Promocja 150 zł ważna jeszcze do końca maja

Porównywarki raczej nikomu przedstawiać nie trzeba, jest ona bardzo zanana dzięki reklamie telewizyjnej. Korzystając z porównywarki, możemy wyliczyć najtańsze ubezpieczenie dla swojego samochodu, porównując wiele towarzystw ubezpieczeniowych. Warto skorzystać z limitowanej okazji od Mubi, gdzie otrzymujemy zwrot 100 zł na konto bankowe przy zakupie ubezpieczenia przez platformę. Poniżej umieściliśmy link do dedykowanej promocji.

Zobacz, jak skorzystać z kodu rabatowego i otrzymać 100 zł zwrotu na konto bankowe.

Mubi 150 zł zwrot została aktywowany

Ze zwrotu 100 zł możemy skorzystać dwa razy na 24 miesiące, ale raz na jeden pojazd.

https://mubi.pl/id-OKA01

Regulamin promocji Regulamin

Mubi kod rabatowy aktywowany

Ważne:

 • Nie musi Ci się aktualnie kończyć polisa. Możesz zarezerwować termin przez 12 miesięcy z bonusem

Przykład:

Jeśli za ubezpieczenie pojazdu masz zapłacić 700 zł, oblicz czy porównywarka nie wyliczy Ci lepszej oferty. Jeśli jak w przykładzie powyżej otrzymasz ofertę za 400 zł zakup ją i otrzymaj dodatkowo zwrot 100 zł.

Podsumowując oszczędzisz 500 zł. 

Chcesz sprawdzić, czy dany pojazd posiada ubezpieczenie OC lub AC. Przejdź do naszego poradnika Sprawdzanie OC

Jak otrzymać 100 zł zwrotu od Mubi krok po kroku?

 1. Przejdź w specjalny link i aktywuj rabat 100 zł.
  • Aby aktywować promocję 100 zł zwrotu na konto bankowe, musisz skorzystać z linku partnera – https://mubi.pl/id-OKA01
  • Jeśli zakupujesz polisę przez telefon, podaj kod rabatowy: okazone
 2. Zakup ubezpieczenie komunikacyjne.
  • Następnym krokiem jest zakup polisy ubezpieczeniowej, którą wyliczy dla Ciebie porównywarka. Przy cenie będziesz mieć informację o naliczonym bonusie 100 zł.
 3. Wypełnij formularz, aby otrzymać 100 zł.
  • Następnie wypełnij prosty formularz i odpowiedz w nim na pytanie: Jaki limit prędkości obowiązuje na autostradach w Polsce? Na bonus czekać będziesz maksymalnie 30 dni.

https://mubi.pl/ubezpieczenie-samochodu/kalkulator-oc-ac/odbierz-bonus/verification

Porównywarka jest prosta i intuicyjna. Wpisz wszystkie dane i wyszukaj najtańsze ubezpieczenie OC. Nie musisz podawać takich danych jak: Imię, Nazwisko, numer PESEL, numer telefonu itd. Polecam jednak podać te dane. Dzięki temu kalkulator wyliczy więcej korzystniejszych ofert dla nas.

Link do odebrania bonusu -> https://mubi.pl/id-OKA01

Koniecznie skorzystaj z linku, aby aktywować kod rabatowy. Gdy poprawnie przejdziesz do promocji, pod ofertami pojawi się informacja o zwracanym bonusie 100 zł na Twoje konto.

 

Mubi ubezpieczenia
Wyliczone propozycje ubezpieczenia z kodem rabatowym 100 zł

Sprawdzone osobiście:

Mubi 150 zł

Zajrzyj na promocje – https://okazone.pl/kupon-rabatowy/mubi/

Kod rabatowy 150 zł ważny do końca maja — zmiana promocji

Po woli dobiega końca promocja, która była z nami od ponad 2 lat. Otrzymywaliśmy wtedy specjalny kod rabatowy 150 zł, za zakup ubezpieczenia. Kod będzie jeszcze aktywny do końca maja, dlatego warto szybko wyliczyć swoje ubezpieczenie.

Co zmieni się od czerwca? Kod rabatowy zostanie zmniejszony do 100 zł. Promocja będzie wyglądać podobnie, i nadal będziemy musieli skorzystać ze specjalnego linku partnera, aby kod rabatowy 100 zł został dołączony do naszego wyliczenia polisy. Dokładnych informacji na temat rabatu, oraz kto może z niego skorzystać, należy szukać w regulaminie promocji.

Kiedy Mubi zwróci 100 zł bonusu?

Zwrot 100 zł trafi na nasze konto do 30 dni. Warto w trakcie wysyłania formularzu po odbiór nagrody przesłać potwierdzenie przelewu za polisę. Wtedy bonus szybciej trafi na nasze konto. Jeśli masz jakieś pytania napisz na bony@mubi.pl

Firma posiada setki pracowników, którzy chętnie pomogą Ci w doborze dogodnego ubezpieczenia komunikacyjnego dla Ciebie i odpowiedzą na Twoje pytanie. Jeśli chcesz mieć pewność, czy zwrot 100 zł Ci się należy (przykładowo czy nie brałeś go już kilkukrotnie wcześniej na inne samochody) możesz poprosić o rozmowę telefoniczną. Pracownik firmy poinformuje Cię, czy kod rabatowy 100 zł został aktywowany. Pamiętaj, aby skorzystać z dedykowanego linku na stronie okazone.pl, wtedy zwrot 100 zł aktywuje się automatycznie.

Poznaj opinie od innych użytkowników

Porównywarka ubezpieczeń zbiera coraz więcej pozytywnych ocen od użytkowników. Mubi opinie głównie korzystne zbiera za organizowanie bardzo ciekawych promocji, gdzie możemy dodatkowo zyskać za ubezpieczenie samochodu. Aktualnie ciekawą promocją jest zwrot 100 zł za ubezpieczenie OC i AC na konto bankowe. Dodatkowo firma posiada bardzo intuicyjny i prosty kalkulator ubezpieczeń komunikacyjnych. W prosty sposób każdy samodzielnie może wyliczyć wiele razy różne warianty ubezpieczenia dostosowane do siebie i porównać ceny od wielu ubezpieczycieli. Firma wylicza bardzo atrakcyjne ceny ubezpieczeń OC i AC i dzięki temu zbiera dużo pozytywnych opinii od klientów.

Na serwisie Google Mubi opinie posiada 4.7/5.0 na 493 głosów. Świadczy to o tym, że klienci pozytywnie oceniają porównywarkę ubezpieczeń.

Często zadawane pytania dotyczące kodu rabatowego

Gdzie znajdę link do odebrania bonusu 100 zł?

Przejdź w link i aktywuj bonus 100 zł https://mubi.pl/id-OKA01

Jakie warunki muszę spełnić, aby otrzymać rabat 100 zł w Mubi?

Musisz wyliczyć ubezpieczenie, zakupić je, a następnie wypełnić formularz i odpowiedzieć na pytanie konkursowe – Jaki limit prędkości obowiązuje na autostradach w Polsce?

Po jakim czasie Mubi zwraca 100 zł?

Na zwrot czekamy maksymalnie 30 dni. Warto przesłać w formularzu potwierdzenie płatności za polisę wtedy bonus otrzymamy szybciej.

Kliknij by ocenić
[Glosów: 1 Ocena: 5]