Ubezpieczenie motocykla od teraz można również wyliczyć w porównywarce Mubi. W narzędziu możemy obliczyć nie samo oc na motocykl ale równieżassistance czy NNW.

Kalkulator ubezpieczeń Mubi dodał kolejną funkcjonalność dzięki, czemu nie tylko kierowcy pojazdów samochodowych znajdą najlepszą ofertę, ale również motocykliści. Oc dla jednośladu znajdą tam właściciele takich marek jak Ducati, Yamaha, Romet, BMW, Honda.

Wylicz ubezpieczenie OC motocykla w Mubi – https://mubi.pl/id-OKA01

Jak korzystać z kalkulatora OC na motocykl?

Aby skorzystać z kalkulatora Mubi motocykl, wystarczy w niego wejść i uzupełnić wszystkie dane o naszym jednośladzie oraz dane osobowe. Mubi porówna dla nas dziesiątki ofert od różnych ubezpieczycieli i przedstawi najkorzystniejsze w danym momencie dla nas. Co ważne kalkulator ubezpieczeń jest prosty i intuicyjny. Każdy jest w stanie w 5 minut wyliczyć dla siebie ubezpieczenie. Porównywarka Mubi jest również darmowa. Wyliczenie ofert nic nas nie kosztuje. A gdy znajdziemy najlepszą, wystarczy ją zakupić za pośrednictwem internetu lub kontaktu z obsługą klienta.

Co uzupełniamy w formularzu kalkulatora oc?

Aby Mubi mogła w naszym imieniu wysłać zapytanie do ubezpieczycieli należy odpowiedzieć na kilka pytań, które pozwolą im przygotować ofertę ubezpieczenie OC na motocykl.

  • Dane ubezpieczanego pojazdu (t.j. marka, model, rok produkcji, pojemność silnika, rodzaju napędu)
  • Informacji o użytkowaniu pojazdu (t.j. stan licznika, gdzie będzie używany motocykl)
  • Informacji o właścicielach i kierowcach (t.j. data urodzenia, rok uzyskania prawo jazdy kat. A, miejsce zamieszkania, historia ubezpieczenie)

Należy również wybrać jaki rodzaj ochrony chcemy czy tylko OC, czy również AC lub NNW

W formularzu możemy również uzupełnić dane osobowe t.j. PESEL, imię, nazwisko, nr, telefonu itd. jednak nie są one obowiązkowe. Ale warto je uzupełnić, aby otrzymać tańsze oferty OC. Niektórzy ubezpieczyciele wymagają podania tych danych na etapie wyliczania składki.

Kliknij by ocenić
[Glosów: 3 Ocena: 4]