Zyskaj rekordowe do 900 zł w promocji Citi Handlowy za założenie karty kredytowej. Postępuj zgodnie z wytycznymi i odbierz pieniądze. Należy się spieszyć, ponieważ limit wniosków wynosi 3000. Bank również zastosował krótką karencję.

Otrzymać możemy 600 zł w gotówce oraz 300 zł w punktach Mastercard bezcenne chwile.

Jak otrzymać do 900 zł?

  1. Na początek musimy złożyć wniosek o kartę kredytową. Aby ją otrzymać, musimy dostarczyć dokumenty dochodowe.
  2. Odbierz 300 zł w postaci punktów. Musisz się zarejestrować w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Następnie przez okres 3 miesięcy kalendarzowych następujących po zawarciu umowy na kartę kredytową musisz realizować płatności kartą na kwotę min. 300 zł.
  3. Dodatkowo otrzymasz 600 zł, gdy wykonasz zadanie powyżej, a następnie przez kolejne 6 miesięcy będziesz wydawać po min. 300 zł kartą.

Podsumowując, wystarczy dokonywać prostych zakupów, płacąc kartą na kwotę minimum 300 zł miesięcznie, a otrzymamy do 900 zł premii.

Koszty utrzymania karty kredytowej

Koszt utrzymania karty przez pierwsze 12 miesięcy wynosi 0 zł. Po tym upływie również można nic nie płacić za kartę, dokonując nią płatności na minimum 1000 zł miesięcznie. Jeśli nie to opłata za kartę wynosi 12 zł.

Na karcie posiadamy też wygodny kredyt do 56 dni. Oznacza to, że nie płacimy odsetek, gdy spłacimy zobowiązanie z karty do 56 dni. Możemy również przelać sobie gotówkę na konto bez składania wniosku o kredyt.

Kliknij by ocenić
[Glosów: 1 Ocena: 5]