Jeśli poszukujemy najkorzystniejszego ubezpieczenia dla naszego samochodu warto skorzystać z Rankomat oc samochodu osobowego gdzie porównamy oferty wielu firm ubezpieczeniowych takich jak Generali, Link 4, Allianz, Uniqa, Benefia i wiele więcej. Rankomat posiada bardzo prosty kalkulator, w którym uzupełniamy podstawowe dane o pojeździe oraz jego właścicielu a porównywarka Rankomat przedstawi nam kilkadziesiąt ofert ubezpieczenia OC, AC, NNW, Assistance dla naszego pojazdu. Firma często organizuje różnego rodzaju promocje i kody rabatowe. Korzystając z kodów rabatowych Rankomat dodatkowo możemy zaoszczędzić na ubezpieczeniu samochodu osobowego.

Rankomat Boomerang

Jak korzystać z kalkulatora OC Rankomat?

W Rankomat OC kupimy całkowicie online, korzystając z kalkulatora lub z rozmowy z konsultantem firmy. Aby zacząć proces wyliczania, ubezpieczenia samochodu osobowego przejdź do – Link

Następnie należy wypełnić prosty formularz, uzupełniając podstawowe dane dotyczące samochodu oraz kierowcy. Pozwoli to wyliczyć i zestawić oferty od wielu ubezpieczycieli w jednym miejscu, a naszym zadaniem jest wybranie najlepszej oferty dla nas. Porównać możemy nie tylko ubezpieczenie OC, lecz również AC, NNW, Assistance i inne dodatki. Zalety skorzystanie z porównywarek ubezpieczeń:

  • oszczędzamy czas,
  • oszczędzamy pieniądze,
  • polisę możemy zwrócić do 30 dni,
  • minimum formalności.

Rankomat OC samochodu osobowego — jakie ubezpieczenie wybrać, czy najtańsze jest najlepsze?

Jeśli kierujesz się ceną i interesuje Cię tylko obowiązkowe ubezpieczenie OC, to wtedy warto wybierać najtańszą ofertę. Jeśli jednak chcesz poszerzyć ofertę o dodatkowe ubezpieczenie nieobowiązkowe, warto dobrze przeanalizować ofertę i nie koniecznie wybierać najtańszą opcję. Obowiązkowe ubezpieczenie OC wypłaca odszkodowanie poszkodowanemu w wypadku natomiast dodatkowe ubezpieczenie jak chociażby AC chroni nas również gdy jesteśmy sprawcą kolizji. Dlatego warto korzystać z firm z dobrymi opiniami, ponieważ w razie potrzeby to z nimi będziemy rozwiązywać sprawę.

Możemy wybierać spośród wielu dodatkowych oferty do podstawowego ubezpieczenia OC jak ubezpieczenie szyby, ubezpieczenie opon, AC, NNW, Assistance itd.

Od czego zależy cena ubezpieczenia OC i AC?

Jak dobrze wiemy młodzi kierowcy bez doświadczenia płacą znacznie więcej za ubezpieczenie samochodu osobowego niż doświadczeni kierowcy z bezkodową historią. Od czego zależy cena ubezpieczenia komunikacyjnego? Są dwie główne kategorie, które mają wpływ na cenę:

  • miejsce gdzie zakupimy ubezpieczenie komunikacyjne,
  • od danych pojazdu i kierowcy.

Mamy kilka możliwości jeśli chcemy zakpić ubezpieczenie dla naszego pojazdu. Możemy udać się do danej ubezpieczalni z prośbą o wycenę, możemy skorzystać z usług agentów ubezpieczeniowych, możemy wyliczyć sami ubezpieczenie w kalkulatorze danego ubezpieczyciela lub skorzystać z porównywarek ubezpieczeń wielu towarzystw. W każdym miejscy otrzymamy inne ceny ubezpieczenia OC. Warto skorzystać z porównywarki ubezpieczeń Rankomat i porównać ubezpieczenie od wielu towarzystw. To da nam pogląd, gdzie możemy uzyskać najtańsze ubezpieczenie. Dodatkowo Rankomat często organizuje promocje i kody rabatowe, które pozwolą nam jeszcze bardziej obniżyć cenę ubezpieczenia.

Młodzi kierowcy płacą znacznie więce ze względu na brak historii bezszkodowej jazdy oraz ze względu na swój wiek i brak doświadczenia w prowadzeniu pojazdów. Statystyki mówią jasno. Młodzi kierowcy częściej dokonują klolizji, przez co ubezpieczyciele muszą częściej wypłacać odszkodowanie. Aby obniżyć cenę ubezpieczenia warto zastanowić się nad dodaniem do ubezpieczenia współwłaściciela. Doświadczony wspólwłaściciel posiadający znaczne zniżki jest wstanie znacząco obniżyć cenę końcową ubezpieczenia.

Przykładowe maksymalne zniżki wynosić mogą 70% a maksymalne zwyżki nawet 100%. Łatwo wyliczyć, że gdy ubezpieczenie przykładowo kosztuje 2000 zł bazowo to osoba z maksymalnymi zniżkami zapłacić może 600 zł a osoba z pełnymi zwyżkami nawet 4000 zł.

Kliknij by ocenić
[Glosów: 1 Ocena: 5]