W Mubi OC możemy porównać spośród dziesiątek ofert dzięki wygodnemu kalkulatorowi ubezpieczeń online. Wystarczy podać podstawowe dane a Mubi porównywarka w naszym imieniu wyśle zapytania do firm ubezpieczeniowych i przedstawi ich oferty. Często możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na samym OC. Warto korzystać z aktualnie najniższych cen, jakie wyliczy nam porównywarka jeśli chodzi o ubezpieczenie OC. Dodatkowo firma przygotowała dla nas dodatkowy rabat dostępny poniżej. Mubi ubezpieczenia potrafi mieć naprawdę w bardzo korzystnych cenach. 

Mubi 150 zł zwrotu

Jak w Mubi OC kupić najtaniej

Mubi porównywarka wyliczy dla nas wiele ofert OC dzięki specjalnemu kalkulatorowi i posegreguje dla nas od najtańszych. Jeśli interesuje nas jedynie ubezpieczenie OC, warto korzystać z najniższych aktualnie dostępnych ofert od ubezpieczycieli. Często ubezpieczenie OC może być kilkaset złotych taniej u jednego ubezpieczyciela w stosunku do innych. 

W prostym formularzu wypełniamy wszystkie potrzebne dane. Warto zwrócić uwagę na odpowiedzi, które bezpośrednio wpływają na cenę naszej polisy. Osoby posiadające kilkuletnią historię bezwypadkową mogą liczyć na duże rabaty od ubezpieczycieli. Jest to jeden z najważniejszych czynników obniżających cenę OC. Wpływ ma również wybrany przez nas samochód. Formularz poprosi nas również o odpowiedź, na temat ile planujemy pokonać kilometrów w przeciągu roku. Są to tylko plany, więc nie warto planować, jeździć dużo. Im podamy większą wartość ,tym cena OC może być większa. Statystycznie im więcej przejechanych kilometrów tym większe szanse na kolizję. A nikt nie jest w stanie przewidzieć czy przez rok przejedziemy 10 000 km, czy 50 000 km. 

Gdy uzupełnimy wszystkie pola w formularzu co zajmie nam około 5 minut Mubi kalkulator przedstawi nam dziesiątki ofert ubezpieczenia OC. Teraz naszym zadaniem jest wybór najkorzystniejszej oferty i dokonanie zakupu internetowego lub za pośrednictwem konsultanta. Polisę otrzymamy na maila. Według aktualnych przepisów Polskich nie musimy wozić przy sobie już informacji o ubezpieczeniu, ale wartą ją mieć. 

Ciekawostka: Jeśli osoba nie zna danych, do swojej polisy wystarczy, że na tej stronie wpiszesz numer rejestracyjny jego pojazdu a otrzymasz dane polisy OC – Sprawdź polisę OC

Mubi ubezpieczenia OC na raty. Czy to się opłaca?

Mubi kalkulator umożliwia zakupienie polisy OC na raty. Większość ubezpieczycieli umożliwia rozłożenie polisy OC na 2 lub 4 raty. Cena takiej polisy wzrośnie o około 10-30% w stosunku do płatności jednorazowej i zależy głównie od ilości rat. Trudniej dostać jest ubezpieczenie OC rozłożone na 12 rat. Jeśli aktualnie nie jesteś w stanie opłacić pełnej składki OC, to rozłożenie na raty może być ciekawą ofertą. W innym przypadku niestety, ale zapłacimy więcej za polisę OC, więc nie jest to dla nas opłacalne. Dzięki rozłożeniu polisy na raty możesz dobrać dodatkowe opcje jak NNW czy AC. Pamiętaj, że gdy przestaniesz płacić raty, to dodatkowe ubezpieczenia jak AC wygasną, a obowiązkowe ubezpieczenie OC będzie przedłużone mimo braku płatności. Ubezpieczyciel w tym przypadku ma prawo naliczyć dodatkowe odsetki. 

Ile kosztuje najtańsze OC w porównywarce Mubi?

Osoby z największymi zniżkami u ubezpieczycieli mogę zakupić ubezpieczenie OC w granicach 200 – 300 zł na 12 miesięcy. Osoby, które dopiero zdały prawo jazdy, mogą płacić za ubezpieczenie nawet kilka tysięcy złotych. W takim przypadku warto poszukać współwłaściciela, który posiada już zniżki, a cena ubezpieczenia OC znacznie zmaleje. Koszt OC uzależniony jest również od pojazdu, jaki posiadamy. Jaki jest to model, jaki posiada silnik itd. Dzięki porównywarce Mubi możemy wielokrotnie przeliczać ubezpieczenie OC w wielu wariantach i dobrać dla nas najkorzystniejszy. Warto zainteresować się ubezpieczeniem OC już przed zakupem samochodu. Miejmy na uwadze, że kupując samochód razem ze współwłaścicielem (przykładowo z rodzicem), jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet kilka tysięcy na ubezpieczeniu OC. Lepiej nie być zdziwionym, że ubezpieczenie potrafi być droższe niż nasz pierwszy samochód. 

Aby sprawdzić aktualne promocje w Mubi porównywarka, zajrzyj poniżej

Kliknij by ocenić
[Glosów: 2 Ocena: 5]