Canal plus kod rabatowy ✓ kod promocyjny ✓ Grudzień 2021

Najnowsze kody rabatowe, promocje, okazje i zniżki w sklepie Canal plus

Zobacz sklep

Specjalny rabat 150 zł na ubezpieczenie OC,AC
Mubi oc

Kody rabatowe Canal plus, okazje, i promocje - opis sklepu

Canal Plus promocje

Platforma Canal Plus oferuje bardzo ciekawe pakiety programów telewizyjnych w najlepszych cenach. Ale to nie wszystko, ponieważ firma oferuje również super szybki internet LTE oraz telefonia komórkowa. Kupując wszystko w pakiecie, sporo zaoszczędzimy.

Dodatkowo warto skorzystać z Canal Plus promocji lub kodu rabatowego, przez co jeszcze bardziej zaoszczędzimy na ich usłudze. Na stronie okazone.pl zbieramy w jednym miejscu promocje Canal Plus, aby każdy mógł w łatwy sposób zaoszczędzić.

Wystarczy, że przejrzysz oferty powyżej i wybierzesz coś dla siebie. Oferty zmieniają się z czasem, dlatego warto przeglądać na bieżąco.

Canal Plus

Canal Plus Online

Grupa Canal+ jest przodującym wydawcą telewizji z segmentu premium oraz drugim największym dystrybutorem pakietów płatnej telewizji w Polsce. Firma posiada dzięki temu bardzo korzystne cenowo i ilościowo pakiety telewizyjne, z których może skorzystać każdy. Firma sprzedała 2,7 miliona abonamentów i oferuje 300 premier filmowych rocznie. Większość klientów jest usatysfakcjonowanych abonamentem w Canal+

Platforma oferuje zarówno wiele swoich kanałów telewizyjnych jak i podmiotów trzecich. Ich oferta programowa jest bardzo duża.

Canal+ posiada również platformę online, na której możemy oglądać swoje ulubione kanały i programy z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do Internetu.

Często możemy znaleźć ciekawe promocje, gdzie abonament jest bardzo mocno obniżony czasowo, co przyczynia się do oszczędności.

Do wyboru mamy następujące usługi:
  • Telewizja satelitarna.
  • Canal Plus Online,
  • Telewizja na kartę,
  • Wypożyczalnia filmów VOD,
  • Internet i telefon.

Canal Plus Online — jak działa?

Platformy umożliwiające oglądanie ulubionych filmów online cieszą się coraz większą popularnością a Canal Plus Online nie pozostają w tyle i również posiada własną platformę. Filmy możemy oglądać na telewizorze z funkcją Smart TV, więc oglądanie bez dekodera staje się możliwe.

Z aplikacji Canal Plus Online możemy również korzystać na swoim komputerze lub smartfonie. Jeśli mamy wykupiony pakiet w Canal+ to nie musimy nic płacić za platformę, wystarczy się na niej zarejestrować.

Oglądaj swoje ulubione, filmy, seriale w dowolnym miejscu. Dzięki tej usłudze nie ucieknie Ci już żaden ważny mecz, a wszystko obejrzysz wygodnie z dowolnego miejsca.  


Pytania i odpowiedzi FAQ

Jak wykorzystać kod rabatowy Canal plus

Kod rabatowy Canal plus należy wpisać w odpowiednim okienku w trakcie realizacji zamówienia w sklepie. Najczęściej znajdziemy do uzupełnienia w formularzu zamówienia okienko pod nazwą kod rabatowy.

Jakie są aktualne kody rabatowe i promocje do Canal plus

Lista aktualnych kodów rabatowych i promocji

  • Canal Plus program – ponad 180 kanałów za 49,99 zł przez 3 miesiące

Czy kody rabatowe na Okazone.pl do Canal plus są darmowe?

Tak, kody rabatowe na Okazone.pl są całkowicie darmowe.

Ile można zaoszczędzić używając kodów rabatowych Canal plus

Promocje zmieniają się w czasie i możemy zaoszczędzić w niektórych nawet ponad 70%

Czy z kodów rabatowych do Canal plus korzysta się online?

Tak, większość kodów rabatowych dostępna jest za pośrednictwem zakupów Internetowych

Okazone.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych należą do odpowiednich podmiotów handlowych. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce