W prosty sposób wylicz swoją polisę komunikacyjną w Beesafe ubezpieczenia a dodatkowo utrzymuj punkty wymieniane na nagrody. Kalkulator Beesafe opinie zbiera pozytywne na rynku a należy do firmy Compensa. Jest jednym z najszybszych kalkulatorów ubezpieczeń. Wystarczy podać numer rejestracyjny oraz datę urodzenia właściciela pojazdu a dane samochodu uzupełnią się same. Cały proces zajmie Ci kilka minut, a specjalny kalkulator wyliczy dla Ciebie ubezpieczenie OC, AC, NNW, Assistance. Firma wyróżnia się możliwością dobrania dodatkowych pakietów do ubezpieczenia takich jak: ubezpieczenie opon, ubezpieczenie szyby, ubezpieczenie garażu, ubezpieczenie sprzętu sportowego itp.

Wylicz ubezpieczenie w Beesafe

Jak zdobywać punkty w Beesafe wymieniane na nagrody?

Firma wynagradza Cię punktami między innymi za zakup OC, AC, NNW, AC mini, zakup dodatków ubezpieczeniowych, bezszkodową jazdę itp. Zebrane punkty można wymienić na usługi i produkty w: BP, Empik, Allegro, Costa Coffee, Panek i wielu innych. Od chwili zakupu polisy otrzymujemy punkty i możemy je przeznaczyć, na co chcemy.

beesafe nagrody

Za co dokładnie otrzymujemy punkty, któe możemy wymienić na nagrody?

  • Zakup lub odnowienie OC, AC, NNW, AC mini
  • Zakup dodatków ubezpieczeniowych
  • Bezszkodowa jazda
  • Punkty niespodzianki

Beesafe Opinie

Beesafe opinie zazwyczaj zbiera pozytywne od klientów. Na pewno wyróżnia się tym, że możemy w bardzo szybki sposób wyliczyć ubezpieczenie OC i AC przez Internet nie podając za wiele danych. Towarzystwo ubezpieczeniowe należy do TU Compensa S.A. VIG i na podstawie skarg wpływających na tę firmę możemy ocenić Beesafe. Ubezpieczyciel w tej kategorii wypada bardzo dobrze i stosunek skarg przypadających na 1% udziału rynku 2019 posiadał 647. Sklasyfikowało go to na wysokim 2 miejscu w raporcie Rzecznika Finansowego. Na tej podstawie możemy ocenić, że mało klientów składa skargi właśnie na tego ubezpieczyciela. Beesafe opinie pozytywne otrzymuje również za nagradzanie swoich klientów nagrodami w zamian za bezpieczną jazdę lub za wykupywanie dodatkowych pakietów ubezpieczeniowych. W aktualnych czasach każdemu zależy na szybkim załatwianiu spraw bez zbędnych formalności i w tym mocno pomaga nam Beesafe. Bez wychodzenia z domu możemy w prosty sposób wyliczyć swoje ubezpieczenie OC i AC i zakupić je przez Internet. Wielu klientów chwali sobie takie rozwiązanie.

Jeśli chcesz poznać wszystkie promocje i kody rabatowe Beesafe zajrzyj na stronę – https://okazone.pl/kupon-rabatowy/beesafe/

Regulamin promocji

Kliknij by ocenić
[Glosów: 1 Ocena: 5]