Rankomat kod rabatowy, kupon promocyjny i promocje (7)

Najnowsze kody rabatowe, promocje, okazje i zniżki w sklepie Rankomat

Zobacz sklep
 • Ekskluzywny
 • 82

Rankomat opinie – Bonus boomerang. Zyskaj od 50 do 600 zł za ubezpieczenie.

Skorzystaj z porównywarki Rankomat.pl i otrzymaj dodatkowo od 50 do 600 zł w... Czytaj więcej
 • 9

Rankomat raty 0% + bonus 50-600 zł – Skorzystaj z 10 rat na ubezpieczenie OC AC

Rankomat raty 0% to 10 rat udzielanych przez bank InBank. Raty wynoszą tutaj... Czytaj więcej
 • 14

Gwarancja najniższej ceny OC w Rankomat

Jak wyszukać w Internecie najtańsze ubezpieczenie OC? Jeśli poszukujesz... Czytaj więcej
 • 4

Pakiet pomocy prawnej “RankoPomoc” gratis w Rankomat

Jak uzyskać dodatkową pomoc prawną za zakupienie polisy OC lub OC z... Czytaj więcej
 • 2

Rankomat ubezpieczenie na życie

Skorzystaj z porównywarki Rankomat i wylicz najkorzystniejsze ubezpieczenie... Czytaj więcej
 • 3

Rankomat ubezpieczenie turystyczne + kod rabatowy

W Rankomat ubezpieczenie turystyczne porównasz 124 ubezpieczenia na podróże... Czytaj więcej
 • 2

Rankomat ubezpieczenie domu, mieszkania + kod rabatowy

Wylicz najkorzystniejsze ubezpieczenie domu lub mieszkania w Rankomat a... Czytaj więcej

Kody rabatowe Rankomat, okazje, i promocje - opis sklepu

Rankomat OC jest to jedna z najpopularniejszych porównywarek ubezpieczeń w Polsce. Rankomat opinie na polskim rynku zbiera zazwyczaj pozytywne, a klienci oszczędzają dzięki firmie na ubezpieczeniach. Wyszukamy na niej ubezpieczenia z takich kategorii jak:

Rankomat kalkulator porówna dla nas wiele firm ubezpieczeniowych i dopasuje najlepsze oferty pod nas.

Dlaczego warto skorzystać z Ubezpieczenia przez porównywarkę Rankomat.pl

 • Zaufało im już 515 000 osób, kupując ubezpieczenie online lub przez telefon
 • Mają 200 doradców, którzy pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę
 • Nic nie ryzykujesz, bo do 30 dni możesz odstąpić od ubezpieczenia zawartego przez Internet
 • Oszczędzisz pieniądze i czas porównują dziesiątki ofert w krótkim czasie

Jak skorzystać z dodatkowej promocji w Rankomat kod rabatowy?

Rankomat Boomerang Firma często organizuje różnego rodzaju promocje lub konkursy, aby zainteresować nowych i stałych klientów. O promocjach dowiesz się ze strony Okazone.pl. Aby z nich skorzystać, należy przejść w specjalny link promocyjny lub skorzystać z kodu rabatowego. Następnie, aby otrzymać bonus, należy postępować zgodnie z instrukcją opisaną na stronie. Jedną z popularniejszych aktualnie akcji promocyjnych firmy jest Rankomat zwrot 150 zł gdzie otrzymujemy dodatkowe pieniądze za skorzystanie z oferty firmy. Śledź aktualne kody rabatowe Rankomat, aby nigdy nie przegapić dodatkowych promocji. Dzięki nim jeszcze bardziej obniżysz ceny ubezpieczeń

Jak działa porównywarka ubezpieczeń Rankomat OC?

Porównywarka pozwala w kilka minut sprawdzić aktualne ceny ubezpieczeń samochodu, nieruchomości, podróży oraz na życie wielu towarzystw ubezpieczeniowych jednocześnie. Wypełnić należy intuicyjny formularz online, a Firma wyśle zapytanie do towarzystw ubezpieczeniowych, w ciągu kilkunastu sekund otrzymamy wyniki. Następnie należy wybrać odpowiednią ofertę dla siebie i z niej skorzystać. Przed wypełnieniem formularzy warto przygotować dowód osobisty pojazdu oraz aktualny przebieg. W trakcie wypełniania formularzu możemy skontaktować się z doradcami Firmy jeśli mamy pytania.

Kiedy musimy zakupić OC?

Kupujemy nowy samochód, lub używany. Wtedy musimy zawrzeć na pojazd nową polisę OC. Wystarczy, że wiemy kiedy kończy się polisa poprzedniego właściciela i wyliczymy nową w porównywarce OC AC.

Masz już ubezpieczenie OC, lecz chcesz zmienić ubezpieczyciela na tańszego dzięki Rankomat?

Gdy mamy już polisę zakupioną u danego ubezpieczyciela. A wyliczyliśmy w porównywarce OC znacznie lepszą ofertę i chcemy dokonać zmiany ubezpieczyciela. Wystarczy wysłać wypowiedzenie umowy do poprzedniego ubezpieczyciela najlepiej co najmniej jeden dzień przed końcem polisy. Można zrobić to mailowo. Gdy się spóźnimy, będziemy musieli opłacić te dni, w których faktycznie została przedłużona polisa. Jeśli z wypowiedzeniem spóźnimy się 3 dni, to zapłacimy tylko za 3 dni.

Jak zakupić tanie Ubezpieczenie OC w Rankomat?

Każdy ubezpieczyciel ustala ceny polisy komunikacyjnej indywidualnie, a najbardziej doświadczeni kierowcy mogą liczyć na ceny zaczynające się od około 250 zł rocznie. Na taką cenę ubezpieczenia OC mają wpływ wypracowane przez lata zniżki sięgające i 70% na ubezpieczenie OC. Korzystając z porównywarki ubezpieczeń, doświadczony kierowca może liczyć na oszczędność nawet kilkuset złotych. Osoby młode i niedoświadczone niestety nie posiadają na swoim koncie wypracowanych zniżek na ubezpieczenie OC, przez co płacić muszą znacznie więcej. Wiąże się to z tym, że według statystyk częściej powodują kolizje drogowe, przez co ubezpieczyciel musi częściej wypłacać odszkodowania. Jednak korzystając z porównywarek ubezpieczeń, nawet młody kierowca jest w stanie zaoszczędzić sporo na ubezpieczeniu OC.

Tanie ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy

Szczególnie gdy dopiero odebraliśmy prawo jazdy i rejestrujemy swoje pierwszy samochód, ubezpieczenie będzie nas sporo kosztować. Sposobem na tanie OC może być wyliczenie go na porównywarce Rankomat ubezpieczenie. Co prawda nadal ubezpieczenie będzie sporo kosztować, ale możemy zaoszczędzić kilkaset złotych. Wcześniej warto rozważyć, czy nie możemy ubezpieczyć pojazdu razem ze współwłaścicielem. Jeśli przykładowo znajdziemy współwłaściciela, który posiada już zniżki taka polisa będzie znacząco tańsza

Jak zakupić tańsze OC w pakiecie z AC w Rankomat?

Nieobowiązkowe ubezpieczenie AC będzie tańsze gdy zakupimy je razem z OC w jednym towarzystwie ubezpieczeniowym niż gdybyśmy korzystali z dwóch innych firm. Takie rozwiązanie opłaca się zarówno ubezpieczycielowi jak i posiadaczowi pojazdu. My zyskujemy tańsze AC z ochroną pojazdu na wypadek pożaru, kradzieży itd. A ubezpieczyciel sprzedaje jednemu klientowi więcej polis.

Jak parametry samochodu wpływają na cenę ubezpieczenia OC?

Pierwszym ważnym elementem wpływającym na koszt ubezpieczenia jest marka pojazdu. Ubezpieczyciel posiada statystyki, którymi się kieruje. Wynika z nich, że częściej powodują stłuczki właściciele szybkich, sportowych pojazdów w porównaniu do miejskich ekologicznych samochodów. Jedne z tańszych marek do ubezpieczenia to Dacia, Suzuki, Kia natomiast te droższe marki to BMW, Mercedes czy Audi. Kolejny element wpływający na koszt polisy OC to pojemność silnika i rodzaj paliwa. Czy mniejsza pojemność silnika tym OC jest tańsze. Rodzaj paliwa również ma tutaj znaczenie. Najmniej zapłacą osoby posiadające samochody elektryczne następnie samochody benzynowe, z dieslem a najdrożej z instalacją gazową. Olejnym czynnikiem jest przebieg pojazdu. Jak łatwo się domyśleć im większy przebieg pojazdu, tym droższa polisa OC. Spowodowane jest to ty, że czym samochód ma więcej kilometrów przejechanych, tym bardziej jego części są wyeksploatowane i częściej ulegają usterką.

Jak wygląda zakup ubezpieczenia OC AC w Rankomat krok po kroku?

 1. Wpisujemy swoje dane. Każdy ubezpieczyciel wymaga podania podstawowych danych, aby zawrzeć ubezpieczenie. Nalezą do nich rocznik, marka i model samochodu, a także pojemność silnika, rodzaj paliwa, liczba drzwi i wersja modelu samochodu. Dodatkowo musimy podać rocznik pojazdu.
 2. Następnie wybieramy jakie ubezpieczenie potrzebujemy. Do wyboru mamy OC, AC, AC mini, assistance i NNW.
 3. Rankomat ubezpieczenie porówna dla nas wiele firm ubezpieczeniowych a nasza rola to wybranie najlepszej oferty dla siebie. Jeśli chodzi o samo ubezpieczenie OC, warto wybierać te najtańsze oferty. Zakres ochrony OC u każdego ubezpieczyciela jest taki sam.
 4. Kup najtańsze OC. Teraz kolej na zakup ubezpieczenie OC lub AC z dodatkami. Przejdź w formularz płatności i dokonaj zakupu. Polisę otrzymasz mailowo. Dodatkowo możesz skontaktować się z doradcą klienta Rankomat

Rankomat kalkulator OC jak działa?

Rankomat kalkulator ubezpieczeń OC i AC jest bardzo prosty i intuicyjny. Wystarczy krok po kroku uzupełniać wymagane dane, aby porównać dziesiątki ofert ubezpieczeniowych od wielu największych firm. Co ważne w Rankomat kalkulator nie musimy podawać danych osobowych, co dla wielu jest ważne. Oczywiście nie jest możliwe niepodawanie żadnych danych, ponieważ nie dałoby się wyliczyć ubezpieczenia. Jakie dane należy podać w Rankomat kalkulator, aby wyliczyć ubezpieczenie OC od wszystkich ubezpieczycieli? Pytania dotyczące pojazdu zgłaszanego do ubezpieczenia
 • rok produkcji, markę, model, rodzaj paliwa i pojemność silnika,
 • sposób wykorzystywania samochodu (np. prywatnie, jako taksówkę),
 • obecny oraz deklarowany przebieg,
 • kraj pochodzenia oraz datę pierwszej rejestracji,
 • numer rejestracyjny,
 • rodzaj i ilość zabezpieczeń antykradzieżowych, miejsce parkowania,
 • użytkowanie auta za granicą.
Pytania dotyczące właściciela pojazdu
 • numer telefonu,
 • imię, nazwisko, Pesel,
 • data urodzenia,
 • data otrzymania prawa jazdy,
 • kod pocztowy w miejscu zamieszkania,
 • stan cywilny, zawód, liczba dzieci,
 • historia ubezpieczenia (od ilu lat kupujesz polisy OC i AC, czy z Twoich polis były wypłacane odszkodowania).
Na niektóre pytania w kalkulatorze Rankomat nie musisz odpowiadać, ale wpłynie to na większe ceny polis oraz ich niedokładne wyliczenie. Rankomat to bezpieczna porównywarka ubezpieczeń i nie musimy obawiać się, podając im swoje dane. Istnieje jednak możliwość, aby nie podawać:
 • Numer rejestracyjny pojazdu
 • Imię, nazwisko, PESEL
Otrzymamy wtedy ograniczoną liczbę ofert i przybliżone ceny Część ubezpieczycieli jeszcze przed wyliczeniem składki sprawdzają historię OC swojego klienta. Gdy nie podasz numer PESEL, wtedy zrezygnują one z wyliczenia OC lub podadzą jedynie orientacyjną cenę i możesz przegapić najniższą cenę polisy OC.

Więcej o Rankomat OC

Firma od 2008 roku pomaga Polakom w wyborze najtańszych ubezpieczeń. Za pośrednictwem Rankomat Polacy kupili już 1 000 000 ubezpieczeń. Ta liczba robi wrażenie. Jest to najpopularniejsza porównywarka ubezpieczeń w Polsce Dane teleadresowe: Rankomat.pl sp. z o.o. (dawniej: Rankomat sp. z o.o. sp.k.) ul. Wolska 88 01-141 Warszawa Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. Sp.k. Ul. Wolska 88 01-141 Warszawa
tel.(biuro):

+48 22 300-12-37

e-mail:
kontakt@rankomat.pl

Rankomat opinie

Rankomat opinie zazwyczaj zbiera pozytywne od klientów, którzy lubią wyszukiwać ubezpieczenia online i mieć możliwość porównać wiele firm równocześnie. Firma pomogła już oszczędzić na ubezpieczeniu, ponad 500 000 osób co świadczy o tym, że robi bardzo dobrą pracę dla klienta. Jest to porównywarka ubezpieczeń, a klienci korzystają z niej, aby oszczędzić na ubezpieczeniu. Rankomat opinie otrzymuje również pozytywne za swoje akcje marketingowe, gdzie rozdaje różnego rodzaju rabaty i kody rabatowe. Akcje cieszące się dużą popularnością i dobrą opinią Rankomat to chociażby zwrot 150 zł na konto za skorzystanie z porównywarki zakup ubezpieczenia OC lub OC i AC. Dzięki takim rabatom firma zbiera coraz więcej pozytywnych opinii


Pytania i odpowiedzi FAQ

Jak skorzystać z kodu rabatowego Rankomat

Kod rabatowy Rankomat należy wpisać w odpowiednim okienku w trakcie realizacji zamówienia w sklepie. Najczęściej znajdziemy do uzupełnienia w formularzu zamówienia okienko pod nazwą kod rabatowy.

Jakie są aktualne kody rabatowe i promocje do Rankomat

Lista aktualnych kodów rabatowych i promocji

 • Rankomat opinie – Bonus boomerang. Zyskaj od 50 do 600 zł za ubezpieczenie.
 • Rankomat raty 0% + bonus 50-600 zł – Skorzystaj z 10 rat na ubezpieczenie OC AC
 • Gwarancja najniższej ceny OC w Rankomat
 • Pakiet pomocy prawnej “RankoPomoc” gratis w Rankomat
 • Rankomat ubezpieczenie na życie
 • Rankomat ubezpieczenie turystyczne + kod rabatowy
 • Rankomat ubezpieczenie domu, mieszkania + kod rabatowy

Czy kody rabatowe na Okazone.pl do Rankomat są darmowe?

Tak, kody rabatowe na Okazone.pl są całkowicie darmowe.

Ile można zaoszczędzić używając kodów rabatowych Rankomat

Promocje zmieniają się w czasie i możemy zaoszczędzić w niektórych nawet ponad 70%

Czy z kodów rabatowych do Rankomat korzysta się online?

Tak, większość kodów rabatowych dostępna jest za pośrednictwem zakupów Internetowych

Okazone.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych należą do odpowiednich podmiotów handlowych. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce