Kod rabatowy Letyshops (1)

Najnowsze kody rabatowe, promocje, bonusy i okazje w sklepie Letyshops

Zobacz sklep
  • 2

LetyShops opinie – zarabiaj na zakupach online z Cashback. Jak działa?

Jak działa Letyshops w Polsce i jak zarobić na zakupach online. Wybierz... Czytaj więcej

Kody rabatowe, okazje, i promocje - opis sklepu Letyshops

Dodatkowy bonus w Letyshops na start

Zarejestruj się ze specjalnego linku, dokonaj zakupów za minimum 50 zł z wykorzystaniem serwisu a otrzymasz 10 zł na swoje saldo.

Odbierz bonus

Letyshops bonus

Czym jest Cashback od Letyshops i jak na tym zarobić?

Cashback to coraz bardziej popularna opcja zarabiania na zakupach dla klientów a dla sklepów opcja pozyskiwania nowych klientów. W odróżnieniu od reklam w TV, gazetach, Internecie promocja z wykorzystaniem Cashbacku ma 100% skuteczność. Klient dokonuje zakupów w sklepie internetowym z wykorzystaniem serwisu Letyshops, który część wydanej kwoty na zakupy zwraca klientowi. Dzieję się tak dlatego, że dany sklepi internetowy przeznacza pewien % swojego zarobku dla Letyshops za pozyskanie klienta a Letyshops większość tej kwoty oddaje klientowi. Każdy w tym modelu promocji jest wygranym. Klient otrzymuje tańsze zakupy, sklep online otrzymuje klienta a Letyshops również na tym zarabia. Gdy dokonamy zakupów z wykorzystaniem tego systemu część pieniędzy wróci do nas na platformie Letyshops a my następnie te pieniądze możemy wypłacić na własne konto bankowe.

Jak zacząć krok po kroku

Zacznij od rejestracji w platformie po przez stronę www lub aplikację. Następnie gdy będziesz dokonywać zakupów online zostaniesz przekierowany do sklepu po przez Aplikację Letyshops, wtyczkę do przeglądarki www lub serwis internetowy firmy. Dokonujesz zakupów a system automatycznie wie, że jesteś z polecenia Letyshops. Następnie dany sklep internetowy weryfikuje Twoją płatność w ich sklepie i gdy wszystko zostanie potwierdzone naliczony Cashback trafi na Twoje konto. Wypłatę możesz zlecić od 20 zł. Warto śledzić serwis na bieżąco ponieważ często organizuje dodatkowe zwiększanie Cashbacku dzięki temu możemy kupować w naszych ulubionych sklepach nawet z Cashbackiem powyżej 30%. Jest to dobra opcja do zbudowania stabilnych oszczędności. Korzystając z serwisu możemy zaoszczędzić pokaźne sumy w skali roku.

Jak to się dzieje, że przez ten system każdy zarabia?

Jest to bardzo prosty i przejrzysty model opłacalny dla wszystkich stron. Gdy porównamy typowe reklamy danych sklepów i produktów telewizyjne, radiowe itd. to dojdziemy do wniosku, że dany sklep nie ma żadnej gwarancji zwrotu reklamy a na taką reklamę głównie mogą sobie pozwolić bardzo duże marki. Reklama sklepu z użyciem Cashbacku daje 100% gwarancję klienta. Sklep płaci dopiero wtedy gdy dany klient dokona zakupy w ich serwisie. Sklep otrzymuje swój zarobek w postaci prowizji jaką ma nałożony na dany produkt a w zamian za pozyskanie klienta część tej sumy oddaje do serwisu Letyshops. Następnie większość tej kwoty jest wypłacane na nasze konto. Jak widać jest to bardzo prosty, skuteczny i przejrzysty sposób promocji sklepów Internetowych i większość dużych i mniejszych marek z tego systemu korzysta.

Czy możemy podzielić się z Letyshops z innymi?

W zamian za polecanie platformy firma dodatkowo nas wygradza. Pokaż swoim znajomym opcje oszczędzania dzięki Cashbackowi a firma dodatkowo Cię wynagrodzi. Coraz bardziej popularna w śród firm jest możliwość promowania ich usług lub produktów w zamian za wynagrodzenie. Bardzo dużo firm posiada model prowizji w zamian za dzielenie się ich ofertą z innymi. Jest to również promocja, która daje 100% konwersji. Firma wypłaci nam pieniądze dopiero za konkretnego klienta a nie tylko za reklamę.

Okazone.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych należą do odpowiednich podmiotów handlowych. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce