Przejdź w specjalny bonus 100 zł na ubezpieczenie OC/AC od MubiMubi 150 zł zwrotu

Zonda giełda kryptowalut kod rabatowy i kod promocyjny na Lipiec 2024 ⭐️
4.3/5 - (6 votes)

Najnowsze kody rabatowe, promocje, okazje i zniżki w sklepie Zonda giełda kryptowalut

Podziel się ze znajomymi

Zobacz sklep

Lista aktualnych promocji i kodów rabatowych Zonda giełda kryptowalut

  Zonda rejestracja

  Zarejestruj się i zacznij kupować swoje pierwsze kryptowaluty na giełdzie Zonda.

  Kody rabatowe Zonda giełda kryptowalut, okazje, i promocje - opis sklepu

  Zonda giełda kryptowalut

  Zonda giełda kryptowalut to największa tego typu giełda w Polsce i jedna z największych na świecie. Jeśli chcesz kupić popularne kryptowaluty, płacąc w Złotówkach, to jedno z najlepszych miejsc, jakie możesz wybrać. Giełda Zonda posiada znacznie mniejsze prowizje w porównaniu do kontorów. Aby móc zacząć kupować kryptowaluty na giełdzie Zonda należy się zarejestrować i przejść pełny etap weryfikacji, która jest potrzebna, by giełda mogła świadczyć dla Ciebie usługi.

  Na giełdzie Zonda zakupisz najpopularniejsze kryptowaluty, płacąc w Złotówkach, Euro, Dolarze i Funtach. Również możesz zamieniać jedną kryptowalutę bezpośrednio w drugą.

  Giełda Zonda rejestracja

  Rozpoczęcie rejestracji na giełdzie Zonda zaczynamy od przejścia w link - https://auth.zonda.exchange/ref/iEqXIb

  Przekieruje nas do strony giełdy Zonda, gdzie możemy przejść do etapu zakładania nowego darmowego konta. Należy w pierwszej kolejności podać swój e-mail rejestracyjny oraz zatwierdzić wszelkie potrzebne zgody wymagane przy rejestracji.

  Zonda rejestracja

  Na adres e-mail otrzymasz link potwierdzający założenie konta, przejdź w niego.

  Dokończ rejestrację, ustalając swój login oraz hasło.Zonda giełda rejestracja

  W następnym kroku zostaniesz poproszony o wybranie podstawowej waluty, w której chcesz zakupować swoje kryptowaluty na giełdzie Zonda.

  Pierwszy etap rejestracji za Tobą. Teraz używając adresu e-mail lub login zaloguj się na swoje konto w giełdzie Zonda.

  Aby w pełni móc korzystać z giełdy kryptowalut Zonda, musisz przejść pełny etap weryfikacji swojego konta. Aby tego dokonać, przejdź w opcję weryfikacji konta i przygotuj sobie dokument tożsamości, dokument potwierdzający adres zamieszkania, telefon z aparatem.

  Zonda giełda kryptowalut weryfikacja konta

  Cały proces weryfikacyjny powinien zająć Ci około 10 minut. Możesz założyć konto jako osoba prywatna lub konto firmowe. Zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu w celu potwierdzenia tożsamości. Zostanie na niego przesłany kod, który musisz wpisać przy weryfikacji.

  Ostatni proces weryfikacji polega na zrobieniu zdjęcia dowodu osobistego lub paszportu oraz potwierdzenie miejsca zamieszkania. Wszystko zrobimy w aplikacji na telefonie, która poprowadzi nas krok po kroku. Po poprawnym przejściu weryfikacji Twoje dane zostaną potwierdzone już po kilku godzinach. Proces ten może się wydłużyć nawet do kilku dni.

  Gdy przejdziesz pełną weryfikację, możesz korzystać ze wszystkich funkcji Giełdy Zonda. Ale zanim zaczniesz, to robić warto zadbać o bezpieczeństwo swojego konta na giełdzie kryptowalut.

  Giełda Zonda zabezpieczenie konta

  Bezpieczeństwo Twojego konta na giełdzie Zonda jest bardzo istotne i warto zrobić to na samym początku. Wtedy masz znacznie większą pewność, że nikt nie będzie w stanie włamać się na Twoje konto i wypłacić środki. Przejdź w ustawienia bezpieczeństwa i ustaw weryfikację dwuetapową. Spowoduje ona, że przy logowaniu, wypłacie pieniędzy czy zmiany ustawień system poprosi Cię o weryfikację za pomocą e-maila lub Google Authenticator. Nawet gdy ktoś pozna Twój login i hasło, nie zaloguje się na konto, nie potwierdzając dwuetapowej weryfikacji.

  Zabezpieczenie dwu etapowe giełda Zonda

  Jak wpłacić środki na giełdę Zonda?

  1. Przelew bankowy — Korzystając z tego sposobu, nie zapłacisz prowizji i tyle ile wyślesz, trafi na Twoje konto. Pamiętaj, że tytuł musi być taki sam, jaki poda Ci giełda. Ważne jest, aby przelew zrobić ze swojego konta bankowego, przelewy z innego konta nie będą akceptowane. Wpłatę dokonaj z konta z polskim rachunkiem bankowym jeśli wpłacasz walutę PLN. Księgowanie jest o godzinie 11:00, 14:00 oraz 16:00.
  2. Karta płatnicza — Szybka i prosta metoda wpłaty pieniędzy na giełdzie Zonda, lecz podlega prowizji, a wynosi ona odpowiednio:
  • PLN 2,99%, min. prowizja 10 PLN
  • EUR 2,99%, min. prowizja 2,50 EUR
  • GBP 2,99% min. prowizja 2 GBP

  Jak wypłacić pieniądze z giełdy?

  Do wyboru mamy 4 opcje wypłaty pieniędzy z giełdy:
  1. Wypłata w bankomacie — Wygodny sposób wypłaty z prowizją jedynie 10 zł. Wypłaty dokonasz w bankomatach sieci Euronet podając swój numer telefonu. Dzienny limit wypłat wynosi 10 500 a miesięczny 21 000 zł.
  2. Wypłata na kartę płatniczą.
  3. Poczta Polska — Otrzymasz specjalny kod na swój telefon, a następnie wypłacisz pieniądze w placówce pocztowej. Maksymalna kwota wypłaty wynosi 15 000.
  4. Przelew — Giełda wyśle pieniądze na nasze konto bankowe.

  Giełda zonda jak kupować kryptowaluty?

  Giełda jest prosta i intuicyjna. Gdy masz już przesłane środki na giełdę, możesz zacząć od kupowania swoich pierwszych kryptowalut. Przejdź w zakładkę "Giełda", w tym miejscu dokonujemy zakupów od innych użytkowników giełdy.

  zakup kryptowalut na giełdzie Zonda

  Na początku wybierz, w jakiej walucie chcesz dokonywać zakupów. Jeśli mają być to złotówki, wybierz PLN. Następnie wybierz, jaką kryptowalutę chcesz kupić. Masz całą dostępną listę wyświetloną na giełdzie.

  Zakup możesz dokonać wystawiając swoją ofertę na rynek, lub korzystając z szybkiej transakcji. Gdy sam wystawisz swoją ofertę, inna osoba na giełdzie musi Ci sprzedać po Twojej cenie. Jednak nie musi się tak wydarzyć, ponieważ możesz dać za niską cenę. Gdy chcesz być pewny zakupu w danym momencie, wybierz opcję szybkiej transakcji. Wpisujesz tam ile chcesz zakupić danej kryptowaluty, lub sprzedać i transakcja zostanie dokonana bezpośrednio na rynku spośród już wystawionych ofert. Uważaj gdy chcesz sprzedać lub zakupić kryptowaluty tym sposobem gdy na rynek jest mały i oferty aktualnie Ciebie nie zadowalają. Wtedy lepiej skorzystaj z opcji wystawienia własnej oferty na giełdę.

  Zakupy kryptowalut

  Program partnerski giełdy Zonda

  Aby zarabiać na kryptowalutach, nie koniecznie trzeba je kupować, ponieważ giełda Zonda posiada swój własny program partnerski. Polega on na tym, że giełda podzieli się częścią prowizji z Tobą w zamian za polecenie jej innym użytkownikom. Każdy otrzymuje swój własny link partnerski, który należy udostępnić osobie, która chce się zarejestrować na giełdzie Zonda. System zlicza każdą rejestrację i od każdej takiej osoby otrzymasz od 20% do 80% prowizji, jaką pobiera giełda Zonda. Czyli przykładowo osoba polecona od Ciebie zakupuje kryptowalutę, za co giełda pobiera przykładowo 100 zł. Wtedy Tobie należy się od 20 do 80 zł. Czyli giełda Zonda może Ci oddać nawet 80% swojej prowizji za każdym razem gdy osoba polecona dokona u nich zakupu.

  Program partnerski jest świetnym sposobem na rozpromowanie giełdy Zonda. Każdy użytkownik może zacząć zarabiać, polecając giełdę dalej. Wtedy mamy sytuację, że nie tylko giełda zarabia prowizję na zakupie kryptowalut, lecz również zwykli użytkownicy.

  Prowizję za polecanie giełdy Zonda otrzymasz w tej samej kryptowalucie lub zwykłej walucie, z jakiej została dokonana sprzedaż. Przykładowo osoba polecona zakupi Bitcoina to prowizję otrzymasz w Bitcoinie. Gdy sprzeda kryptowalutę za złotówki, to otrzymasz na swoje konto złotówki itd.

  Od czego zależna jest prowizja, jaką otrzymujesz (20% do 80%)?

  Na początek otrzymasz 20% prowizji. Gdy na swoim koncie będziesz mieć dużo osób poleconych, wartość prowizji się zwiększy. Na 80% prowizji mogą liczyć osoby z bardzo dużą ilością poleconych osób.

  Jak dokładnie kupować i sprzedawać kryptowaluty na giełdzie Zonda?

  Zonda jak kupować

  Wystaw ofertę

  Aby rozpocząć kupowanie lub sprzedawanie kryptowalut na giełdzie Zonda przejdź do zakładki "Giełda", a ukaże Ci się powyższy obraz. W tym miejscu standardowo będzie ustawiona zakładka "Wystaw ofertę". W tym miejscu możesz sprzedać lub kupić dowolną kryptowalutę, która posiada giełda Zonda. Jeśli chcesz kupić kryptowalutę, najpierw wybierz, jaka to ma być. Gdy poruszasz się w parach do PLN, wpisz kurs PLN, jaki chcesz zapłacić za daną kryptowalutę, a obok wpisz jaką wartość kryptowaluty chcesz za to kupić. Poniżej wyświetli Ci się ile musisz za to zapłacić.

  Czyli w tej opcji my sami wystawimy ofertę na rynek i sami ustalamy, jakiej oczekujemy ceny za daną kryptowalutę oraz ile chcemy kupić sztuk. Prosto mówiąc, wystawiamy własną ofertę na giełdę i inni użytkownicy muszą chcieć nam sprzedać dana kryptowalutę w tej cenie. Uważaj przy wystawianiu własnej ceny, aby przy kupowaniu nie wystawić za wysokiej ceny a przy sprzedawaniu za niskiej.

  Gdy chcesz kupić kryptowalutę i ustawisz sam znacznie wyższą cenę niż aktualnie jest na ryknu oferta się wystawi i od razu ktoś sprzeda Ci kryptowalutę w tej cenie, ponieważ mu się to opłaca.

  Podsumowując gdy korzystasz z opcji wystawiania ofert samemu sprawdzaj dokładnie, czy wystawisz odpowiednią cenę. Może też być tak, że wystawisz ofertę kupna kryptowaluty za zbyt niską cenę, i taka cena nie zostanie osiągnięta na rynku, wtedy nie uda Ci się zakupić kryptowaluty. Na giełdzie masz wyszczególnione wszystkie oferty innych użytkowników.

  Zonda kupowanie

  Szybka transakcja

  Gdy zależy Ci na prostym i szybkim kupieniu lub sprzedaniu kryptowaluty, wybierz opcję "Szybka transakcja". Pozwoli Ci ona kupić lub sprzedać kryptowalutę za ceną, jaka aktualnie widnieje na giełdzie. Sprawdza się to świetnie gdy rynek jest płynny i na giełdzie wystawione jest sporo ofert kupna i sprzedaży. Opcja ta spowoduje, że kupisz lub sprzedasz kryptowalutę od razu za cenę, jaka jest na giełdzie. Czyli system sam za Ciebie zakupi lub sprzeda kryptowalutę, korzystając z ofert wystawionych na giełdzie przez innych użytkowników.

  W przypadku dużej płynności na danej kryptowalucie jest to dobry sposób na kupienie lub sprzedanie. Problem zaczyna się gdy rynek jest mało płynny lub chcesz kupić kryptowalutę za ogromną sumę. Może się wtedy okazać, że na giełdzie Zonda jest mało ofert korzystnych, a system skupi wszystko, co jest wystawione. I skorzysta też z ofert, które są ustawione z bardzo niską ceną lub wysoką w zależności czy kupujesz, czy sprzedajesz.

  Przykładowo gdy na giełdzie jest wystawione ofert na łączną sumę 1 000 000 zł danej kryptowaluty. A Ty chcesz kupić kryptowalutę za 1 000 000 zł, to spowoduje to, że system skupi z rynku wszystkie wystawione oferty. Powiedzmy, że cena na giełdzie danej kryptowaluty wynosiła 100 000 zł. Więc początkowe oferty są zbliżone do tej ceny. Ale już kolejne spadają coraz niżej i znajdą się również oferty po 30 000 zł i niżej. I system skupi wszystkie wystawione oferty.

  Dlatego gdy kupujemy na małopłynnym rynku lub za ogromną sumę uważajmy na tę opcję. Wtedy lepiej wystawmy własną ofertę sprzedaży lub kupna kryptowaluty.

  Kolejną opcję, którą możemy wybrać, są przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników, dlatego tutaj nie opiszemy tego. Gdy będziesz bardziej zaawansowany, możesz bardziej zainteresować się opcjami na giełdzie Zonda. Dla początkującego wystarczą dwie powyżej opisane funkcje.

  Zonda Giełda opinie

  Zonda giełda opinie zbiera różne raz pozytywne raz negatywne. Ogólnie jest to jedna z lepszych i najpopularniejszych giełd na świecie i warto z niej korzystać szczególnie w Polsce, gdzie swobodnie możemy kupować kryptowaluty za PLN. Giełda zonda wymaga weryfikacji i dlatego często użytkownicy są niezadowoleni, że muszą się weryfikować jak w koncie bankowym, ale takie mamy wymogi prawne i tego nie przeskoczymy. Giełda Zonda działa legalnie i wymaga pełnej weryfikacji użytkownika. Giełda przeszła re branding, gdzie zmienił się zarząd i nazwa giełdy. Wcześniej giełda nazywała się BitBay i wystartowała na samym początku kryptowalut. Musiała się zmierzyć z wieloma przeciwnościami w tym również z wyprowadzką z Polski. Przez co musiała wymagać kolejnej weryfikacji itd. To w wielu przypadkach powodowało złe opinie od użytkowników, którzy nie rozumieli, dlaczego muszą się ponownie weryfikować. Aktualnie mamy nowy zarząd i wszystko zapowiada się bardzo dobrze. Giełda Zonda stawia również na edukację użytkowników. Warto śledzić ich na YouTube, gdzie często wstawiają analizy kryptowalut.

  Instrukcja jak skorzystać z promocji i kodu rabatowego Zonda giełda kryptowalut

  1. Wyszukaj kod rabatowy lub promocję na Okazone.pl
   1. Szukaj zawsze aktualnych promocji i kodów rabatowych, aby zaoszczędzić jak najwięcej na zakupach.
  2. Skopiuj kod rabatowy Zonda giełda kryptowalut lub przejdź w promocję.
   1. Klikając przycisk "Kod rabatowy" skopiujesz automatycznie odpowiedni kod. Jeśli chcesz przejść do odpowiedniej promocji, kliknij "Przejdź do promocji".
  3. Wykorzystaj kod rabatowy na sklepie Zonda giełda kryptowalut.
   1. Kod rabatowy wklej w sklepie w trakcie realizacji zamówienia, a koszt koszyka obniży się o wskazaną sumę lub procent. Gdy przejdziesz w promocję, przekieruje Cię automatycznie do odpowiedniej strony.
  Kod rabatowy - instrukcja korzystania

  Najczęściej zadawane pytania o kody rabatowe do Zonda giełda kryptowalut

  Jak wykorzystać kod rabatowy Zonda giełda kryptowalut?

  Kod rabatowy Zonda giełda kryptowalut należy wpisać w odpowiednim okienku w trakcie realizacji zamówienia w sklepie.

  Jakie są aktualne kody rabatowe i promocje do Zonda giełda kryptowalut?

  Lista aktualnych kodów rabatowych i promocji

  Czy kody rabatowe na Okazone.pl do Zonda giełda kryptowalut są darmowe?

  Tak, kody rabatowe na Okazone.pl są całkowicie darmowe.

  Ile można zaoszczędzić używając kodów rabatowych Zonda giełda kryptowalut?

  Promocje zmieniają się w czasie i możemy zaoszczędzić w niektórych nawet ponad 70%

  Czy z kodów rabatowych do Zonda giełda kryptowalut korzysta się online?

  Tak, większość kodów rabatowych dostępna jest za pośrednictwem zakupów Internetowych

  Okazone.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych należą do odpowiednich podmiotów handlowych. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce