Zobacz, jak skorzystać z kodu rabatowego i otrzymać 150 zł zwrotu na konto bankowe.

Kod rabatowy do Mubi na 150 zł został przedłużony do 31 stycznia 2024 r. To świetna wiadomość dla kierowców, którzy jeszcze nie zdążyli skorzystać z tej promocji. Aby skorzystać z promocji, wystarczy przejść przez dedykowany link (znajdujący się poniżej) i ubezpieczyć swój pojazd. Co ważne wystarczy samo ubezpieczenie OC, aby odebrać zwrot 150 zł. Dzięki temu ubezpieczenie podstawowe OC jesteśmy wstanie kupić poniżej 250 zł (uwzględniając kod rabatowy Mubi na 150 zł).

Mubi 150 zł zwrot została aktywowany

Ze zwrotu 150 zł możemy skorzystać dwa razy na 24 miesiące, ale raz na jeden pojazd.

https://mubi.pl/id-OKA01

Regulamin promocji ważny do 31 stycznia 2024 r: Regulamin

Mubi kod rabatowy aktywowany

Ważne:

 • Nie musi Ci się aktualnie kończyć polisa. Możesz zarezerwować termin przez 12 miesięcy z bonusem

Przykład:

Jeśli za ubezpieczenie pojazdu masz zapłacić 700 zł, oblicz czy porównywarka nie wyliczy Ci lepszej oferty. Jeśli jak w przykładzie powyżej otrzymasz ofertę za 400 zł zakup ją i otrzymaj dodatkowo zwrot 150 zł.

Podsumowując oszczędzisz 450 zł. 

Chcesz sprawdzić, czy dany pojazd posiada ubezpieczenie OC lub AC. Przejdź do naszego poradnika Sprawdzanie OC

Jak otrzymać 150 zł zwrotu od Mubi krok po kroku?

 1. Przejdź w specjalny link i aktywuj rabat 150 zł.
  • Aby aktywować promocję 150 zł zwrotu na konto bankowe, musisz skorzystać z linku partnera – https://mubi.pl/id-OKA01
  • Jeśli zakupujesz polisę przez telefon, podaj kod rabatowy: okazone
 2. Zakup ubezpieczenie komunikacyjne.
  • Następnym krokiem jest zakup polisy ubezpieczeniowej, którą wyliczy dla Ciebie porównywarka. Przy cenie będziesz mieć informację o naliczonym bonusie 150 zł.
 3. Wypełnij formularz, aby otrzymać 150 zł.
  • Następnie wypełnij prosty formularz i odpowiedz w nim na pytanie: Jaki limit prędkości obowiązuje na autostradach w Polsce? Na bonus czekać będziesz maksymalnie 30 dni.

https://mubi.pl/ubezpieczenie-samochodu/kalkulator-oc-ac/odbierz-bonus/verification

Porównywarka jest prosta i intuicyjna. Wpisz wszystkie dane i wyszukaj najtańsze ubezpieczenie OC. Nie musisz podawać takich danych jak: Imię, Nazwisko, numer PESEL, numer telefonu itd. Polecam jednak podać te dane. Dzięki temu kalkulator wyliczy więcej korzystniejszych ofert dla nas.

Link do odebrania bonusu -> https://mubi.pl/id-OKA01

Koniecznie skorzystaj z linku, aby aktywować kod rabatowy. Gdy poprawnie przejdziesz do promocji, pod ofertami pojawi się informacja o zwracanym bonusie 150 zł na Twoje konto.

 

Mubi ubezpieczenia
Wyliczone propozycje ubezpieczenia z kodem rabatowym 150 zł

Sprawdzone osobiście:

Mubi 150 zł

A może chcesz więcej zarobić razem z porównywarką? 

Gdy zakupisz ubezpieczenie za pośrednictwem porównywarki Mubi otrzymasz indywidualny link do polecania. Przesyłając go znajomym, możesz zarobić do 2000 zł, po 50 zł od każdej osoby, która zakupi ubezpieczenie, korzystając z Twojego linku polecającego.

Regulamin promocji: Regulamin

Jak odebrać 150 zł zwrotu od porównywarki?

Mamy 2 sytuacje: 

 1. Kupujemy nowy samochód, lub używany. Wtedy musimy zawrzeć na pojazd nową polisę OC. Wystarczy, że wiemy, kiedy kończy się polisa poprzedniego właściciela i wyliczymy nową w porównywarce OC AC. 
 2. Gdy mamy już polisę zakupioną u danego ubezpieczyciela. A wyliczyliśmy w porównywarce OC znacznie lepszą ofertę i chcemy dokonać zmiany ubezpieczyciela. Wystarczy wysłać wypowiedzenie umowy do poprzedniego ubezpieczyciela najlepiej co najmniej jeden dzień przed końcem polisy. Można zrobić to mailowo. Gdy się spóźnimy, będziemy musieli opłacić te dni, w których faktycznie została przedłużona polisa. Jeśli z wypowiedzeniem spóźnimy się 3 dni, to zapłacimy tylko za 3 dni. Instrukcja

Porownywarki-oc.pl wypowiedzenie umowy oc

Czy warto skorzystać z porównywarki?

Firma posiada kalkulator OC jeden z najpopularniejszych w Polsce. Chyba każdy oglądał reklamy w telewizji z udziałem gwiazdy rajdów Krzysztofa Hołowczyc. Firma posiada wysoką pozycję na Polskim rynku i dzięki temu ma możliwość negocjować dobre umowy ubezpieczeń OC lub OC i AC dla nas. Porównywarka porówna dla nas dziesiątki ofert z wielu ubezpieczalni komunikacyjnych, a my wybierzemy najkorzystniejszą dla siebie, którą możemy zakupić za pośrednictwem internetu lub rozmowy telefonicznej z konsultantem.

Cała operacja zajmie nam 5-10 minut więc możemy zaoszczędzić nie tylko sporo pieniędzy, ale i czasu. W aktualnej sytuacji coraz więcej osób w Polsce decyduje się na zakup produktów lub usług za pośrednictwem Internetu, jeśli istnieje taka możliwość. Firma również bardzo fajnie podchodzi do marketingu i pozyskiwanie nowych zadowolonych klientów.

Często organizuje różnego rodzaju bonusy i zwroty na konto bankowe w zamian za skorzystanie z jej usług. Dodatkowo możemy brać udziały w konkursach organizowanych od czasu do czasu, gdzie możemy wygrać przykładowo samochód. Chyba każdy z nas lubi otrzymać dodatkowy bonus, rabat lub wziąć udział w konkursie w zamian za skorzystanie z danej usługi i topowe firmy często korzystają z takiej formy promocji.

Jeśli porównywarka wyliczy dla nas najtańsze Ubezpieczenie OC lub dodatkowo AC po prostu korzystamy i oszczędzamy. Pamiętajmy też o dodatkowym bonusie 150 zł zwracanym na nasze konto bankowe. Gdy przejdziemy do kalkulatora ze specjalnego linku, naliczy nam się dodatkowy bonus 150 zł. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją w kalkulatorze i zgłosić się do konkursu. Na nagrodę 150 zł będziemy czekać maksymalnie 30 dni. A gdy mamy jakieś pytania dotyczące zwrotu 150 zł, warto napisać na maila: bonusy@mubi.pl.

Zajrzyj na promocje – https://okazone.pl/kupon-rabatowy/mubi/

Kiedy Mubi zwróci 150 zł bonusu?

Zwrot 150 zł trafi na nasze konto do 30 dni. Warto w trakcie wysyłania formularzu po odbiór nagrody przesłać potwierdzenie przelewu za polisę. Wtedy bonus szybciej trafi na nasze konto. Jeśli masz jakieś pytania napisz na bony@mubi.pl

Firma posiada setki pracowników, którzy chętnie pomogą Ci w doborze dogodnego ubezpieczenia komunikacyjnego dla Ciebie i odpowiedzą na Twoje pytanie. Jeśli chcesz mieć pewność, czy zwrot 150 zł Ci się należy (przykładowo czy nie brałeś go już kilkukrotnie wcześniej na inne samochody) możesz poprosić o rozmowę telefoniczną. Pracownik firmy poinformuje Cię, czy kod rabatowy 150 zł został aktywowany. Pamiętaj, aby skorzystać z dedykowanego linku na stronie okazone.pl, wtedy zwrot 150 zł aktywuje się automatycznie.

Aktualne promocje od porównywarki Mubi

Promocje Mubi to ciekawa opcja do skorzystania z porównywarki ubezpieczeń w korzystniejszej cenie. Promocje pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Wszystkich promocji szukaj tutaj – https://okazone.pl/kupon-rabatowy/mubi/

Porównywarka ubezpieczeń, co jakiś czas organizuje różne promocje, które zmieniają się z czasem. Dlatego warto śledzić wszystkie promocje od firmy na bieżąco. Wszystkie są aktualizowane, aby dokładnie wiedzieć, z jakiej aktualnie najbardziej opłaca się skorzystać. Promocje Mubi są bardzo popularne i wiele osób z nich korzysta. Jest to fajna zachęta dla osób, które nie do końca są przekonane do ubezpieczenia online. Mogą skorzystać z takiej promocji i wyliczyć ubezpieczenie samochodowe w znacznie niższej cenie. Taka promocja pozwala klientowi dowiedzieć się, że może ubezpieczać swój pojazd znacznie taniej przez Internet, a firma dzięki temu zyskuj kolejnego zadowolonego klienta.

Wśród promocji możemy znaleźć między innymi Cashback. Polega to na tym, że firma zwraca nam część zapłaconych pieniędzy za polisę samochodową. Bardzo popularnym Cashbackiem jest zwrot 150 zł. Aby go otrzymać, musimy skorzystać ze specjalnej promocji i postępować zgodnie z wytycznymi.

Poznaj opinie od innych użytkowników

Porównywarka ubezpieczeń zbiera coraz więcej pozytywnych ocen od użytkowników. Mubi opinie głównie korzystne zbiera za organizowanie bardzo ciekawych promocji, gdzie możemy dodatkowo zyskać za ubezpieczenie samochodu. Aktualnie ciekawą promocją jest zwrot 150 zł za ubezpieczenie OC i AC na konto bankowe. Dodatkowo firma posiada bardzo intuicyjny i prosty kalkulator ubezpieczeń komunikacyjnych. W prosty sposób każdy samodzielnie może wyliczyć wiele razy różne warianty ubezpieczenia dostosowane do siebie i porównać ceny od wielu ubezpieczycieli. Firma wylicza bardzo atrakcyjne ceny ubezpieczeń OC i AC i dzięki temu zbiera dużo pozytywnych opinii od klientów.

Na serwisie Google Mubi opinie posiada 4.7/5.0 na 493 głosów. Świadczy to o tym, że klienci pozytywnie oceniają porównywarkę ubezpieczeń.

Często zadawane pytania dotyczące kodu rabatowego

Gdzie znajdę link do odebrania bonusu 150 zł?

Przejdź w link i aktywuj bonus 150 zł https://mubi.pl/id-OKA01

Jakie warunki muszę spełnić, aby otrzymać rabat 150 zł w Mubi?

Musisz wyliczyć ubezpieczenie, zakupić je, a następnie wypełnić formularz i odpowiedzieć na pytanie konkursowe – Jaki limit prędkości obowiązuje na autostradach w Polsce?

Po jakim czasie Mubi zwraca 150 zł?

Na zwrot czekamy maksymalnie 30 dni. Warto przesłać w formularzu potwierdzenie płatności za polisę wtedy bonus otrzymamy szybciej.

Kliknij by ocenić
[Glosów: 1 Ocena: 5]