MaczFit kod rabatowy ✓ kod promocyjny ✓ Październik 2021

Najnowsze kody rabatowe, promocje, okazje i zniżki w sklepie MaczFit

Zobacz sklep
  • 28

MaczFit kod rabatowy 10% na zamówienie diety

Kod rabatowy MaczFit wpisz w trakcie zamawiania diety a rabat naliczy się automatycznie.
  • 3

MaczFit zestaw próbny od 39 zł

Sprawdź przed zamówieniem diety na cały miesiąc. Spróbuj zestawu próbnego na jeden dzień od 39 zł.

Kody rabatowe MaczFit, okazje, i promocje - opis sklepu

MaczFit kod rabatowy

Chcesz skorzystać z kateringu ze zdrową żywnością? Czemu by nie skorzystać z MaczFit kod rabatowy, aby obniżyć koszty dostawy jedzenia. Firma dostarczy Ci zdrowe posiłki pod drzwi każdego dnia, a Ty sam indywidualnie dostosujesz dietę dla siebie. Warto przed zamówieniem odpowiedniej diety wykorzystać kod rabatowy MaczFit, aby obniżyć koszt kateringu od firmy.

Kod rabatowy MaczFit wpisz w trakcie realizacji zamówienia, a cena w koszyku obniży się automatycznie o podany bonus, jaki posiadasz. Kodów rabatowych MaczFit szukaj powyżej na stronie Okazone.pl lub skorzystaj z otrzymanych bezpośrednio od firmy.

MaczFit Menu

maczfit

Do wyboru masz codziennie 25 dań do wyboru i sam decydujesz jakie posiłki i o jakiej kaloryczności chcesz otrzymać. Każdego dnia zobaczysz menu MaczFit na następne dni, aby swobodnie dobrać je pod siebie. Jeśli nie wybierzesz sam posiłków to 48 h przed dostarczeniem zostaną wybrane standardowe posiłki

Możesz wybierać posiłki z kategorii:
  • Balance — Dla osób chcących utrzymać zdrową i szczupłą sylwetkę, ale jednocześnie nieposiadających specjalnych wykluczeń żywieniowych.
  • No Meat — Dla osób, które nie jedzą produktów mięsnych i tych, które chcą spróbować! Posiłki Vege w Wyborze Menu posiadają certyfikat V-Label!
  • No Gluten & Lactose — Dla osób, które chcą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować ze swojego żywienia produkty zawierające gluten i laktozę.
  • Less Carbs — Dla osób, które chcą ograniczyć ilość węglowodanów w swoich posiłkach i zastąpić je pełno wartościowym białkiem!
  • Sirt — Posiłki sirtuinowe dla osób, które chcą spowolnić procesy starzenia, naprawić uszkodzone DNA oraz wspomóc metabolizm i spalanie tłuszczu.
Dietę w MaczFit również dobierzesz pod względem czy chcesz schudnąć, jeść zdrowo czy zbudować mięśnie. Dieta taka będzie się różnić kalorycznością posiłków. Kalkulator pomoże Ci dobrać odpowiednią kaloryczność swojej diety.

A co jeśli chcesz ustalić swoją dietę z ekspertem? Masz taką możliwość umówić się na rozmowę z dietetykiem MaczFit od pon-pt 8:00-16:00. Ekspert pomoże Ci dobrać odpowiednią dietę dla Ciebie.  


Pytania i odpowiedzi FAQ

Jak wykorzystać kod rabatowy MaczFit

Kod rabatowy MaczFit należy wpisać w odpowiednim okienku w trakcie realizacji zamówienia w sklepie. Najczęściej znajdziemy do uzupełnienia w formularzu zamówienia okienko pod nazwą kod rabatowy.

Jakie są aktualne kody rabatowe i promocje do MaczFit

Lista aktualnych kodów rabatowych i promocji

  • MaczFit kod rabatowy 10% na zamówienie diety
  • MaczFit zestaw próbny od 39 zł

Czy kody rabatowe na Okazone.pl do MaczFit są darmowe?

Tak, kody rabatowe na Okazone.pl są całkowicie darmowe.

Ile można zaoszczędzić używając kodów rabatowych MaczFit

Promocje zmieniają się w czasie i możemy zaoszczędzić w niektórych nawet ponad 70%

Czy z kodów rabatowych do MaczFit korzysta się online?

Tak, większość kodów rabatowych dostępna jest za pośrednictwem zakupów Internetowych

Okazone.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych należą do odpowiednich podmiotów handlowych. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce