Zarabiaj na bankach, a to Ci się opłaci. Banki często organizują różne promocje, z których możemy skorzystać, aby zarabiać na bankach. Często promocje bankowe są proste do zrobienia, a możemy otrzymać w skrajnych przypadkach nawet ponad 1 000 zł z promocji bankowych. Poniżej poznasz aktualne promocje, dzięki którym zarabiaj na bankach będzie możliwe. Sprawdź wszystkie i przekonaj się, ile możesz zarobić, korzystając z promocji bankowych.

Zarabiaj na bankach — Oferty promocji bankowych

Sprawdź wszystkie promocje bankowe i nie tylko przechodząc poniżej.

Voucher 400 zł od Citi Handlowy do biedronki, proste warunki

Promocja trwa do 16.08.2022

Aby otrzymać Voucher 400 zł do biedronki:

  • Aplikuj o kartę,
  • Aktywuj kartę,
  • Wydaj min. 1000 zł płacąc kartą do końca trzeciegi miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o kartę,
  • Otrzymaj Voucher 400 zł do Biedronki.

A więc mamy aż 3 miesiące, aby wydać łącznie minimum 1000 zł. Mamy aż 56 dni gdzie nie płacimy odsetek, a więc spłacaj zaległości przed 56 dniem, a nie zapłacisz żadnych odsetek od karty kredytowej. Aby karta była darmowa, wystarczy wydać min. 300 zł miesięcznie. Gdy otrzymasz bonus, zastanów się, czy chcesz dalej korzystać z karty kredytowej, czy z niej zrezygnować.


BNP Paribas 400 zł

Akcja trwa do 01.04.2022r. lub do wyczerpania wniosków.

Zyskaj 250 zł w gotówce i 150 zł e-kod do Douglas

Aby otrzymywać bonusy pieniężne od banku BNP musisz aktywnie korzystać z konta. Szczegóły po przejściu do wniosku.


Twisto 50 zł za rejestrację i 30 zł za polecenie

Dzięki firmie Twisto odroczysz płatność w Internecie nawet do 45 dni bez żadnych kosztów. Kupujesz teraz, Twisto płaci za Ciebie, a Ty masz do 45 dni, aby spłacić Twisto bez żadnych kosztów. Załóż konto i otrzymaj 50 zł na start oraz 30 zł za każdą poleconą osobę. Twisto oferuje darmowe pieniądze za rejestrację. Darmowe pieniądze za rejestrację w aplikacji


Letyshops cashback za zakupy online oraz 10 zł za rejestrację

Kupuj online i otrzymuj Cashback za zakupy w prawie 4 000 popularnych sklepów. Zarobione w ten sposób pieniądze wypłacaj na konto bankowe. Dodatkowo zyskaj 10 zł pieniędzy za darmo na start za rejestrację. Polecaj Letyshops i zarabiaj jeszcze więcej. Więcej o darmowych pieniądzach za rejestrację poczytasz tutaj – https://okazone.pl/kupon-rabatowy/letyshops/


Citi bank 200 zł pieniądze za darmo za rejestrację + 400 zł bon do Allegro

Jak odebrać nawet 200 zł z CitiKontem?
1) Otwórz konto osobiste CitiKonto.
2) Odbierz 50 zł za zalogowanie się do Citi Mobile® i zrobienie przelewu.
3) Odbierz 50 zł za przelanie wynagrodzenia lub transakcje walutowe.
4) Odbierz 50 zł za transakcje na min. 500 zł.
5) Dodatkowe 50 zł za spełnienie wszystkich ww. warunków.
6) Dodatkowo odbierz 2 kody na Szybkie Nadania z InPost za wyrażenie zgody na kontakt z bankiem!

Włącz dodatkowo kartę kredytową a otrzymasz w bonie 400 zł do Allegro.

Aby odebrać pieniądze za rejestrację od banku przejdź w link poniżej.


Aion Bank darmowe 30 zł za rejestrację konta

Za darmo otrzymujemy 30 zł za założenie konta. Aby bonus się naliczył, przy rejestracji wpisz kod: RANKFREE79061


Zyskaj nawet 500 zł od Mbank za założenie konta

  • 200 zł bon Allegro + miesiąc Allegro smart za darmo,
  • 200 zł łącznego bonusu za otwarcie konta z kartą i aktywność,
  • 50 zł za otwarcie konta przez e-dowód,
  • 50 zł za otwarcie konta la dziecka.

Zyskaj do 300 zł od Alior Bank

Załóż konto wraz z kartą. Otrzymujesz po 50 zł co miesiąc przez 6 miesięcy (łącznie 300 zł). Wystarczy, że co miesiąc dokonasz 1 płatności kartą na dowolną kwotę oraz zalogujesz się do aplikacji.

Bardzo proste warunki


Santander Bank bonus 300 zł za założenie konta i do 500 zł za polecenie

  • Załóż konto, zaloguj się do aplikacji, zaakceptuj zgody marketingowe — otrzymasz 50 zł.
  • Wykonuj aktywności, a otrzymasz dodatkowo 250 zł.

Credit Agricole zyskaj nawet 555 zł

Za założenie konta i wpływ 300 zł otrzymasz 55 zł. Za płatności kartą otrzymasz łącznie do 555 zł.

Promocja ważna do 31.08.2022r.


Dlaczego możemy zarabiać na bankach?

Ponieważ banki zarabiają na nas a dokładniej na lojalnych klientach, którzy im ufają i korzystają z ich wielu produktów finansowych. Dlatego oferują nam różnego rodzaju wabiki pieniężne, aby zachęcić nas do korzystania z ich kont bankowych lub przykładowo kart kredytowych. Dzięki takim promocją bankowym możemy sporo zarobić jeśli umiejętnie je wykorzystamy. Nikt nie broni nam mieć kilka kont bankowych, na których sporo zarobimy, wykonując proste czynności. Następnie gdy odbierzemy wszystkie premie, możemy zrezygnować z konta bankowego lub z niego korzystać, to już zależy od nas czy dane konto bankowe nam się spodoba i czy warto z niego korzystać.

Aktualnie zakłądanie jak i zamykanie kont bankowych jest bardzo uproszczone i możemy to zrobić w 15 minut we własnym domu. Cyfryzacja coraz bardziej dominuje na rynku i nie omija ona również banków, które starają się mieć jak najlepsze i jak najszybsze systemy do rejestrowania nowego klienta. To już nie te czasy, gdzie aby założyć konto w banku miesiliśmy jechać do oddziału stacjonarnego.

Banki zarabiają sporo na lojalnych klientach, którzy na co dzień korzystają z ich usług. Płacą za zakupy ich kartami płatniczymi, wpłacają pieniądze na ich konto, biorą pożyczki czy kredyty, lub korzystają z wielu innych usług, jakie oferują instytucje bankowe. A coraz więcej różnego rodzaju produktów możemy spotkać w Bankach, które nam je oferują, zarabiając na tym prowizję. A więc mają szereg różnych usług, na których zarobią jeśli pozyskają nowego klienta.

W ten sposób dobrze wykorzystując każdą promocję bankową, zarobisz na bankach. Dobrze czytaj wszystkie wytyczne, jakie musisz spełnić, aby odebrać swoją premię. Często otrzymasz już pieniądze od banku za założenie konta, a czasami do tego musisz dokonać płatności kartą wydaną do konta lub wpłacić pieniądze na konto. Wszystko możesz robić tak, aby nie ponosić za to kosztów. W aktualnych czasach prawie każdy korzysta z konta bankowego i kart płatniczych. Jedynie wystarczy zmienić na chwilę bank, aby wykonać potrzebne operacje, a zazwyczaj są one bardzo proste.

Zarabiaj na bankach nie płacąc opłat

Często obawiamy się opłat bankowych gdy przestaniemy korzystać przykładowo z karty płatniczej wydanej do konta bankowego. To prawda, że banki mogą naliczać symboliczną opłatę za nie korzystanie z karty płatniczej. Jej utrzymanie kosztuje a my gdy nie płacimy nią, bank nie otrzymuje prowizji, dlatego obciąża nas drobną kwotą, motywując do płacenia ich kartą.

Ale gdy wykonasz wszystkie warunki, aby zarobić na banku, i nie chcesz dalej korzystać z jego usług, możesz albo zamknąć konto bankowe, albo wypowiedzieć umowę o kartę płatniczą. Gdy nie będziesz mieć karty, bank nie pobierze za nią opłaty. W dzisiejszych czasach zamykanie kont bankowych lub pozbywanie się karty płatniczej jest bardzo proste i możemy to zrobić przez Internet.

Zazwyczaj w danym banku załatwisz wszystko w systemie mobilnym lub przez Infolinię, nie musisz udawać się do placówki stacjonarnej jeśli chcesz zamknąć konto lub zrezygnować z karty do konta.

A więc korzystając mądrze z promocji bankowej, nie musimy opłacać miesięcznych kosztów prowadzenie konta lub karty płatniczej. Korzystaj mądrze z promocji bankowych, a to Ci się opłaci.

Zarabiaj na bankach jeszcze więcej gdy zrozumiesz jak najlepiej korzystać z promocji bankowych. Konto bankowe aktualnie to nie usługa, która musi Ci towarzyszyć wiele lat, a zrezygnowanie z niej jest bardzo trudne. Aktualnie w bardzo łatwy sposób możesz zrezygnować z jednego konta i założyć całkowicie nowe. A gdy jesteś nowym klientem, to Ci się opłaca, ponieważ bank da Ci zarobić za założenie nowego konta. Każdy bank określa indywidualnie, co oznacza dla niego nowy klient. Przykładowo jak w danym banku nie masz konta od 2 lat, to jesteś traktowany jako nowy klient. Więc teoretycznie po 2 latach ponownie możesz skorzystać z promocji bankowej danej instytucji finansowej.

Ile można zarobić na promocjach bankowych?

Wszystko zależy od tego jak podejdziesz do tematu i czy korzystasz ze wszystkich promocji. Ale w ciągu roku spokojnie możesz zarobić kilka tysięcy złotych tylko na korzystaniu z promocji bankowych. Ta suma znacznie wzrośnie jeśli do tego zaczniesz sam polecać promocje bankowe inny. Zależnie od banku możesz otrzymać dodatkowe pieniądze jeśli przyprowadzisz im kolejną osobę. Wtedy Ty zarobisz prowizję za przyprowadzenie nowej osoby, a ta osoba otrzyma pieniądze za założenie konta w nowym banku.

Gdy opanujesz system korzystania z promocji bankowych, twoje możliwości zarabiania na promocjach bankowych znacznie wzrosną i sam będziesz mógł dorobić kilka tysięcy miesięczne. A dodatkowe pieniądze zawsze się przydadzą.

Zawsze zwracaj uwagę na to co musisz wypełnić, aby otrzymać pieniądze, może to być jedynie zarejestrowanie konta w banku lub założenie karty kredytowej, ale dodatkowo możesz być proszony o wykonanie przelewu lub wpłaty na konto bankowe. Wpłaty możesz dokonać ze swojego innego konta, a płacić kartami i tak płacimy. A więc nie trzeba się wysilać, aby sprostać tym wymaganiom.

Zarabiaj na bankach czy warto?

To zależy od Twoich możliwości zarobkowych. Jeśli dodatkowe pieniądze Ci się przydadzą, to zarabianie na bankach jest dobrą opcją dla Ciebie. Stosunkowo poświęcając niewiele czasu w zaciszu własnego domu, możesz dorobić nawet kilka tysięcy rocznie. Jeśli jednak masz zajęcie przynoszące więcej pieniędzy, to musisz się zastanowić, czy warto tracić czas na zarabianiu na promocjach bankowych.

Jeśli masz firmę, na promocjach bankowych zarobisz jeszcze więcej. Za założenie konta w banku firmowego możemy otrzymać nawet kilka tysięcy w bonusach za jedno konto. Więc tutaj jest o co walczyć jeszcze bardziej.

Warto notować sobie w jakimś miejscu, z jakich promocji już skorzystaliśmy, jakie wymogi jeszcze możemy zrobić, aby dodatkowo zarobić, oraz do kiedy musimy mieć otwarte konto, aby otrzymać bonus. Następnie wszystko zależy od nas czy chcemy zamknąć konto, czy może dalej z niego korzystać.

Zarabianie na bankach to nie wszystko, istnieje wiele firm technologicznych tych nowych jak i popularnych, które płacą za założenie konta u nich. Zarabiaj na bankach i na innych promocjach zaglądnij na wszystkie promocje w jednym miejscu – Jak dorobić do pensji

Pełny Ranking kont osobistych oraz bonusów, jakie możesz zgarnąć od banków znajdziesz tutaj – Ranking kont osobistych

Kliknij by ocenić
[Glosów: 2 Ocena: 5]