Kod rabatowy Rankomat (3)

Najnowsze kody rabatowe, promocje, bonusy i okazje w sklepie Rankomat

Zobacz sklep
 • Ekskluzywny
 • 38

Rankomat – Bonus boomerang opinie. Zyskaj od 50 do 600 zł za ubezpieczenie.

Skorzystaj z porównywarki Rankomat.pl i otrzymaj dodatkowo od 50 do 600 zł w... Czytaj więcej
 • 9

Gwarancja najniższej ceny OC w Rankomat

Jak wyszukać w Internecie najtańsze ubezpieczenie OC? Jeśli poszukujesz... Czytaj więcej
 • 2

Pakiet pomocy prawnej “RankoPomoc” gratis w Rankomat

Jak uzyskać dodatkową pomoc prawną za zakupienie polisy OC lub OC z... Czytaj więcej

Kody rabatowe, okazje, i promocje - opis sklepu Rankomat

Rankomat jest to jedna z najpopularniejszych porównywarek ubezpieczeń w Polsce. Wyszukamy na niej ubezpieczenia z takich kategorii jak:

 • Ubezpieczenia OC/AC na samochód lub motocykl
 • Ubezpieczenia nieruchomości
 • Ubezpieczenia turystyczne
 • Ubezpieczenia na Życie
 • Ubezpieczenia zdrowotne
 • NNW szkolne
Rankomat porówna dla nas wiele firm ubezpieczeniowych i dopasuje najlepsze oferty pod nas.

Dlaczego warto skorzystać z Ubepieczenia przez porównywarkę Rankomat.pl

 • Zaufało im już 515 000 osób kupując ubezpieczenie online lub przez telefon
 • Mają 200 doradców, którzy pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę
 • Nic nie ryzykujesz bo do 30 dni możesz odstąpić od ubezpieczenia zawartego przez Internet
 • Oszczędzisz pieniądze i czas porównują dziesiątki ofert w krótkim czasie

Jak skorzystać z dodatkowej promocji w Rankomat?

Rankomat Boomerang Firma często organizuje różnego rodzaju promocje lub konkursy aby zainteresować nowych i stałych klientów. O promocjach dowiesz się ze strony Okazone.pl. Aby z nich skorzystać należy przejść w specjalny link promocyjny lub skorzystać z kodu rabatowego. Następnie aby otrzymać bonus należy postępować zgodnie z instrukcją opisaną na stronie.

Jak działa porównywarka ubezpieczeń Rankomat?

Porównywarka pozwala w kilka minut sprawdzić aktualne ceny ubezpieczeń samochodu, nieruchomości, podróży oraz na życie wielu towarzystw ubezpieczeniowych jednocześnie. Wypełnić należy intuicyjny formularz online a Firma wyśle zapytanie do towarzystw ubezpieczeniowych w ciągu kilkunastu sekund otrzymamy wyniki. Następnie należy wybrać odpowiednią ofertę dla siebie i z niej skorzystać. Przed wypełnieniem formularzy warto przygotować dowód osobisty pojazdu oraz aktualny przebieg. W trakcie wypełniania formularzu możemy skontaktować się z doradcami Firmy jeśli mamy pytania.

Kiedy musimy zakupić OC?

Kupujemy nowy samochód, lub używany. Wtedy musimy zawrzeć na pojazd nową polisę OC. Wystarczy, że wiemy kiedy kończy się polisa poprzedniego właściciela i wyliczymy nową w porównywarce OC AC.

Masz już ubezpieczenie OC lecz chcesz zmienić ubezpieczyciela na tańszego dzięki Rankomat?

Gdy mamy już polisę zakupioną u danego ubezpieczyciela. A wyliczyliśmy w porównywarce OC znacznie lepszą ofertę i chcemy dokonać zmiany ubezpieczyciela. Wystarczy wysłać wypowiedzenie umowy do poprzedniego ubezpieczyciela najlepiej co najmniej jeden dzień przed końcem polisy. Można zrobić to mailowo. Gdy się spóźnimy będziemy musieli opłacić te dni w których faktycznie została przedłużona polisa. Jeśli z wypowiedzeniem spóźnimy się 3 dni to zapłacimy tylko za 3 dni.

Więcej o Rankomat

Firma od 2008 roku pomaga Polakom w wyborze najtańszych ubezpieczeń. Za pośrednictwem Rankomat Polacy kupili już 1 000 000 ubezpeiczeń. Ta liczba robi wrażenie. Jest to najpopularniejsza porównywarka ubezpieczeń w Polsce Dane teleadresowe: Rankomat.pl sp. z o.o. (dawniej: Rankomat sp. z o.o. sp.k.) ul. Wolska 88 01-141 Warszawa Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. Sp.k. Ul. Wolska 88 01-141 Warszawa
tel.(biuro):

+48 22 300-12-37

Okazone.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych należą do odpowiednich podmiotów handlowych. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce