Proama kod rabatowy, kupon promocyjny i promocje (3)

Najnowsze kody rabatowe, promocje, okazje i zniżki w sklepie Proama

Zobacz sklep
 • 23

Do 70% zniżki na OC/AC dla doświadczonych kierowców w Proama

OC + NNW już za 398 zł/rokZielona Karta w cenie OCDodatkowe 10% lub 20%... Czytaj więcej
 • 0

Proama kod rabatowy 5% na ubezpieczenie OC

Aby otrzymać dodatkowy kod rabatowy 5% w Poroama, należy dobrać dodatkowy... Czytaj więcej
 • Ekskluzywny
 • 6

Proama OC – Wygraj 5 x fiat 500 lub 1820 x 100 zł za ubezpieczenie OC, AC

Z okazji 190 urodzin Proama organizuje konkurs, loterie gdzie do wygrania mamy... Czytaj więcej
20 czerwca, 2021 11:59 pm Przejdź do okazji

Kody rabatowe Proama, okazje, i promocje - opis sklepu

Proama kod rabatowy lub promocję jak zdobyć?

Proama ubezpieczenia w swojej ofercie posiada w wielu kategoriach i każdy znajdzie coś dla siebie a dodatkowo firma na ubezpieczenie OC daje nawet 70% zniżki. Proama promocje często udostępnia dla swoich klientów dlatego warto śledzić okazone.pl gdzie w jednym miejscu znajdziesz kody rabatowe i promocje do Proama.

Proama kod rabatowy
Jeśli lubisz być osobą myślącą o swojej przyszłości to warto skorzystać z ubezpieczenia od Proama. Sąsiad może zalać Ci mieszkanie, możesz sobie złamać rękę, lub mogą Ci ukraść, lub uszkodzić samochód. Gdy posiadasz ubezpieczenie od Prama polisa chroni Cię od takich wypadków, które mogą CI się przydarzyć w trakcie życia. Korzystając z dodatkowych kodów rabatowych do Proama możesz jeszcze bardziej zaoszczędzić, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć przykładowo na kolejną polisę od Proamy a do wyboru masz takie kategorie jak ubezpieczenie:
 • samochodu,
 • domu i mieszkania,
 • podróży,
 • firmy,
 • osobiste.

Proama ubezpieczenia

Proama wyróżnia się na rynku, proponując klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Produkty ubezpieczyciela dostępne są poprzez Internet, telefon, u agentów i dealerów samochodowych. Proama oferuje ubezpieczenia OC i AC oraz ubezpieczenia mieszkaniowe wraz z wachlarzem produktów dodatkowych, ubezpieczenia dla małych i średnich firm, a także ubezpieczenia osobowe.

Towarzystwo jest częścią Grupy Generali, jednej z największych na świecie firm ubezpieczeniowych.

 Proama kod rabatowy czy jest potrzebny?

Wszystko zależy od danej promocji, jaką aktualnie firma oferuje. Przykładowo na ubezpieczenie samochodu online towarzystwo oferuje zniżkę nawet do 70% za bezszkodową jazdę. Ale to nie wszystko, otrzymać możemy również dodatkowo zniżkę 5% na ubezpieczenie  Oc jeśli rozszerzymy swój pakiet o ubezpieczenie NNW w pojeździe.

Ubezpieczenie od Proamy i Generali znajdziemy również, wyliczając ubezpieczenie na popularnych porównywarkach ubezpieczeniowych. Jest to ciekawa opcja, ponieważ porównywarki również posiadają swoje kody rabatowe, które znacząco obniżą nam cenę ubezpieczenia. Warto zajrzeć w sekcie z promocjami od Mubi i Rankomat czy aktualnie nie posiadają ciekawej promocji, która znacząco obniży nam cenę polisy OC lub AC

Promocje i kody rabatowe Mubi - https://okazone.pl/kupon-rabatowy/mubi/
Promocje i kody rabatowe Rankomat - https://okazone.pl/kupon-rabatowy/rankomat/

Korzystając z porównywarek ubezpieczeń, możemy liczyć na takie promocje i konkursy jak przykładowo: zwrot 150 zł za ubezpieczenie OC/AC, zwrot do 600 zł za polisy, możemy wygrać Audi Q7, możemy wygrać smartfony itd.
Warto dodatkowo skorzystać z porównywarek i mieć jeszcze tańszą polisę.

Proama opinie

Proama opinie zbiera zazwyczaj pozytywne i klienci cenią sobie to towarzystwo ubezpieczeniowe. Ubezpieczyciel jest doceniany za skuteczną likwidację szkód i sprawne wypłacanie świadczeń. Świadczy o tym nagroda otrzymana w 2013 roku "Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa" oraz "Gwiazda Jakości Obsługi" w 2014 roku.


Pytania i odpowiedzi FAQ

Jak skorzystać z kodu rabatowego Proama

Kod rabatowy Proama należy wpisać w odpowiednim okienku w trakcie realizacji zamówienia w sklepie. Najczęściej znajdziemy do uzupełnienia w formularzu zamówienia okienko pod nazwą kod rabatowy.

Jakie są aktualne kody rabatowe i promocje do Proama

Lista aktualnych kodów rabatowych i promocji

 • Do 70% zniżki na OC/AC dla doświadczonych kierowców w Proama
 • Proama kod rabatowy 5% na ubezpieczenie OC
 • Proama OC – Wygraj 5 x fiat 500 lub 1820 x 100 zł za ubezpieczenie OC, AC

Czy kody rabatowe na Okazone.pl do Proama są darmowe?

Tak, kody rabatowe na Okazone.pl są całkowicie darmowe.

Ile można zaoszczędzić używając kodów rabatowych Proama

Promocje zmieniają się w czasie i możemy zaoszczędzić w niektórych nawet ponad 70%

Czy z kodów rabatowych do Proama korzysta się online?

Tak, większość kodów rabatowych dostępna jest za pośrednictwem zakupów Internetowych

Okazone.pl - wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych należą do odpowiednich podmiotów handlowych. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce