Jak dostać od Banku Santander do 580 zł za otwarcie konta bankowego? To bardzo proste! Zobacz poradnik krok po kroku.

Przecenione Vouchery do Wyjątkowego Prezenu na ponad 8 000 atrakcji w całej Polsce. Więcej Voucherów na niesamowie atrakcje w naszym sklepie - https://okazone.pl/sklep/

To już kolejna okazja na zgarnięcie bonusu za przetestowanie produktu bankowego. Tym razem promocja Santander za otwarcie konta bankowego wynosi aż do 580 zł. To świetny sposób na dodatkowe pieniądze do domowego budżetu oraz na sprawdzenie, czy nasze dotychczasowe konto i bank to najlepsza opcja. Pamiętam że gdy zakładałam swoje pierwsze konto wybrałam placówkę, której stanowisko pojawiło się na mojej uczelni, a którą kojarzyłam, ponieważ rodzice mieli w niej swoje konto.

Szybko tego pożałowałam to był bank, w którym żeby coś załatwić trzeba było udać się do placówki. Na szczęście chcąc sobie dorobić, trafiłam właśnie na taką promocję jak ta i wiele podobnych od innych banków. Założyłam konta, spełniłam wszystkie warunki i dostałam pieniądze na konto a co najważniejsze zmieniłam swój pierwszy bank na taki w pełni mobilny, w którym wszystko załatwiam jednym kliknięciem w aplikacji.

Opłata za prowadzenie racunku:0 zł lub 6 zł/ miesiecznie
Opłaty można uniknąć wykonując proste czynności. Osoby powyżej 26 roku życia wpływ 500 zł/ miesięcznie na rachunek bankowy oraz płatność bezgotówkowa (np. karta, BLIK)
UWAGA! Zmiana od 1 lipca 2023 r. opłata będzie wynosić 8 zł, aby jej uniknąć trzeba będzie wykonać płatności bezgotówkowe na ŁĄCZNĄ kwotę 300 zł/ miesięcznie.

0 zł / 6 zł Santander promocja za otwarcie konta. Bonus do 580 zł + do 300 zł zwrotu z rachunków

Konto

0 zł / 8 zł Santander promocja za otwarcie konta. Bonus do 580 zł + do 300 zł zwrotu z rachunków

Karta

Bankomaty:0 zł / 5 zł
• 0 zł - za wszystkie bankomaty dla klientów do 26. roku życia
• 0 zł - bankomaty Santander Bank Polska
• 5 zł za pozostałe maszyny dla klientów powyżej 26 lat
możesz także wykupić miesięczny pakiet bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów za 7 zł/mies.
od 1 lipca 2023 r. wypłata z bankomatów obcych będzie kosztować 3 zł (koszt pakietu bezpłatnych wypłat będzie wynosić 5 zł/mies.)

0 zł / 5 zł Santander promocja za otwarcie konta. Bonus do 580 zł + do 300 zł zwrotu z rachunków

Bankomaty

Zwykły przelew internetowy:0 zł
+ darmowe przelewy natychmiastowe bez ograniczeń

0 zł Santander promocja za otwarcie konta. Bonus do 580 zł + do 300 zł zwrotu z rachunków

Przelew internetowy

Blik, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, HCE

Płatności mobilne

Wady i zalety konta Jakie Chcę

Rozwiń ⬇

Warunki wzięcia udziału w promocji Snatander za otwarcie konta bankowego

Zanim przejdziemy, aby nie tracić Twojego cennego czasu sprawdźmy czy kwalifikujesz się do otrzymania bonusu. W promocji Santander może wziąć udział:

☑ osoba pełnoletnia posiadająca, posiadająca polskie obywatelstwo oraz dowód osobisty

☑ osoba, która przez ostatni rok((od 1 kwietnia 2022 r. do 31 marca
2023 r.,)NIE POSIADAŁA konta osobistego lub wspólnego w Santander*

☑ osoba która od 1 kwietnia 2019 roku nie założyła konta bankowego w żadnej promocji z bonusem Santander Banku

* Ważne! Jeżeli jesteś klientem Santander, ale masz tylko konto oszczędnościowe albo kartę kredytową to możesz skorzystać z promocji.

Otwórz konto z promocją

Poradnik krok po kroku jak skorzystać z promocji Santander za otwarcie konta bankowego

Santander promocja za otwarcie konta. Bonus do 580 zł + do 300 zł zwrotu z rachunków

KROK I – Santander promocja za otwarcie konta

 • Pierwsza bardzo ważna rzecz. Aby otrzymać bonus trzeba założyć konto WYŁĄCZNIE przez stronę promocji Santander(bez wcześniejszego logowania jeżeli jesteś klientem Santander). Bonus nie będzie przysługiwał osobom, które założą konto w stacjonarnej placówce lub klientom Santander (posiadającym np. konto oszczędnościowe albo kartę kredytową) którzy zalogują się do bankowości internetowej przed przejściem na stronę promocji.
 • Do wyboru będziesz mieć markę karty debetowej. Zalecam wybrać Mastercard jeśli chcesz odebrać pełną premie do 580 zł. Mastercard daje nam bonus lojalnościowy o wartości 100 zł. Wszystko omówimy po omówimy w następnej części artykułu.
 • Zgody marketingowe to kolejny warunek uzyskania bonusów, nie mogą zostać wycofane przed otrzymaniem wszystkich nagród. Poniżej lista zgód jakie trzeba wyrazić:
  • zgody marketingowa na przetwarzanie danych (elektronicznie i telefonicznie),
  • zgody na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) – czyli korespondencja w formie elektronicznej (email) zamiast otrzymywać papierowe wersje pocztą tradycyjną,
  • zgody na kontakt w celu realizacji wniosku i dostarczeniu regulacji bankowych.
 • Podczas wypełniania wniosku podaj swój aktywny numer telefonu i aktualny adres mail.
 • Umowę można podpisać przez Kuriera który przyjedzie do Twojego domu lub we wskazane przez Ciebie miejsce lub za pomocą zdjęcia(selfie) całkowicie przez Internet. Na ten krok masz czas do 10 maja 2023.

Otwórz konto z promocją

Santander promocja za otwarcie konta. Bonus do 580 zł + do 300 zł zwrotu z rachunków

Krok II – odbierz promocje Santander za otwarcie konta

Premia na start 300 zł (PREMIA BAZOWA – gotówka na konto) – nagroda ta jest rozłożona na dwie części.

 1. Pierwszą część:
  • 70 zł PREMII BAZOWEJ jest za podpisanie umowy i wniosek o kartę debetową. Zakładając konto w kwietniu dostaniecie ją w maju. WARUNKIEM KONIECZNYM w maju 2023 roku jest:
   • zalogowanie się 5 razy do aplikacji mobilnej Santander Mobile (konieczne logowanie do aplikacji na telefonie nie liczy się przez stronę internetową)
 2. Druga część:
  • 160 zł PREMII BAZOWEJ w trzech miesiącach kolejnych (w czerwcu, lipcu i sierpniu 2023 roku) należy spełnić WARUNKI KONIECZNE tj.:
   • wykonać minimum 5 płatności kartą (kwota dowolna);
   • logowanie do aplikacji mobilnej Santander Mobile (konieczne przez aplikacje na telefonie nie liczy się przez stronę internetową);
   • jeśli masz 26 lat lub więcej – wpływ minimum 1000 zł na konto Santander (nie muszą to być wpływy od pracodawcy, może to być z Twojego głównego konta, które obecnie posiadasz lub konta współmałżonka, po czym możesz odesłać te pieniądze z powrotem);
   • jeśli masz 18-25 lat – wpływ minimum 300 zł na konto Santander (zasada ta sama co wyżej, może to być z Twojego konta które już masz);
  • 70 zł PREMII BAZOWEJ otrzymasz jeżeli we wrześniu i w październiku 2023 r. spełnisz WARUNEK KONIECZNY:
   • minimum 5 razy dokonasz przelewu z aplikacji mobilnej na dowolną kwotę

Otwórz konto z promocją

UWAGA! Jeszcze raz przypominam wpływ 1000 zł lub 300 zł może być z Twojego aktualnego konta, które posiadasz lub należącego do bliskiej Ci osoby, to nie musi być wypłata od pracodawcy. Po przyjściu pieniędzy na konto możesz je odesłać więc bardzo łatwo spełnisz ten warunek.

Płatność kartą może być stacjonarnie np. na stacji lub w sklepie albo podczas zakupów online podając dane karty.

Przelewy muszą być w polskich złotych na obcy rachunek (nie należący do Ciebie) np. opłacenie rachunku, może to być przelew na telefon za pomocą BLIK, płatność podatkowe np. Urząd Skarbowy, ZUS.

Vaucher Sodexo o wartości 100 zł w Santander promocja za otwarcie konta

Poza gotówką otrzymujesz także vaucher o wartości 100 zł z popularnej firmy Sodexo. Bon otrzymasz po spełnieniu wszystkich punktów Premii Bazowej. Vaucher dostaniesz SMSem do 30 listopada 2023 roku.

Pamiętaj aby do czasu wydania nagrody Twoje konto Snatander było aktywne , nie może być też w fazie wypowiedzenia

Bonami tej firmy można płacić w 38 sklepach np. Biedronka, Lidl, Auchan, Carrefour, Delikatesy Centrum, Kaufland, Pepco, SuperPharm, Dr. Max, Sinsay, Reserved, 4F, CCC, 5-10-15, Pandora, Yes, Media Markt, Allegro, Neonet, Media Expert, IKEA, Obi, Decathlon, Martes Sport, stacja BP, CircleK, oraz wiele innych.

80 zł w premii z programu poleceń w Santander promocji za otwarcie konta

Premię dostajesz w formie jednego bonu w kwocie 80 zł do 4 sklepów do wyboru lub 4 bilety do kina. Jaki masz wybór (możesz wybrać tylko jedną opcje)?

 • bon 80 zł do sklepu Decathlon
 • bon 80 zł do sklepu Biedronka
 • bon 80 zł do sklepu Zalando
 • bon 80 zł do sklepu RTV euro AGD
 • 4 bilety do kina CINEMA CITY

Po założeniu konta i zalogowaniu się do bankowości online masz 30 dni od momentu otwarcia konta na wpisanie kodu polecenia. Kod możesz uzyskać kod od innej osoby posiadającej konto w Santander. Będąc w programie poleceń Ty też uzyskasz swój indywidualny kod, jeżeli ktoś zakładając konto wpisze Twój kod otrzymasz kolejne nagrody. Po dołączeniu do Programu Poleceń wybierasz nagrodę którą chcesz otrzymać. WARUNEK KONIECZNY otrzymania nagrody:

 • Płatność kartą debetową konta Santander na łączną kwotę 300 zł od momentu aktywacji konta do końca kolejnego miesiąca. Płatność może być zarówno stacjonarnie jak i podczas zakupów online.

DODATKOWE do 300 zł rocznie

Dodatkową usługą Snatander jest zwrot 1% opłacanych z konta rachunków za prąd, gaz, Internet oraz Telewizje. Może to zmniejszyć Twoje rachunki nawet o 25 zł miesięcznie co daje 300 zł rocznie. Santander dokonuje zwrotu na Twój rachunek bankowy po opłaceniu faktur na wyżej wymienione media.

Zobacz też jak zamknąć konto w Santander Bank

Kliknij by ocenić
[Glosów: 1 Ocena: 5]