Mubi kod rabatowy 150 zł – Promocja na ubezpieczenie OC i AC

Jeśli poszukujesz najtańszego ubezpieczenie OC lub AC dla swojego samochodu skorzystaj z porównywarki Mubi z dodatkowym bonusem 150 zł zwracanym na konto bankowe. Wyliczysz ubezpieczenie OC AC w 5 minut, a porównywarka porówna dla Ciebie kilkadziesiąt ofert. Cena polis wynikać będzie z danych, jakie wpiszemy w kalkulatorze oc, więc polecamy przedstawić siebie w jak najlepszym świetle dla ubezpieczycieli.

Mubi ubezpieczenie OC

Ważne:

  • Nie musi Ci się aktualnie kończyć polisa. Możesz zarezerwować termin przez 12 miesięcy z bonusem. 

Przykład:

Jeśli płacisz 800 zł za OC. Oblicz OC czy porównywarka nie znajdzie Ci tańszego ubezpieczenia OC lub AC. Jeśli znajdzie tańsze przykładowo za 600 zł to skorzystaj a dodatkowo odbierzesz zwrot 150 zł z Mubi.

Podsumowując  oszczędzisz 350 zł 

W jaki sposób otrzymać od Mubi zwrot 150 zł na konto bankowe?

Przejdź w link poniżej i zgłoś się do konkursu, aby otrzymania bonus:

Przejdź w formularz na stronie Mubi i uzupełnij go. 

  • Odpowiedz w nim na pytanie konkursowe: Jaki limit prędkości obowiązuje na autostradach
    w Polsce?
  • uzupełnij swój numer konta,
  • opcjonalnie załącz potwierdzenie płatności, aby przyspieszyć realizację bonusu (zwłaszcza
    jeśli opłaciłeś polisę przelewem).

Po wysłaniu zgłoszenia nagrodę otrzymasz do 30 dni 

https://mubi.pl/ubezpieczenie-samochodu/kalkulator-oc-ac/odbierz-bonus/verification

Porównywarka jest prosta i intuicyjna. Wpisz wszystkie dane i wyszukaj najtańsze ubezpieczenie OC. Nie musisz podawać takich danych jak: Imię, Nazwisko, numer PESEL, numer telefonu itd. Polecam jednak podać te dane. Dzięki temu kalkulator wyliczy więcej korzystniejszych ofert dla nas.

Mubi kod rabatowy

Link do odebrania bonusu -> https://mubi.pl/id-OKA01

Koniecznie skorzystaj z linku, aby aktywować kod rabatowy. Gdy poprawnie przejdziesz do promocji pod ofertami pojawi się informacja o zwracanym bonusie 150 zł na Twoje konto

 

Wyliczone propozycje ubezpieczenia z kodem rabatowym 150 zł

Sprawdzone osobiście:

Mubi 150 zł

A może chcesz więcej zarobić? 

Mubi umożliwia nam polecanie jej porównywarki znajomym. Możemy maksymalnie zarobić 2000 zł po 50 zł od każdego klienta.

Premia również przesyłana jest na Twoje konto bankowe po 50 zł od osoby

Regulamin promocji: 

https://mubi.pl/dokumenty/Bonus_dla

_poleconego_15.02.2021.pdf

Jak skorzystać z porównywarki i wyszukać najtańsze ubezpieczenie OC AC z bonusem?

Mamy 2 sytuacje: 

  1. Kupujemy nowy samochód, lub używany. Wtedy musimy zawrzeć na pojazd nową polisę OC. Wystarczy, że wiemy kiedy kończy się polisa poprzedniego właściciela i wyliczymy nową w porównywarce OC AC. 
  2. Gdy mamy już polisę zakupioną u danego ubezpieczyciela. A wyliczyliśmy w porównywarce OC znacznie lepszą ofertę i chcemy dokonać zmiany ubezpieczyciela. Wystarczy wysłać wypowiedzenie umowy do poprzedniego ubezpieczyciela najlepiej co najmniej jeden dzień przed końcem polisy. Można zrobić to mailowo. Gdy się spóźnimy, będziemy musieli opłacić te dni, w których faktycznie została przedłużona polisa. Jeśli z wypowiedzeniem spóźnimy się 3 dni, to zapłacimy tylko za 3 dni. Instrukcja https://mubi.pl/poradniki/wypowiedzenie-oc/

A może chcesz wygrać Audi Q7 w Mubi?

Mubi dla swoich stałych klientów ma w nagrodzie Audi Q7 do wygania.

Mubi AudiQ7 konkurs

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę wygrać Audi Q7?

Klienci, którzy zakupili polisę poprzez Mubi od 01.01.2020 roku do 10 czerwca 2020 roku mogą wziąć udział w konkursie i mieć możliwość wygranie Audi Q7. Aby wziąć udział w konkursie, przedłuż polisę poprzez porównywarkę do dnia 10.06.2021

Warunki:

a) Zakupią na ten samochód dowolną nową polisę w mubi.pl.;
b) Nie odstąpią od umowy zawartej za pośrednictwem Mubi w ciągu 30 dni od daty zawarcia
umowy;
c) Na maila: q7@mubi.pl, w trakcie trwania konkursu, wyślą odpowiedź na pytanie
konkursowe: “Dlaczego lubisz Mubi?”.

Warto postarać się na odpowiedzią ponieważ konkurs wygra osoba z najlepszą odpowiedzią na pytanie. Nie będzie to konkurs losowy. Więc jeśli postaramy się i wyślemy bardzo ciekawą, pomysłową odpowiedź mamy większe szanse na wygraną.

Pamiętaj, że jeśli odbierałeś już bonus od Mubi to bonus 150 zł w tym roku nie liczy się dla Ciebie na ten sam pojazd, ponieważ na jeden pojazd możemy odebrać jeden bonus. Jeśli ubezpieczasz inny pojazd, wtedy może się liczyć, ponieważ możemy skorzystać z bonusu 2 razy w przeciągu 24 miesięcy na każdego ubezpieczającego.

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie o Audi Q7 polecam zapoznać się z regulaminem. Jest bardzo prosty jak to zwykle w Mubi 🙂 https://mubi.pl/dokumenty/regulamin-konkurs-audi-q7-dla-stalych-klientow-10.01.2021.pdf

Czy warto skorzystać z Porównywarki Mubi?

Firma posiada kalkulator OC jeden z najpopularniejszych w Polsce. Chyba każdy oglądał reklamy w telewizji z udziałem gwiazdy rajdów Krzysztofa Hołowczyc. Firma posiada wysoką pozycję na Polskim rynku i dzięki temu ma możliwość negocjować dobre umowy ubezpieczeń OC lub OC i AC dla nas. Porównywarka porówna dla nas dziesiątki ofert z wielu ubezpieczalni komunikacyjnych, a my wybierzemy najkorzystniejszą dla siebie, którą możemy zakupić za pośrednictwem internetu lub rozmowy telefonicznej z konsultantem. Cała operacja zajmie nam 5-10 minut więc możemy zaoszczędzić nie tylko sporo pieniędzy, ale i czasu. W aktualnej sytuacji coraz więcej osób w Polsce decyduje się na zakup produktów lub usług za pośrednictwem Internetu, jeśli istnieje taka możliwość. Firma również bardzo fajnie podchodzi do marketingu i pozyskiwanie nowych zadowolonych klientów. Często organizuje różnego rodzaju bonusy i zwroty na konto bankowe w zamian za skorzystanie z jej usług. Dodatkowo możemy brać udziały w konkursach organizowanych od czasu do czasu, gdzie możemy wygrać przykładowo samochód. Chyba każdy z nas lubi otrzymać dodatkowy bonus, rabat lub wziąć udział w konkursie w zamian za skorzystanie z danej usługi i topowe firmy często korzystają z takiej formy promocji.

Jeśli porównywarka wyliczy dla nas najtańsze Ubezpieczenie OC lub dodatkowo AC po prostu korzystamy i oszczędzamy. Pamiętajmy też o dodatkowym bonusie 150 zł zwracanym na nasze konto bankowe. Gdy przejdziemy do kalkulatora Mubi ze specjalnego linku naliczy nam się dodatkowy bonus 150 zł. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją w kalkulatorze i zgłosić się do konkursu. Na nagrodę 150 zł będziemy czekać maksymalnie 30 dni. A gdy mamy jakieś pytania dotyczące zwrotu 150 zł warto napisać na maila: bonusy@mubi.pl.

Zajrzyj na promocje Mubi – https://okazone.pl/kupon-rabatowy/mubi/

Mubi OC 150 zł bonus opinie

Kliknij by ocenić
[Glosów: 12 Ocena: 5]