Twisto kod rabatowy, kupon promocyjny i promocje (2)

Najnowsze kody rabatowe, promocje, okazje i zniżki w sklepie Twisto

Zobacz sklep
  • Ekskluzywny
  • 124

Twisto 50 zł – sposób na darmowe 50 zł + 50 zł za polecenie

W tym poradniku przedstawię sposób na darmowe 50 zł za zarejestrowanie się... Czytaj więcej
  • Ekskluzywny
  • 14

Twisto 100 zł za założenie konta – opinie. Darmowe 100 zł.

Z tego poradnika dowiesz się jak otrzymać Twisto 100 zł za założenie... Czytaj więcej

Kody rabatowe Twisto, okazje, i promocje - opis sklepu

Czym jest Twisto?

Twisto
Jest to Czeska firma działająca na Polskim rynku od 2018r., która oferuje głownie odroczone płatności online (Twisto Pay), kredyt odnawialny (Twisto Free) i kartę Twisto. Z wykorzystaniem Twisto możemy płacić za zakupy online lub z wykorzystaniem karty za zakupy stacjonarne a na spłatę zobowiązania mamy 21 dni za darmo lub płatność możemy odroczyć na dłużej lecz ta opcja jest już płatna. W Twisto podczas rejestracji wnioskujemy o dany limit kredytu odnawialnego, który jest nam przyznawany indywidualnie zależnie od naszej zdolności kredytowej. Korzystanie z Twisto wymaga pobranie aplikacji na telefon i rejestracji (można również korzystać z przeglądarki internetowej www bez pobierania aplikacji). W celu weryfikacji swoich danych wystarczy wykonać przelew weryfikacyjny, nie trzeba przesyłać skanów dowodu itd. Wykorzystane odroczone płatności powinniśmy spłacać wciągu 21 dni od płatności. Operator będzie nam przypominał o płatności mailowo i SMS. W przypadku naszej zwłoki operator obciąży nas dodatkowymi kosztami za opóźnienia w płatnościach. Twisto jest ciekawą opcją w porównaniu do kart kredytowych. Możemy mieć darmowe konto a gdy wyrabiamy się ze spłatą w 21 dni nie ponosimy kosztów. Limit kredytowy jest nam odnawiany po spłacie zadłużenia. Aplikacja wyświetla nam każdą naszą płatność i operację. Dzięki Temu Twisto pomaga nam zarządzać naszym domowym budżetem.

Karta Twisto

Do konta możemy domówić kartę wirtualną lub kartę fizyczną. Dzięki karcie fizycznej możemy korzystać z przydzielonego nam limitu w dowolnym sklepie akceptującym kartę MasterCard. Aby ją otrzymać nie trzeba wysyłać dokumentów o dochodach. Karta jest bezpieczna ponieważ dostawca nie na nosi na kartę kodu CVV (kod widoczny tylko na naszym koncie Twisto)

Jakie są opłaty w Twisto?

Do wyboru mamy 2 plany:
  • Online - Darmowy,
  • Space - koszt 9,99 zł miesięcznie (pierwsze 3 miesiące gratis)
Co otrzymamy w planie darmowym: Otrzymamy kartę wirtualną, którą można płacić w Internecie. W planie Space otrzymamy kartę plastikową. Twisto plany

Czy warto korzystać z Twisto?

To zależy od każdego z nas. Jednych przyciąga do Twisto możliwość otrzymania bonusu na start 50-100 zł innych możliwości odroczonych płatności. Jest duże grono osób, które lubią za zakupy płacić w późniejszym terminie i też grono ludzi co uważają taką opcję za złą. Twisto może przydać się do zakupów online gdzie nie jesteśmy przekonaniu do końca do produktu. Wtedy nie ponosimy "z własnej kieszeni" kosztów produkty a gdy nie spełni naszych oczekiwań możemy go zwrócić. Gdy chwilowo brakuje nam środków a są nam koniecznie potrzebne z ratunkiem również może przyjść Twisto.


Pytania i odpowiedzi FAQ

Jak skorzystać z kodu rabatowego Twisto

Kod rabatowy Twisto należy wpisać w odpowiednim okienku w trakcie realizacji zamówienia w sklepie. Najczęściej znajdziemy do uzupełnienia w formularzu zamówienia okienko pod nazwą kod rabatowy.

Jakie są aktualne kody rabatowe i promocje do Twisto

Lista aktualnych kodów rabatowych i promocji

  • Twisto 50 zł – sposób na darmowe 50 zł + 50 zł za polecenie
  • Twisto 100 zł za założenie konta – opinie. Darmowe 100 zł.

Czy kody rabatowe na Okazone.pl do Twisto są darmowe?

Tak, kody rabatowe na Okazone.pl są całkowicie darmowe.

Ile można zaoszczędzić używając kodów rabatowych Twisto

Promocje zmieniają się w czasie i możemy zaoszczędzić w niektórych nawet ponad 70%

Czy z kodów rabatowych do Twisto korzysta się online?

Tak, większość kodów rabatowych dostępna jest za pośrednictwem zakupów Internetowych

Okazone.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych należą do odpowiednich podmiotów handlowych. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce