Kod rabatowy Provident (2)

Najnowsze kody rabatowe, promocje, bonusy i okazje w sklepie Provident

 • 7

Provident pożyczka online małe raty od 500 do 20 000 zł.

Skorzystaj z pożyczki Provident z RRSO jedynie 9,87% na 48 miesięcy.
 • 0

Provident pożyczka wynajmowana od 500 do 4000 na 5 miesięcy

Skorzystaj z pożyczki wynajmowanej od Provident i pierwsze 4 raty spłacaj... Czytaj więcej

Kody rabatowe, okazje, i promocje - opis sklepu Provident

Provident online - Szybka pożyczka Provident przez Internet

Provident Potrzebujesz pieniędzy na drobny remont, może na naprawę samochodu? Skorzystaj z oferty Provident na szybką pożyczkę online. Możemy pożyczyć od 500 do 20 000 zł na maksymalnie 48 miesięcy. Provident pożyczka na 48 miesięcy RRSO wynosi 9,87%. Jest to najstarsza firma w Polsce działająca w szybkich pożyczkach online już ponad 18 lat. Z oferty firmy skorzystało już ponad 3,9 mln klientów, przez co jest jedną z najpopularniejszych firm udzielających szybkie pożyczki. Na rynku wyróżniają się niską ceną oraz możliwością rozłożenia pożyczki od 12 do 48 miesięcy. Raty Provident możemy spłacać tygodniowo lub co miesiąc.

Provident oferty - koszty pożyczki

Firma oferuje kilka rodzajów pożyczek dopasowanych pod wielkie grono klientów. Kwoty, jakie możemy pożyczyć, oscylują w granicy 500 zł do 20 000 zł, a maksymalna termin spłaty wynosi aż 48 miesięcy. Rozróżniamy następujące Provident oferty:
 • Pożyczka samoobsługowa PRO - Wnioskować możemy na kwotę od 500 do 2000 zł a do wyboru mamy raty na 12 miesięcy, 18 miesięcy 24 miesiące 36 miesięcy 48 miesięcy. RRSO w pożyczce na 48 miesięcy wynosi jedynie 9,87%.
 •  Pożyczka wynajmowa - Pożyczka od 500 do 4000 zł na 5 miesięcy. Cztery pierwsze raty płacimy mniejsze, a wysokość ostatniej piątej raty spłaca całą pożyczkę. Przykład dla 4000 zł. Pierwsze 4 raty spłacamy po 200 zł a ostatnia to 4200 zł. RRSO 80,7%
 • Pożyczka tygodniowa - oferta skierowana do klientów chcących spłacać raty pożyczki w odstępach tygodniowych. Maksymalnie możemy pożyczyć do 15 000 zł na od 45 do 104 tygodni. RRSO 130,31%
 • Pożyczka z miesięczną ratą - Pożyczka do 15 000 zł z wygodną płatnością w ratach miesięcznych. Okres, na jaki możemy wziąć pożyczkę, wynosi od 12 do 24 miesięcy. RRSO 117,92%
 • Provident darmowa pożyczka - Nowi klienci mogą skorzystać z oferty 4x0, czyli darmowej pożyczki na cztery miesiące w Provident. Maksymalna kwota pożyczki wynosić musi 1 500 zł. Promocja ważna do odwołania.

Provident online pożyczka przez Internet krok po kroku

Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się poprzez Internet lub telefonicznie. Aby wziąć pożyczę Provident przez Internet wykonaj następujące kroki:
 • wybierz kwotę pożyczki oraz okres kredytowania korzystając z kalkulatora na stronie firmy,
 • wypełnij formularz online,
 • czekaj na akceptowanie wniosku
 • po akceptacji trzymasz przelew
Przy akceptacji wniosku firma dokona oceny ryzyka kredytowego klienta na podstawie zarobków pożyczkobiorcy oraz historii kredytowej w rejestrach dłużników. Firma stosunkowo łagodnie podchodzi do oceny klienta, wiec o pożyczkę mogą się starać osoby, które w przyszłości miały problem z terminowym uregulowaniem swoich długów. Gdy wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, otrzymamy pieniądze na wskazane konto.

Provident Opinie

Provident online jest najstarszą i bardzo doświadczoną firmą oferującą pożyczki. Dawniej opinie Provident nie były ciekawe ze względu na to, że firma kojarzyła się z udzielaniem pożyczek osobą bez zdolności kredytowej. Aktualnie opinie Provident są znacznie lepsze, a przyczyniło się do tego wiele czynników. Firma oferuje szeroki zakres pożyczek dla każdego z dużym limitem i długim okresem spłacania rat. Na rynku wyróżnia się jedną z ciekawszych ofert. Dużo pozytywnych opinii Providen zawdzięcza swojej darmowej pożyczce, dzięki której klienci mogą przekonać się o ich profesjonalnym podejściu do klienta. Z firmy skorzystano już ponad 3 9 mln razy, dzięki czemu bardzo dużo klientów przekonało się o usługach firmy. Provident opinie posiada również pozytywne ze względu na swoją przejrzystą stronę www, na której dokonujemy wniosku o przyznanie pożyczki. Intuicyjny kalkulator, który pokazuje nam na każdym kroku, ile będzie kosztować nas pożyczka i ile mamy czasu na jej spłatę.

Okazone.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych należą do odpowiednich podmiotów handlowych. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce