Zyskaj 350 zł za założenie i przetestowanie konta osobistego, dodatkowo za założenie konta dla dziecka aż 150 zł. Sprawdź nasz poradnik.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak skorzystać z atrakcyjnych promocji bankowych, takich jak Pekao promocja czyli oferta banku z żubrem, i zdobyć bonusy finansowe? Dziś przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, który pokaże, jak zdobyć nawet 350 zł w ramach promocji bankowej. W dobie rosnącej konkurencji na rynku bankowym, instytucje finansowe, w tym Pekao Bank z żubrem, prześcigają się w oferowaniu klientom coraz to ciekawszych i korzystniejszych promocji, aby przyciągnąć nowych użytkowników i zbudować lojalność obecnych. W naszym artykule dowiesz się, jak zidentyfikować najbardziej opłacalne promocje bankowe, jak z nich skorzystać i co zrobić, aby otrzymać wymarzony bonus finansowy. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej i zacząć zarabiać na promocjach bankowych, takich jak Pekao promocja banku z żubrem!

0 zł

Konto

0 zł / 4 zł

Karta

Bankomaty:0 zł / 2,3% min. 5 zł
• 0 zł - dla osób do 26. r.ż.
Dla klientów powyżej 26 lat:
• 0 zł - bankomaty własne banku
• 0 zł za 2 pierwsze wypłaty w miesiącu z bankomatów obcych (pod warunkiem spełnienia warunków aktywności: 500 zł wpływu i 1 transakcji)
• 2,3% min. 5 zł – w pozostałych przypadkach
WP Data Tables

0 zł / 2,3% min. 5 zł

Bankomaty

0 zł

Przelewy internetowe

Blik, Google Pay, Garmin Pay, Apple Pay, Fitbit Pay

Płatności mobilne

Wady i zalety konta Przekorzystnego

Rozwiń ⬇

Kto może wziąć udział w promocji Pekao Banku z Żubrem?

Zanim zaczniemy sprawdź czy możesz wziąć udział w tej edycji promocji. Kto może wziąć udział:

osoba pełnoletnia, będąca obywatelem polskim i posiadająca dowód osobisty,

osoba, która w czasie trwania akcji nie posiada produktów kredytowych w Pekao Banku z żubrem np. karta kredytowa, kredyt,

osoba, która od 1.01.2021 r. do 15.03.2023 r. nie posiadała w Pekao Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej.

Otwórz konto z promocją

Jak zgarnąć bonusy za założenie konta w Pekao Banku z żubrem?

W promocji Pekao Banku z żubrem masz do zgarnięcia 200 zł w gotówce, 50 zł bon do Żabki, 100 zł bon najpopularniejszych sklepach w promocji Mastercard. Dodatkowo jeśli posiadasz dziecko poniżej 18 roku życia możesz zgarnąć 150 zł za założenie konta.

Krok I – Promocja Pekao Banku z żubrem

Wejdź na stronę poświęconą promocji Pekao Banku z żubrem. Złóż wniosek, zatwierdzając regulamin oraz wyrażając zgody na udział w promocji, marketingowe oraz na przetwarzanie danych osobowych. Wybierz kartę Visa Debit FX lub Visa Debit Gold. Podpisz umowę online w podstronie banku lub w aplikacji mobilnej PeoPay. Doradzam żeby zrobić to na smartfonie lepsza jakość obrazu i dźwięku. Każde inne podpisanie umowy będzie wiązało się z niespełnieniem warunków promocji.

Otwórz konto z promocją

Krok II – Promocja Pekao Banku z żubrem

Promocja Banku Pekao 350 zł za założenie konta + 150 zł bonusu

Pierwsze pieniądze 50 zł gotówką na konto wpłynie miesiąc po założeniu konta. W podobnym terminie otrzymasz bon do Żabki 50 zł. Voucherów do tego popularnego sklepu jest ograniczona ilość, dokładnie 24 000 szt., na stronie dedykowanej promocji Pekao Bank z żubrem jest licznik po lewej strony wyglądający tak jak poniżej z aktualną liczbą voucherów:

Stan licznika na dzień 18.04.2023 15:35

W trzech kolejnych miesiącach możesz otrzymywać po 50 zł miesięcznie co da nam w sumie 150 zł. Warunkiem do otrzymania bonusu jest robienie 5 płatności miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe od momentu otworzenia konta np. konto otworzone w kwietniu, płatności dokonujemy w maju, czerwcu i lipcu. Do czasu otrzymania wszystkich nagród konto musi być aktywne i nie może być w czasie wypowiedzenia.

Otwórz konto z promocją

Szczegóły w regulaminie promocji Pekao Banku z żubrem.

100 zł – 8000 punktów od Masatercard Bezcenne Chwile

Co prawda do konta Przekorzystnego mamy przy zakładaniu wybór tylko karty Visa, jednak można dodatkowo wyrobić sobie drugą kartę Mastercard. Punkty można wymienić między innymi na bon 50 zł (koszt: 4000 punktów) do sklepów takich jak Allegro, Empik, Carrefour, Euro RTV AGD, Smyk, Circle K, Decathlon, Ski Team oraz W.KRUK. Do programu nie muszą przystąpić nowi klienci ale też obecni. Jeśli w swoim banku posiadasz kartę Mastercard również możesz ją zarejestrować. Jeśli w swoim banku np. mBank zarejestrowałaś/łeś swoją kartę nic nie stoi na przeszkodzie żeby zarejestrować też nową kartę z banku PEKAO. Inne nagrody dostępne w programie to np. bilety do kina, doładowania telefonu. Wszytkie dostępne nagrody możecie zobaczyć tutaj.

BONUS DODATKOWY 150 zł – Konto Przekorzystne dla Młodych w promocji Pekao Banku z żubrem

Promocja Pekao Bank z żubrem obowiązuje do 15 maja 2023 roku. W trakcie trwania tej promocji rodzice powinni założyć Konto Przekorzystne dla Młodych dla swojego dziecka, korzystając z aplikacji mobilnej lub bankowości online. Następnie, w zależności od wieku dziecka, wymagane są różne działania.

  • Dziecko poniżej 6 lat, konieczne jest otworzenie rachunku oszczędnościowego Mój Skarb lub pominięcie tego etapu, jeśli dziecko już posiada takie konto. Posiadanie tego rachunku nie przekreśla szans na uczestnictwo w promocji.
  • Dziecko które ma od 6 do 12 lat, rodzice powinni otworzyć wszystkie produkty PeoPay KIDS: konto osobiste, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz dedykowaną aplikację mobilną dla młodszych użytkowników.
  • Nastolatek powyżej 13 lat, ale poniżej 18, oprócz konta osobistego, należy ubiegać się także o kartę debetową i aplikację mobilną PeoPay. Ważne, aby spełnić te warunki w ciągu jednego dnia, co zagwarantuje Wam łatwe i szybkie 50 zł premii. Jeśli chcecie zdobyć więcej, zobaczcie poniżej.

Aby otrzymać 150 zł premii, wykonajcie poniższe kroki:

  • Uczestnicy poniżej 13 lat muszą wpłacić na konto osobiste lub oszczędnościowe Mój Skarb kwotę powyżej 200 zł (np. 201 zł). Kwota musi być zgromadzona na jednym z tych rachunków, a saldo nie sumuje się. Saldo powinno być utrzymane co najmniej do 1 czerwca 2023 roku.
  • Osoby mające co najmniej 13 lat powinny do 1 czerwca 2023 roku wykonać minimum 5 bezgotówkowych transakcji kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę (stacjonarnie lub online; wpłaty i wypłaty gotówkowe są wyłączone).

Nagroda zostanie przyznana najpóźniej do 30 czerwca 2023 roku jako przelew na konto dziecka. Konto osobiste i oszczędnościowe musi pozostać aktywne do tego czasu. Bonus jest zwolniony z opodatkowania.

Gdy odbierzemy całość nagrody, możemy sobie zostawić konto lub je zamknąć – Jak zamknąć konto w Pekao

Kliknij by ocenić
[Glosów: 1 Ocena: 5]