Lendi kod rabatowy ✓ kod promocyjny ✓ Marzec 2023
5/5 - (1 głos)

Najnowsze kody rabatowe, promocje, okazje i zniżki w sklepie Lendi

Podziel się ze znajomymi

Zobacz sklep

Lista aktualnych promocji i kodów rabatowych Lendi

 • 2

Lendi — Porównaj 12 banków i uzyskaj najlepszy kredyt.

Platforma Lendi umożliwi Ci w łatwy sposób przy pomocy ekspertów wyliczyć kredyt spośród 12 banków.

Kody rabatowe Lendi, okazje, i promocje - opis sklepu

Platforma Lendi — jak wyszukać najkorzystniejszy Kredyt

Lendi to platforma, dla której pracuje najnowsza technologia oraz ponad 3 500 ekspertów kredytowych po to, abyś mógł znaleźć najkorzystniejszy kredyt dla siebie, spośród 12 banków. Takie rozwiązanie dale przede wszystkim gwarancję wyboru najtańszej formy finansowania w możliwie najkrótszym czasie. Lendi może się pochwalić:
 • ponad 3 5000 Ekspertów kredytowych Lendi,
 • 485 000 000 miesięczny wolumen kredytów,
 • 53 placówki partnerskie i franczyzy.
Lendi kredyt

Dzięki platformie Lendi jesteś w stanie znaleźć najkorzystniejszy kredyt dla siebie, wykorzystując najnowszą technologię. Dodatkowo masz do dyspozycji wielu ekspertów kredytowych, którzy pomogą Ci w trakcie realizacji kredytu.

Dla firmy liczy się precyzja wyboru najodpowiedniejszych ofert kredytowych. Szybko porównasz oferty kredytowe nawet w 5 minut a gotówkę na koncie nawet do 24h. Złożysz wiele wniosków, do wielu banków co znacznie oszczędzi czas Twój i ekspertów kredytowych. A najważniejsze jest bezpieczeństwo. Dzięki narzędzią Lendi, sprawdzanie historii kredytowej klienta w BIK i BIG nie wpływa negatywnie na jego zdolność kredytową.

Założeniem firmy jest, aby udostępnić wszystkie oferty kredytowe na rynku i uprościć cały proces pozyskiwania kredytu dla klienta.

Cały ten proces umożliwia samodzielne przejście przez proces kredytowe ze wsparciem eksperta kredytowego w kluczowych momentach. Dzięki tej metodzie oszczędza czas zarówno klienta jak i ekspert. Wygrywają obie strony.

Lendi opinie

Lendi opinie zazwyczaj otrzymuje pozytywne. Jest platformą, która w dzisiejszych czasach coraz bardziej potrzebna jest na rynku. Mamy wiele instytucji świadczących kredyty hipoteczne. Oszczędzimy sporo czasu i wybierzemy najkorzystniejszą ofertę jeśli skorzystamy z platformy Lendi. Porównywarki różnego rodzaju stają się w Polsce coraz bardziej popularnie, nie  inaczej jest w tym przypadku. Platforma coraz bardziej zyskuje na popularności i pomaga dobierać najkorzystniejsze kredyty.

Instrukcja jak skorzystać z promocji i kodu rabatowego Lendi

 1. Wyszukaj kod rabatowy lub promocję na Okazone.pl
  1. Szukaj zawsze aktualnych promocji i kodów rabatowych, aby zaoszczędzić jak najwięcej na zakupach.
 2. Skopiuj kod rabatowy Lendi lub przejdź w promocję.
  1. Klikając przycisk "Kod rabatowy" skopiujesz automatycznie odpowiedni kod. Jeśli chcesz przejść do odpowiedniej promocji, kliknij "Przejdź do promocji".
 3. Wykorzystaj kod rabatowy na sklepie Lendi.
  1. Kod rabatowy wklej w sklepie w trakcie realizacji zamówienia, a koszt koszyka obniży się o wskazaną sumę lub procent. Gdy przejdziesz w promocję, przekieruje Cię automatycznie do odpowiedniej strony.
Kod rabatowy - instrukcja korzystania

Pytania i odpowiedzi FAQ

Jak wykorzystać kod rabatowy Lendi?

Kod rabatowy Lendi należy wpisać w odpowiednim okienku w trakcie realizacji zamówienia w sklepie.

Jakie są aktualne kody rabatowe i promocje do Lendi?

Lista aktualnych kodów rabatowych i promocji

Czy kody rabatowe na Okazone.pl do Lendi są darmowe?

Tak, kody rabatowe na Okazone.pl są całkowicie darmowe.

Ile można zaoszczędzić używając kodów rabatowych Lendi?

Promocje zmieniają się w czasie i możemy zaoszczędzić w niektórych nawet ponad 70%

Czy z kodów rabatowych do Lendi korzysta się online?

Tak, większość kodów rabatowych dostępna jest za pośrednictwem zakupów Internetowych

Okazone.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych należą do odpowiednich podmiotów handlowych. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce