Mubi 150 zł zwrotu

Ubezpieczenie autocasco (AC) jest dobrowolne i każdy właściciel pojazdu sam decyduje czy chce dodatkowo ubezpieczyć swój pojazd od kradzieży lub uszkodzenia z własnej winy, lub osób trzecich gdy brak sprawcy, aby otrzymać odszkodowanie z ubezpieczenia OC.

Mubi AC posiada bardzo wygodny i przejrzysty kalkulator ubezpieczeń, gdzie w trakcie wypełniania formularzu wybieramy czy chcemy jedynie ubezpieczenie OC, czy również dodatkowe AC, NNW czy Assistance. Mubi kalkulator porówna dla nas dziesiątki ofert od wielu ubezpieczycieli i przedstawi w wygodniej liście, sortując od najtańszego ubezpieczenia do najdroższego. Następnie naszym zadaniem jest wybrać odpowiedni pakiet dostosowany dla nas (OC, AC, NNW, Assistance) oraz firmę ubezpieczeniową.

Jak skorzystać z Kodu rabatowego Mubi?

Porównywarka ubezpieczeń OC i AC często przygotowuje dla swoich klientów dodatkowe promocje i kody rabatowe na ubezpieczenie. Dzięki korzystaniu z kodów rabatowych dodatkowo możemy zaoszczędzić. Aktualnie ciekawym bonusem jest zwrot 150 zł na konto bankowe za skorzystanie z oferty Mubi. Aby skorzystać z promocji, należy posiadać specjalny link od partnera współpracującego z porównywarką. Specjalnie dla Okazone.pl Mubi przygotowało kod rabatowy na zwrot 150 zł za ubezpieczenie. Aby dowiedzieć się więcej o zwrocie 150 zł z Mubi, przejdź w ten link -> Mubi kod rabatowy

Natomiast wszystkie inne promocje od Mubi znaleźć możemy tutaj https://okazone.pl/kupon-rabatowy/mubi/

Czy warto posiadać ubezpieczenie Autocasco?

Jeśli zależy nam na naszym samochodzie i jeśli jego wartość jest dla nas znacząca, warto zastanowić się nad dodatkowym ubezpieczeniem AC. Takie ubezpieczenie Może okazać się bardzo dobrą inwestycją. Warto dobrze zapoznać się z umową ubezpieczyciela przed zakupem AC, ponieważ zależne od ceny i ubezpieczyciela mogą być inne warunki polisy. Ubezpieczenie AC chroni nasz pojazd przed:

  • Szkodami wyrządzonymi samodzielnie
  • Skutkami szkód od losowych zdarzeń jak pożar, pwódz, gradobicie, zderzenie ze zwięrzęciem itd.
  • Ochrania nas przed kradzieżą pojazu
  • Ochrona przed dewatacją

Ubezpieczenie AC cenią sobie przede wszystkim właściciele nowych i drogich samochodów. Stanowi on bardzo dobre zabezpieczenie przed utratą pojazdu lub drogą naprawą związaną ze szkodami, które nie obejmuje ubezpieczenie OC.

Czym różni się Ubezpieczenie AC od OC?

Przede wszystkim ubezpieczenie AC w porównaniu do OC nie jest obowiązkowe i każdy sam musi podjąć decyzję, czy chce je wykupić. OC zapewnia odszkodowanie i pomoc osobie poszkodowanej w wypadku. Za brak OC grążą surowe kary i konsekwencje.

Ubezpieczenie AC nie jest obowiązkowe i nie chroni ono poszkodowanego w trakcie wypadku. Zakres ochrony sięga Twojego pojazdu. Dzięki ubezpieczeniu AC otrzymamy odszkodowanie w przypadku kradzieży pojazdu, zarysowania, stłuczki z własnej winy itd. W połączeniu te dwa ubezpieczenia kompleksowo mogą chronić nasz pojazd przed nieszczęśliwymi zdarzeniami. Ubezpieczenie AC może różnić się u każdego z ubezpieczycieli dlatego warto poznać wcześniej szczegóły. W porównywarce Mubi możemy porównać dziesiątki ofert ubezpieczenia AC i dobrać odpowiednią konfigurację pod siebie. Możemy dowolnie modyfikować dane i wyliczać dobrowolną ilość razy ubezpieczenie, dzięki temu w spokoju możemy dobrać odpowiednią opcję dla siebie

Jakie są ceny AC w Mubi?

Mubi porówna dla Ciebie dziesiątki ofert AC w różnych wariantach a Twoje zadanie to wybrać najlepsze ubezpieczenie indywidualnie dla siebie. Warto korzystać z firm ubezpieczeniowych z dobrymi opiniami, ponieważ to nam będzie wypłacane ubezpieczenie.

Koszt polisy AC wcale nie musi być wysoki, więc warto porównać opcję samego OC i OC z AC. O cenie decyduje wiele czynników m.in. wartość samochodu, zakres ochrony, wiek, doświadczenie kierowcy, historia ubezpieczeniowa itd.

Polisę AC możemy wykupić na 12 miesięcy, ale również i krócej. Przydatna to opcja gdy samochodu w dłuższe trasy używamy sporadycznie, a wybieramy się akurat na wakacje. Warto skorzystać wtedy z krótkoterminowego ubezpieczenia AC.

Wyższe ceny za polisę zapłacą osoby poniżej 25 roku życia i bez doświadczenia. Im lepszą mamy historię bezszkodowej jazdy tym ceny będą niższe.

Kliknij by ocenić
[Glosów: 2 Ocena: 5]