Zyskaj kod rabatowy Glo na 30 zł od Masz Wybór oraz dodatkowe nagrody rzeczowe i zniżki, wtedy Glo cena wyjdzie najlepsza. Zarejestruj się i zdobywaj punkty, które wymienisz na nagrody lub zniżki na urządzenie Glo. Dostajesz punkty za realizowanie różnego rodzaju Quizów czy za realizacje kuponu 30 zł. Punkty wymienisz na m. in.:

 • 3 paczki Neo za 3 PLN za 30 punktów
 • Etui Vuse za 50 punktów
 • Futerał do wkładów Vuse za 20 punktów
 • 2 opakowania EPOK za 2 PLN za 30 punktów
 • 2 paczki wkładów Vuse ePen lub Vype ePen 3 (rabat 27 PLN) za 25 punktów
 • Zniżka 37 PLN na 2 paczki wkładów Vuse ePod lub Vype ePod za 37 punktów
 • Vouchery Eventim od 50 punktów
 • Vouchery Wyjątkowy Prezent od 50 punktów

https://alterzone.pl/R/SWJPQDWSZ

Przechodząc na stronę, potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Wszystkie wyroby tytoniowe szkodzą zdrowiu i są uzależniające.

Załóż konto i zaloguj się na nie. Następnie przejdź w przycisk aktywujący kod rabatowy 30 zł widoczny poniżej na zdjęciu i odbierz glo kod rabatowy.

Glo kod rabatowy 30 zł od Masz Wybór. Glo za 30 zł

Glo za 30 zł można kupić, korzystając z kodu rabatowego. Wtedy Glo za 30 zł to dobra oferta.

Pamiętaj, że urządzenie glo za 30 zł możesz kupić, wykorzystując kod rabatowy, który dostaniesz rejestrując się ze specjalnego linku na Masz wybór. Kod rabatowy możesz zrealizować, zakupując urządzenie na 3 sposoby. Polecam online, wtedy otrzymać możemy dodatkowo 2 paczki wkładów za darmo. Dodatkowo dostaniesz 25 punktów za wykorzystanie kodu rabatowego.

Glo kod rabatowy 30 zł od Masz Wybór. Glo za 30 zł

Kod rabatowy Glo wykorzystasz na zakup urządzenia Vuse lub Glo w znacznie korzystniejszej cenie. Możesz dokonać zakupu przez Internet lub w punkcie stacjonarnym. Kod rabatowy Vuse otrzymasz na swój numer telefonu.

Podziel się tą informacją ze znajomymi, a dostaniesz dodatkowe punkty w programie lojalnościowym Masz Wybór. Punkty zamienisz na różnego rodzaju nagrody.

Program lojalnościowy Masz Wybór

W programie lojalnościowym Masz Wybór możesz otrzymywać punkty, które wymienisz na nagrody związane z urządzeniem Glo Hyper oraz inne cenne nagrody. Punkty zbierasz za wykorzystanie kodu rabatowego glo na 30 zł, za zadania i za polecanie urządzenia. Punkty otrzymujemy za:

 • Wykorzystanie kodu rabatowego 30 zł na zakup urządzenia glo – Otrzymujemy wtedy 10 punktów za odebranie kodu rabatowego oraz 15 punktów za jego wykorzystanie na zakup urządzenia.
 • Za wykonywanie zadań – co chwile otrzymujemy nowe zadania za które otrzymujemy punkty. Zadania zazwyczaj są bardzo proste do wykonania
 • Za polecanie – Za polecanie otrzymujemy 5 punktów gdy ktoś odbierze swój kod rabatowy oraz do 33 punktów jeśli go wykorzysta.

A więc warto zbierać punkty w programie lojalnościowym Masz Wybór. A zamienimy je na akcesoria i wkłady do Glo oraz na inne cenne nagrody

Glo kod rabatowy 30 zł — Instrukcja odebrania

Aby odebrać kod rabatowy, zacznij od zarejestrowania się w systemie Masz Wybór, wykorzystując do tego specjalny link partnerski – https://alterzone.pl/R/SWJPQDWSZ

Pozwoli Ci to na naliczenie bonusu.

Po rejestracji potwierdź swój e-mail i zaloguj się na swoje konto w systemie Masz Wybór. Na stronie wyskoczy Ci informacja o odbiorze kodu rabatowego 30 zł. Przejdź w nią i uzupełnij swoje prawdziwe dane. Na nie otrzymasz kod rabatowy 30 zł, za który kupisz urządzenie glo za 30 zł. Kod rabatowy znajdziesz też po zalogowaniu się do swojego konta w Masz Wybór. Znajdziesz tam wszystkie swoje kody, jakie uda Ci się zdobyć w programie lojalnościowym.

Kod możesz wykorzystać, zakupując urządzenie przez Internet, dzięki czemu otrzymasz dodatkowo 2 darmowe paczki wkładów Neo. Możesz również wykorzystać go zakupując urządzenie w sklepie Żabka lub TRAFIKA.

Glo cena

Glo cena zależy od tego, w jakiej promocji kupisz urządzenie. Opłaca się korzystać z glo kodu rabatowego wtedy cena Glo wychodzi jedynie 29 zł a dodatkowo można otrzymać 3 paczki wkładów Neo za darmo. Więc w takiej promocji Glo cena wychodzi jak za darmo. Na innych aukcjach możemy też zakupić glo 10 paczek wykładów, ale wtedy zapłacimy za te wkłady więc łączna glo cena wyjdzie wyższa. Glo 10 paczek wkładów Neo takiej promocji nie prowadzi aktualnie Masz Wybór. Ale gdy zostanie wprowadzona promocja GLo 10 paczek opiszemy o niej. Aktualnie najlepszą cenę Glo uzyskamy, korzystając z kodu rabatowego.

Jak odebrać kod rabatowy 30 zł na Glo i Vuse

Wejdź na stronę i skorzystaj z linku, który naliczy Ci automatycznie kod rabatowy 30 zł Glo. Link do odebrania glo za 30 zł https://alterzone.pl/R/SWJPQDWSZ

Jak wykorzystać Glo kod rabatowy 30 zł

Kod możesz wykorzystać na zakup urządzenia Glo lub Vuse

Kliknij by ocenić
[Glosów: 12 Ocena: 4.7]