Kod rabatowy Kuki (1)

Najnowsze kody rabatowe, promocje, bonusy i okazje w sklepie Kuki

Zobacz sklep
 • 16

Kuki pl pożyczki 3000 do 5000 zł za darmo dla nowych klientów. RRSO 0%

Skorzystaj z Kuki pl pożyczki i jako nowy klient nie zapłać nic za... Czytaj więcej

Kody rabatowe, okazje, i promocje - opis sklepu Kuki

Kuki pożyczki - Pożyczka od 3000 do 5000 zł za darmo dla nowego klienta

Kuki darmowa pożyczka Kuki to jedna z największych firm udzielających pożyczek krótkoterminowych w Polsce bez zbędnych formalności. Co ciekawe Kuki pierwszą pożyczkę posiada całkowicie za darmo dla nowego klienta. Wystarczy wybrać kwotę od 3000 do 5000 zł a na jej spłatę mamy 30 dni. Przykład dla pierwszej pożyczki w Kuki: Pożyczamy 3000 zł:
 • Prowizja 0,00 zł
 • Odsetki 0,00 zł
 • RRSO 0,00 %
Zwracamy do 30 dni 3000 zł. Firma dla swoich stałych klientów oferuje pożyczki od 500 zł do 15 000 zł a na zwrot również mamy 30 dni. W przypadku kolejnej pożyczki RRSO wynosi 5 13,81%. Przykładowo pożyczamy 3000 zł do zwrotu mamy 3 482,5 zł. Ważne, aby pilnować terminów spłaty, ponieważ gdy go przekroczymy, koszty szybkiej pożyczki się zwiększy. Darmowa pożyczka w Kuki nie ma daty końca, więc miejmy nadzieje, że zostanie z nami na długo

Kuki pl kod rabatowy i promocje

Kuki pożyczki oferuje od 500 do 15 000 zł na 30 dni. Często możemy liczyć od firmy na dodatkowe kody rabatowe oraz promocje. Aktualnie Kuki pl posiada atrakcyjną promocję dla nowych klientów. Pierwsza pożyczka w kuki od 3000 do 5000 zł jest darmowa, pożyczamy tyle samo, co zwracamy. Jest to jedna z najlepszych ofert na rynku, a taniej się już chyba nie da. Aby śledzić inne kuki kody rabatowe, wchodz na stronę okazone.pl gdzie w jednym miejscu zbieramy promocje i kody rabatowe do sklepów internetowych i nie tylko.

Kuki pl pożyczki krok po kroku

Aby skorzystać z pożyczki Kuki, należy wykonać następujące czynności:
 • Przejdź na stronę Kuki.pl i wybierz kwotę, jaką chcesz pożyczyć
 • Następnie wypełnić musimy podstawowe dane w formularzu. Jeśli jesteśmy nowymi klientami, należy zaznaczyć tę opcję. Podajemy takie dane jak: imię, nazwisko, adres e-mail, adres zamieszkania, numer pesel, nr dowodu osobistego oraz telefonu komórkowego. Podajemy również informacje o swojej zdolności kredytowej
 • Kolejny krok to weryfikacja tożsamości przez Kuki. Robi to sposobem powszechnie stosowanym, a mianowicie przelewem weryfikacyjnym. Należy dokonać przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę 1 zł, aby potwierdzić dane.
 • Teraz czekamy na weryfikację naszego wniosku. Warto zwrócić uwagę, że Kuki robi to bardzo szybko i płynnie. Już po kilkunastu minutach dowiedzieć się możemy w formie SMS jak i e-mail o fakcie przyznania pożyczki.
 • Pozostało już tylko dokonanie przelewu przez Kuki na wskazane przez nas konto bankowe. Pieniądze trafiają na nasze konto, z którego dokonaliśmy przelewu weryfikacyjnego bezzwłocznie po akceptacji wniosku.

Jak kuki weryfikuje pożyczkobiorców?

Firma ma na to kilka sposobów oprócz przelewu weryfikacyjnego i aby sprawdzić naszą wiarygodność i czy jesteśmy w stanie spłacić pożyczkę, korzysta z kilku sposobów. Kuki sprawdza w tym celu wszystkie poniższe rejestry
 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej.
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów.
 • BIG InfoMonitor.
 • Rejestr Dłużników ERIF.
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.

Kuki pl opinie

Firma posiada wiele pozytywnych opinii i świadczy bardzo ciekawą opcję pierwszej darmowej pożyczki. Każdy może się przekonać, jak proste jest pożyczanie z Kuki. Warto natomiast pamiętać, że spłaty warto dokonywać w terminie, aby nie naliczało nam dodatkowych opłat.

Okazone.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych należą do odpowiednich podmiotów handlowych. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce