych bankowych ani informacji o koncie, co minimalizuje ryzyko kradzieży danych osobowych. Płatności przez PayPal zapewniają również gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku nieuczciwej transakcji.

  Warto również zwrócić uwagę na opłaty związane z transakcją. Niektóre platformy mogą naliczać ukryte opłaty lub korzystać z niekorzystnego kursu wymiany walut. Dlatego, przed dokonaniem transakcji warto sprawdzić, jakie opłaty będą naliczane i jakie jest dokładne kurs wymiany walut.

  Instrukcja jak skorzystać z promocji i kodu rabatowego Walutomat

  1. Wyszukaj kod rabatowy lub promocję na Okazone.pl
   1. Szukaj zawsze aktualnych promocji i kodów rabatowych, aby zaoszczędzić jak najwięcej na zakupach.
  2. Skopiuj kod rabatowy Walutomat lub przejdź w promocję.
   1. Klikając przycisk "Kod rabatowy" skopiujesz automatycznie odpowiedni kod. Jeśli chcesz przejść do odpowiedniej promocji, kliknij "Przejdź do promocji".
  3. Wykorzystaj kod rabatowy na sklepie Walutomat.
   1. Kod rabatowy wklej w sklepie w trakcie realizacji zamówienia, a koszt koszyka obniży się o wskazaną sumę lub procent. Gdy przejdziesz w promocję, przekieruje Cię automatycznie do odpowiedniej strony.
  Kod rabatowy - instrukcja korzystania

  Najczęściej zadawane pytania o kody rabatowe do Walutomat

  Jak wykorzystać kod rabatowy Walutomat?

  Kod rabatowy Walutomat należy wpisać w odpowiednim okienku w trakcie realizacji zamówienia w sklepie.

  Jakie są aktualne kody rabatowe i promocje do Walutomat?

  Lista aktualnych kodów rabatowych i promocji

  Czy kody rabatowe na Okazone.pl do Walutomat są darmowe?

  Tak, kody rabatowe na Okazone.pl są całkowicie darmowe.

  Ile można zaoszczędzić używając kodów rabatowych Walutomat?

  Promocje zmieniają się w czasie i możemy zaoszczędzić w niektórych nawet ponad 70%

  Czy z kodów rabatowych do Walutomat korzysta się online?

  Tak, większość kodów rabatowych dostępna jest za pośrednictwem zakupów Internetowych

  Okazone.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych należą do odpowiednich podmiotów handlowych. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce