Kupując ubezpieczenie komunikacyjne w Link4 możesz dodatkowo otrzymać licencję do nawigacji NaviExpress z modułem Link4 Kasa Wraca.

Wystarczy, że zakupisz ubezpieczenie w Link4 a za bezpieczną jazdę otrzymasz nawet 30% zwrotu ceny polisy.

Przejdź do kalkulatora Link4 – Kalkulator OC Link4

Co daje Ci moduł Link4 Kasa Wraca?

W ramach promocji Link4 możesz otrzymać do 30% zwrotu wpłaconej składki ubezpieczeniowej. Wystarczy regularnie jeździć z włączoną aplikacją NaviExpert z modułem Link4 Kasa Wraca. Aplikacja będzie mierzyć Twoje zachowanie na drodze. Za bezpieczną jazdę będzie naliczać Ci pieniądze, które otrzymasz w formie zwrotu. Głowne czynniki, które wpłyną na ocenę to:

  • liczba przekroczeń prędkości na danym dystansie w terenie zabudowanym i niezabudowanym,
  • liczba gwałtownych przyspieszeń i hamowań, a także ich siłę, czas trwania i częstotliwość,
  • średni dystans pokonany w ciągu dnia i nocy

Aby otrzymać zwrot z modułem Link4 Kasa Wraca musimy pokonywać minimum 200 km miesięcznie z uruchomioną aplikacją. Dodatkowo musimy jej użyć minimum 5 razy w miesiącu i za każdym razem przejechać minimum 10 km.

Każdy miesiąc jest analizowany osobno a zwrot to suma miesięcznych premii i będzie wypłacona po zakończeniu polisy. Możemy tu jedynie zyskać

Jak aktywować aplikację z modułem Link4 Kasa Wraca?

Aplikację NaviExpert pobierzesz z Google Play oraz App Store. Jeżeli instalujesz aplikację w swoim telefonie po raz pierwszy, sprawdź jak krok po kroku, można aktywować promocję:

Link4 kasa wraca - zwrot nawet 30% zapłaconej składki ubezpieczeniowej

Promocja zaczyna się z dniem startu Twojej polisy.

Regulamin promocji

Kliknij by ocenić
[Glosów: 1 Ocena: 5]