Inspiration Club to miejsce, gdzie znajdziemy promocje i kody rabatowe na urządzenia glo oraz Velo i paczki wkładów NEO. W tym miejscu dowiemy się również wszystkiego na temat urządzeń Glo i wszystkich dostępnych produktów.

Załóż konto i zdobądź profity – https://inspirationclub.pl/r/AXZFZK

Zbieranie punktów w Inspiration Club i zamiana na nagrody

samochód

Wykonując różne zadania, otrzymujemy punkty, które następnie możemy zamieniać na zniżki na zakup urządzeń glo lub paczek NEO. Dzięki temu możemy kupować wkłady do glo znacznie taniej. Ale to nie wszystko, ponieważ możemy również odbierać nagrody od firm partnerskich. Wystarczy zbierać punkty, by otrzymywać nagrody.

Zbierasz punkty, rozwiązując różne aktywności, dostępne na Twoim panelu. Musisz odpowiedzieć na różne pytania, aby otrzymać punkty. Możemy je również zbierać skanując logo GLO w barach i restauracjach lub na paczkach NEO.

Zakładając konto w Inspirion Club dostajesz też na start darmowe kupony, dzięki którym zakupisz produkty znacznie taniej. Przykładowym kuponem na start jest rabat 30 zł na GLO. A więc warto założyć konto, aby zyskać dobre promocje.

zbieraj punkty w InspirationClub

Im więcej zbierzemy punktów, tym lepiej dla nas, ponieważ wskoczymy na wyższy level. Na każdym wyższym levelu przysługują nam lepsze nagrody. Podstawowe nagrody to głównie zniżki na zakup paczek neo lub urządzeń GLO. Natomiast na wyższych levelach otrzymujemy dodatkowe nagrody od firm partnerskich.

Nagrody w Inspiration club

Jakie rangi możemy otrzymać?

W zależności ile uzbieramy punktów, otrzymujemy następujące rangi:

Nowicjusz – od 0 do 1000 pkt

Ekspert – 1000 – 2000 pkt

Mistrz – 2000 pkt +

Im mamy większą rangę, tym lepsze nagrody przysługują nam w systemie. Dlatego warto odwiedzać strefę aktywności i wykonywać zadania. Możesz również skanować kody w restauracjach, barach lub na paczkach NEO, aby zdobyć jeszcze więcej punktów, dzięki czemu zwiększysz swój poziom.

Kliknij by ocenić
[Glosów: 2 Ocena: 5]