W Letyshops masz do wyboru ponad 3 300 najpopularniejszych sklepów w Polsce takich jak: Madia Markt, Allegro, Adidas, Nike, Decathlon, AliExpress, Media Expert, Empik i wiele więcej. Dokonujesz zakupów w swoich ulubionych sklepach Internetowych korzystając ze wtyczki Letyshops Chrome lub przechodząc bezpośrednio przez platformę, a firma zwraca Ci część wydanych pieniędzy w formie Cashbacku. Letyshops opinie zbiera zazwyczaj pozytywne, skorzystaj z platformy i oszczędzaj na codziennych zakupach.

Uzyskaj Cashback

Otrzymaj część wydanych pieniędzy w sklepach online w postaci Cashback wypłacanego na Twoje konto bankowe. Sklepy oddają część swojego zarobku w zamian za pozyskanie klienta. Letyshops dzieli się swoją prowizją z Tobą a Ty otrzymujesz tańsze zakupy Online Zarejestruj się w Letyshops

W Letyshops mamy ponad 3000 sklepów do wyboru

Letyshops sklepy

A liczba sklepów rośnie z dnia na dzień. Jest to jedna z najpopularniejszych firm w Polsce, która wypłaca Cashback za zakupy online. Firma istnieje od wielu lat, a ostatnio zyskuje mocno popularność w Polsce. Znajdziemy już pełno komentarzy na jej tematy i bardzo dużo ludzi, którzy już oszczędzają na zakupach dzięki platformie. Zaoszczędzone pieniądze możemy wypłacić na własne konto bankowe.

Letyshops

Dlaczego Letyshops płaci za zakupy?

Mechanizm jest bardzo prosty. Platforma posiada odpowiednie oprogramowanie, które wie kiedy i gdzie dokonamy zakupu w sklepie partnerskim. Firma dzięki niemu pozyskuje klientów dla sklepów internetowych. Sklepy płacą część zarobionej prowizji za pozyskanie klienta, a firma dzieli się tym procentem z nami. Dzięki takiemu schematowi każdy wygrywa. Sklep otrzymuje klienta, Letyshops i my otrzymuje część tej prowizji. Gdy nie skorzystamy z usług firmy, to cała prowizja trafi do sklepu internetowego. Dla sklepu jest to bardzo dobra forma promocji i reklamy. Reklama w TV, mediach społecznościowych gazetach nie gwarantuje im określonej liczby klientów. Reklama w firmie gwarantuje im 100% skuteczności reklamy. Sklep płaci dopiero gdy faktycznie dojdzie do sprzedaży ich produktów. 

Jak robiż zakupy przez Letyshops krok po kroku.

  1. Zacznij od rejestracji w systemie. Skorzystaj z linku rejestracyjnego, który daje 30% większe prowizje na start Kliknij -> Link do rejestracji
  2. Następnie dokonuj zakupów w swoich ulubionych sklepach przy użyciu Letyshops. Możesz kupować przez aplikację lub przez stronę www danego sklepu oraz przez platformę Letyshops. Polecam pobrać wtyczkę na przeglądarkę www, która poinformuje nas za każdym razem gdy będziemy przeglądać sklep partnerski Letyshops. Dzięki temu nie ucieknie nam żaden Cashback. Możesz również pobrać aplikację na telefon  mieć cashbac w swoim telefonie. Aplikacja jest prosta i intuicyjna. Dzięki niej łatwiej dowiesz się o dodatkowych rabatach organizowanych przez Letyshops gdzie bonus w danym sklepie może się zwiększyć kilka razy.
  3. Gdy transakcja zostanie potwierdzona, otrzymasz pieniądze na swoje konto bankowe. Wypłaty w Letyshops są od 20 zł. Potwierdzenie transakcji w sklepach online trwa około 30-90 dni. Nie jest to zależne od Letyshops tylko od sklepu online. Musi on potwierdzić, ze produkt rzeczywiście został sprzedany i nie został zwrócony. Pamiętajmy, że konsument, dokonując zakupów online, ma prawo je zwrócić bez podania przyczyny. Często duże sklepy zwiększają czas na zwrot do 30 dni. Jeśli produkt zostanie zwrócony to Cashback oczywiście się nie liczy. Dlatego też musimy poczekać chwilę, aby Cashback zaliczył się na nasze konto i abyśmy mogli go wypłacić. 
LetyShops wtyczka
Letyshops wtyczka
Letyshops aplikacja

Czy warto korzystać z Cashback Letyshops? 

Jeśli nie korzystamy z oferty firmy, zawsze płacimy 100% za zakupy online. Jeśli jednak zainteresuje nas oferta i będziemy korzystać z tego rozwiązania zawsze pewien % wróci nam na konto. Gdy wszystkie zakupy robione online będziemy robić z Cashbakiem w skali roku może nazbierać się ciekawa sum, którą możemy przeznaczyć, na co nam się podoba. Lepiej mieć niż nie mieć 😉 Na stronie Letyshops opinie znajdziemy już dużo recenzji użytkowników, którzy regularnie korzystają z Cashbacku

Nagranie Wideo krok po kroku jak otrzymywać Cashback z Letyskop

https://youtu.be/tcm0wwOvP30

Jak pobrać wtyczkę Letyshops Chrome?

Platforma przygotowała bardzo wygodną wtyczkę, która przypomina nam, na jakich sklepach możemy otrzymać zwrot części wydanych pieniędzy. Wystarczy ją zainstalować na swoją przeglądarkę Chrome, a następnie ona będzie nam przypominać jaki bonus obowiązuje na wybranym przez nas sklepie Internetowym. Wtyczkę możemy dezaktywować w momencie gdy nie kupujemy już online i włączać ją gdy wybieramy się na zakupy online. Dlaczego ktoś chciałby ją dezaktywować? Wtyczka będzie nam przypominać i podpowiadać o promocjach nawet wtedy gdy luźno przeglądamy Internet. Wiadomo, nie każdy lubi reklamy więc to od Ciebie zależy czy chcesz mieć wtyczkę cały czas włączoną. Wyłączenie wtyczki ma też swój minus. Firma co chwilę zwiększa cashback do wybranych sklepów. Gdy ją dezaktywujemy, nie będziemy mieli przypominania od dodatkowych bonusach.

Dodatkowo firma wypuściła aplikację mobilną. Korzystając z Aplikacji Letyshops jesteśmy w stanie kupować taniej ze zwrotem z ponad 3000 sklepów online korzystając ze smartfona. Co ważne aplikacja przypomni nam o dodatkowych większych zwrotach. Firma co jakiś czas zwiększa cashback otrzymywany od danego sklepu. Dlatego warto mieć aplikację na swoim telefonie.

Sprawdź wszystkie promocje – https://okazone.pl/kupon-rabatowy/letyshops/.

LetyShops Opinie

Letyshops opinie zazwyczaj zbiera pozytywne i jest to portal rozpoznawalny w wielu krajach na całym świecie, dzięki któremu osoby dostają cashback za zakupy w sklepach Internetowych. Letyshops opinie czasem dostaje negatywne głównie, dzieje się tak, ponieważ czasem Cashback automatycznie nie zostanie naliczony i trzeba zgłaszać prośbę ręcznie. Dzieje się tak z wielu powodów, przed korzystaniem z Cashbaku warto poczytać na stronie firmy o dobrych zwyczajach korzystania z ich usługi, aby zawsze wszystko było naliczane a opinie Letyshops będą wtedy znacznie lepsze.

Kliknij by ocenić
[Glosów: 1 Ocena: 5]