Chcesz zgarnąć 250 zł? Zobacz, jak łatwo zgarnąć bonus w ING Banku Śląskim. Praktyczny poradnik krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy. Wspomożemy też technicznymi trikami, dzięki którym łatwo osiągniesz nasz wspólny cel.

Kto może założyć konto z bonusem w ING Banku Śląskim?

Dbając o Twój cenny czas wolny, którego jak każdy pewnie nie masz zbyt wiele, sprawdźmy, czy kwalifikujesz się do zgarnięcia bonusu ING. Do programu mogą przystąpić osoby pełnoletnie, posiadające polskie obywatelstwo, które od 25 kwietnia 2022 roku nie były klientem ING Banku Śląskiego. Chodzi o wszystkie produkty, oferta skierowana jest tylko do nowych klientów lub powracających do banku. Ważny jest także numer telefonu komórkowego u polskiego operatora.

Jak założyć rachunek bankowy w ING Banku Śląskim?

Promocja na założenie konta z bonusem trwa do 29 czerwca 2023 roku. Należy złożyć wniosek przez stronę poświęconą promocji. Bank nie ogranicza Cię jak w przypadku innych promocji co do sposobu weryfikacji dowodu osobistego. Masz cztery opcje:

  • Bezpieczna weryfikacja przez selfie w aplikacji banku.
  • Całkowicie przez Internet — za pomocą przelewu weryfikacyjnego.
  • Kurier, który przyjedzie do Ciebie z umową i zweryfikuje Twoją tożsamość z dowodu osobistego.
  • Weryfikacja w placówce banku.

POMOC TECHNICZNA — Założenie konta ING z bonusem:

Przed przystąpieniem do składania wniosku, przygotuj wyraźne zdjęcie dowodu osobistego, trzeba je załączyć podczas jego wypełniania. Strony banku są najlepiej zabezpieczone, nie musisz się martwić o dane wrażliwe.

Przelew weryfikacyjny, niestety tutaj mamy pewne ograniczenia. Bank, z którego będzie wykonany, musi być założony w placówce stacjonarnej. Lista banków: Bank Pekao S.A, mBank, Santander Bank Polska, Bank Millennium, Bank Pocztowy, Alior Bank.

Jak w łatwy sposób zgarnąć bonus w ING Banku Śląskim?

Bonus ING jest podzielony na dwie transze. Pierwsza wynosi 120 zł, natomiast druga 130 zł.

Warunki bonusu pierwszego – 120 zł

Do 30 września 2023 roku wykonaj transakcje na łączną kwot 1000 zł kartą lub BLIKiem, lub portfelem mobilnym takim jak Google Pay, Apple Pay, czy Garmin Pay. Liczą się zarówno płatności stacjonarnie jak i przez internet.

Warunki bonusu pierwszego – 130 zł

Czas na wykonanie zadań również do 30 września 2023 roku.

3 płatności BLIKiem.

3 wpływy w 3 dowolnych miesiącach minimum 1000 zł.

załóż jeden cel oszczędnościowy z programu Otwarte Konto Oszczędnościowe.

na dzień 30 września musisz posiadać minimum jeden cel oszczędnościowy lub więcej jeśli chcesz, suma sald wszystkich celi musi wynosić minimum 300 zł.

POMOC TECHNICZNA — warunki bonusów ING Bank Śląski

WPŁYWY nie mogą pochodzić z wpłat we wpłatomatach ani wpłata w oddziale. Regulamin zabrania też wpłaty z innego konta użytkownika (np. w innym banku).

Płatności BLIK zaliczone będą te wykonane w ramach premii pierwszej.

Środki — cel oszczędnościowy możecie wpłacić ze swojego konta osobistego.

Kliknij by ocenić
[Glosów: 1 Ocena: 5]