Inpost kod rabatowy ✓ kod promocyjny ✓ Grudzień 2021

Najnowsze kody rabatowe, promocje, okazje i zniżki w sklepie Inpost

Zobacz sklep

Specjalny rabat 150 zł na ubezpieczenie OC,AC
Mubi oc

 • 45

Inpost wysyłka paczki do paczkomatu od 12,99 zł

Paczkę możesz nadać w paczkomacie oraz przez kuriera. Cena zależna od rozmiarów paczki
 • 20

Inpost wysyłka paczki do domu od 14,99 zł.

Nadaj paczkę z paczkomatu lub z domu pod wskazany adres.

Kody rabatowe Inpost, okazje, i promocje - opis sklepu

Inpost kod rabatowy i promocje jak skorzystać?

Inpost jest liderem jeśli chodzi o ceny przesyłek w Polsce, ale zawsze można dorwać jakiś dodatkowy kod rabatowy Inpost lub promocję. Wszystkie Kody rabatowe Inpost znajdziecie na stronie Okazone.pl gdzie w jednym miejscu zbieramy najlepsze promocje. Aby skorzystać z kodu rabatowego Inpost, należy przejść do odpowiedniej promocji powyżej. Wysyłać paczki można już nawet od 9,99 zł. Inpost kod rabatowy Korzystając z dodatkowego kodu rabatowego Inpost możemy dodatkowo zaoszczędzić. Każdy kojarzy firmę, która wprowadziła do Polski innowacyjny produkt w formie paczkomatów, które znajdują się już w całym kraju. Zaletą paczkomatów jest przede wszystkim szybkość, wygoda i bezpieczeństwo. Paczkomaty są czynne 24/7, dzięki czemu klienci mogą odbierać swoje przesyłki Inpost kiedy chcą i mają na to do 48h. Firma posiada już ponad 7 000 takich urządzeń w Polsce, a ta liczba z dnia na dzień rośnie. Firma posiada również mocno rozwiniętą dystrybucję paczek za pośrednictwem kurierów mobilnych. Firma dostarcza przesyłki pod wybrany adres i robi to w ekspresowym tempie nawet poniżej 24h.

Aplikacja mobilna Inpost

Aplikacja mobilna Inpost to świetne rozwiązanie do zdalnego otwierania skrytek w paczkomatach. Nie musisz już stać w kolejkach i ręcznie wpisywać danych w ekranie. Wystarczy pobrać aplikację mobilną Inpost i otwierać paczki zdalnie. Aplikacja Inpost wprowadza również wiele przydatnych funkcjonalności, które sprawią, że śledzenie i odbieranie przesyłek staje się znacznie przyjaźniejsze. Wszystkie Twoje przesyłki trafiają do aplikacji i masz do nich dostęp 24/7. Wystarczy podejść do odpowiedniego paczkomatu i otworzyć za pośrednictwem aplikacji Inpost skrytkę. Aplikacja mobilna Inpost daje Ci przede wszystkiem:
 • Zdalne otwieranie skrytek,
 • Podgląd wszystkich swoich przesyłek,
 • Śledzenie przesyłek,
 • Odbieranie przesyłek w Multipaczkach,
 • Oszczędność czasu
 • Brak kolejek przy paczkomatach,
 • Odbierasz powiadomienia o paczkach,
 • Możesz śledzić przesyłki najbliższych.
Jeśli korzystasz z usług firmy i paczkomatów koniecznie pobierz aplikację Inpost. Ułatwi Ci to znacznie życie i korzystanie z paczkomatów.

Inpost nadanie paczki

Aby nadać paczkę, mamy 3 możliwości do wyboru, aby, każdy dostosował idealny sposób dla siebie.
 1. Możemy zrobić to poprzez usługę "Szybkie nadanie" gdzie musimy odpowiednio spakować naszą przesyłkę, opłacić ją i udać się z przesyłką do paczkomatu lub punktu odbioru paczek.
 2. Możemy nadać paczkę bezpośrednio w paczkomacie. Wystarczy na ekranie paczkomatu wybrać opcję nadania i uzupełnić wszystkie dane. Następnie należy opłacić przesyłkę kartą lub Blikiem. Następnie zostało nam jedynie umieścić paczkę w skrytce.
 3. Kolejny sposób to użycie Menagera Paczek. Jeśli jeszcze nie masz tam konta, zacznij od jego założenia. W sekcji wyślij przesyłki, wygenerujesz specjalną etykietę. Uzupełnij ją, opłać, a następnie wydrukuj. Na przygotowanej paczce naklej etykietę. Następnie w wybranym paczkomacie zeskanuj numer paczki i podaj kod nadania z etykiety. Umieść paczkę w skrytce.


Pytania i odpowiedzi FAQ

Jak wykorzystać kod rabatowy Inpost

Kod rabatowy Inpost należy wpisać w odpowiednim okienku w trakcie realizacji zamówienia w sklepie. Najczęściej znajdziemy do uzupełnienia w formularzu zamówienia okienko pod nazwą kod rabatowy.

Jakie są aktualne kody rabatowe i promocje do Inpost

Lista aktualnych kodów rabatowych i promocji

 • Inpost wysyłka paczki do paczkomatu od 12,99 zł
 • Inpost wysyłka paczki do domu od 14,99 zł.

Czy kody rabatowe na Okazone.pl do Inpost są darmowe?

Tak, kody rabatowe na Okazone.pl są całkowicie darmowe.

Ile można zaoszczędzić używając kodów rabatowych Inpost

Promocje zmieniają się w czasie i możemy zaoszczędzić w niektórych nawet ponad 70%

Czy z kodów rabatowych do Inpost korzysta się online?

Tak, większość kodów rabatowych dostępna jest za pośrednictwem zakupów Internetowych

Okazone.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych należą do odpowiednich podmiotów handlowych. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce